Sari la conținut

Honda Hornet


metaxa

Postări Recomandate

multumesc frumos, eu tot am citit forumul cu pregatirile necesare pentru iarna si in concluzie i-am cumparat o husa de interior pentru ca o tin intr-un garaj neincalzit,i-am scos bateria ,am facut plinul si am bagat stabilizator de combustibil,am curatat lantul si l-am uns.....si cam o data pe saptamana ma duc si o misc in garaj si ii schimb pozitia ca sa nu stea in aceiasi pozitie cauciucul. Cauciucurile sunt bune si nu cred ca ar trebui schimbate prea curand asta ce mi-a spus un prieten motociclist dar oricum nici nu mai detin capital momentan.

Daca ar mai fi alte lucruri pe care ar trebui sa le mai fac si din nestiinta le-am omis ...hit me :bounce:

Vă purtați cu ele iarna de parcă ar fi femei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

he, he, asta nu e nimc grav ...

La mine in CI scrie tractiunea = FATA !!!

De-aia nu pot sa ma dau pe-o roata ...

Hahahahaha tractiune fata asta e buna :crack: astia de la RAR ar trebui sa scoata un "catalog" cu perle, ca la BAC, de prin CI ale vehiculelor :baldy:

 

Bine ai venit....Mi se pare mie sau iarna stupul se mareste?...

 

Pai vin ofertele de iarna deja :D si pt cine a dat examenul acum in Nov (ca si mine dealtfel) e o perioada buna de mers la vanat viespi :banana:

 

 

Editat de ionutz_bv
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vă purtați cu ele iarna de parcă ar fi femei.

 

:laugh: :laugh: :laugh: Si asta e rau ?:laugh:

 

Salutare! Hai c'am prins si eu curaj sa'mi prezint viespea, model 2001:

 

 

SALUT ,

am comandat si eu de pe louis.de un parbriz ca al tau ,si vreau sa te intreb daca e ok ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum s-a gandit el la prostii. :rusinica:

perversule ce esti. eu vorbeam de un cado' ceva. sa ai grija de ele. sa le scoti la plimbare din cand in cand. sa le arati amicilor sa fie invidiosi ca a ta e mai frumoasa. :makeout:

sa-ti fie rusine ca te-ai gandit la ce m-am gandit si eu :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok ca ce? ca protectie nu prea cred ca e cazul sa te bazezi, mare lucru, pe el..Ca aspect e ok..:unsure:

 

 

ca protectie pentru vant ....

 

Mai bine cumpărai o cască bună. Mi-e mai uÂşor să merg cu 200 fără parbirz decât cu.

 

 

mi-am cumparat casca buna,dar vreau sa-mi iau si parbrizul ca l-am prins la reduceri 35 de euro parca cu tot cu transport.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e ok in functie de cum il reglezi. daca il dai prea jos, nu te ajuta la nimic, daca il pui un pic mai drept, o sa iti protejezi pieptul. adica o sa mai simti vantul doar in casca. cel putin asa e l amine si nu-s chiar mic (1.83)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuia sa ajunga in tara undeva prin August, dar din cauza unor "probleme tehnice" a ajuns abia pe 27 luna trecuta (octombrie) motiv pentru care prea multe poze cu ea nu am dar o sa pun totusi ce am (adica 2-3 poze din ziua in care a ajuns acasa in cutiuta ca un cadou mult dorit de la "mos craciun") :grinbandit:

post-41850-0-75113800-1322559612_thumb.jpg

post-41850-0-03640800-1322560062_thumb.jpg

post-41850-0-86845400-1322560073_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce mos darnic!...Sa o stapanesti sanatoasa si fericita! La inceput de sezon asteptam si o prezentarea live a noii vispi!

 

Iarna scurta iti doresc.

Ms mult si voua la fel, clar o sa ne vdm toti sa vi-o prezint pe "tiganca" mea :bounce: am apucat sa o bag la hibernare dar asa ma mananca sa o iau, uite-te si tu ce soare e afara :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti dau dreptate , hornetul este super motocicleta de strada , in general motocicletele honda sunt fiabile !!

 

iti dau dreptate , hornetul este super motocicleta de strada , in general motocicletele honda sunt fiabile !!

 

 

apropo stie cineva de un parbriz ? imi trebui la un hornet din 2004!!

 

multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuia sa ajunga in tara undeva prin August, dar din cauza unor "probleme tehnice" a ajuns abia pe 27 luna trecuta (octombrie) motiv pentru care prea multe poze cu ea nu am dar o sa pun totusi ce am (adica 2-3 poze din ziua in care a ajuns acasa in cutiuta ca un cadou mult dorit de la "mos craciun") :grinbandit:

Wow! Arata criminal. Sa o stapanesti sanatoasa si fara accidente! O sa te bucure mult motoreta asta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc tuturor, uite chiar azi asa k de ziua mea de nume ma gandesc sa o scot la o tura mica :moto: ca doar e soare afara (stiu stiu, chiar daca e soare nu inseamna ca am aderenta 100% o sa merg chill)

p.s. invidiosi nu aveti de ce sa fiti ca mos cracila asta nu a cazut din polul nord la mine-n brate, am fost cuminte si am mancat tot deci un efort minim acolo tot am facut sa-l merit :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...