Sari la conținut

Suzuki Sv 650s/1000


Delia
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salutare! sunt nou pe aici cu un sv 650 s 2008.

o sugestie de magazin pentru o husa de 60-70 lei aveti baieti? PS:nu vreau ceva scump, am auzit ca aurolacilor le plac husele sa doarma in ele. v-as fi recunoscator pentru orice sugestie.

Numai bine !

Editat de Marshal.RO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare! sunt nou pe aici cu un sv 650 s 2008.

o sugestie de magazin pentru o husa de 60-70 lei aveti baieti? PS:nu vreau ceva scump, am auzit ca aurolacilor le plac husele sa doarma in ele. v-as fi recunoscator pentru orice sugestie.

Numai bine !

http://www.motodiscount.ro/produse/husa-moto-aquatex-oxford/

M ar fi ok daca nu gresesc pt sv650

Editat de Cap0ne
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Am o porblema la cilindrul din fata de ceva vreme, o bataie care vine de la lantul de distributie in anumite turatii, am verificat intinzatorul de lant dar nu era la maxim(juma de cursa doar) si parea in regula, l-am pus inapoi iar zgomotul a incetat timp de cateva saptamani dupa care a revenit...nu am mai facut nici o interventie de atunci...dar acum parca s-a amplificat un pic sunetul si a inceput sa ma deranjeze.Tare am impresea ca am un intinzator "lenes" si pt inceput as vrea sa incep cu schimbatul intinzatorului.

 

Intrebarea mea este:Are cineva de vanzare un intinzator pt lantul de distributie?

 

Mersi!



Si un video cu sunetul..

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare! sunt nou pe aici cu un sv 650 s 2008.

o sugestie de magazin pentru o husa de 60-70 lei aveti baieti? PS:nu vreau ceva scump, am auzit ca aurolacilor le plac husele sa doarma in ele. v-as fi recunoscator pentru orice sugestie.

Numai bine !

cauta pe www.moto24.ro, au la 50 lei sau la 74 parca(dinaia luis)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare posesori de SV. Ma gandesc sa imi schimb si eu motorul pe un SV, dar inainte de toate as vrea sa urc pe unul sa vad cu ma simt in sa. Asadar, rog daca poate cineva din Bucuresti sa ma ajute cu niste sfaturi si eventual sa ma lase sa vad cum se sta pe un model ca asta. Multumesc anticipat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ,

 

Cine imi poate spune daca SV650 este potrivit pentru cineva de 110 kg , care merge si cu pasager 40-50 % din timp ? Eu am 1,85 si 110 kg iar pasagerul 59 kg . Nu stiu care este masa maxima admisa la SV , nu am gasit in specificatii .

 

Merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la cat e indicat sa schimbi vitezele la SV ... sunt incepator eu schimb cam dupa ureche pe la 5000 rpm :D. e in regula astept ceva pareri d ela cei mai experimentati.

PS: am rezolvat o cu husa. oxford aquatex L = 85 lei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Am o porblema la cilindrul din fata de ceva vreme, o bataie care vine de la lantul de distributie in anumite turatii, am verificat intinzatorul de lant dar nu era la maxim(juma de cursa doar) si parea in regula, l-am pus inapoi iar zgomotul a incetat timp de cateva saptamani dupa care a revenit...nu am mai facut nici o interventie de atunci...dar acum parca s-a amplificat un pic sunetul si a inceput sa ma deranjeze.Tare am impresea ca am un intinzator "lenes" si pt inceput as vrea sa incep cu schimbatul intinzatorului.

 

Intrebarea mea este:Are cineva de vanzare un intinzator pt lantul de distributie?

 

Mersi!

 

Si un video cu sunetul..

 

Am eu daca te mai intereseaza intinzatorul. Daca da dami un PM te rog.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana in toamna am fost posesor de GSXF600 si am fost multumit . Este o diferenta de 10 cai intre ele , dar V2 avand cuplu mai mare , ma gandesc ca o sa fie ok . Merci



Cine are bunavointa sa ma lase si pe mine contra cost sa fac 100 m peun sv650 ? Sa ni ma duc pana la ploiesti sa constat ca nu este ok pentru mine :(
Cheers
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...