Sari la conținut

Honda Hornet


metaxa

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sunt intrus aici :ph34r: ...eu am un bondar v-twin. Cat a costat aripa? Ai facut-o undeva sau ai comandat-o de pe un site? @Ravenitza-frumoasa decoratia din crengute de brad!

:kiss:

 

:hug: De aceea am si scris "fani" si nu neaparat posesori.

:hug: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vine concurenta george:)

si evident ca bat concurenta :bigstar: so....cine e interesat sa dea de veste si va primi pret mai bun :moto:

 

de un timp tot incerc sa intru pe hondahornet.ro...si nimik. astept sugestie

cosmin,adminul de pe hondahornet.ro zice ca e in lucru site-ul,ca a fost platita taxa.deci...asteptam sa vedem daca se va remedia problema sau vom continua aici :rusinica:

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si evident ca bat concurenta :bigstar: so....cine e interesat sa dea de veste si va primi pret mai bun :moto:

 

 

cosmin,adminul de pe hondahornet.ro zice ca e in lucru site-ul,ca a fost platita taxa.deci...asteptam sa vedem daca se va remedia problema sau vom continua aici :rusinica:

 

omu' ,m'ai uitat cu pozele alea..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dragilor, rugaminte mare.

cine are horneata din prima generatie cu sigla de mai jos pe rezervor, va rog sa imi dati si mie dimensiunea, care este, in centimetri (ce am notat eu in poza).

multumesc,

post-56075-0-28343000-1324324818_thumb.jpg

Eu am modelul 98 iar sigla respectiva la mine este pusa pe codita. O sa-ti spun in cursul zilei de azi!

 

dragilor, rugaminte mare.

cine are horneata din prima generatie cu sigla de mai jos pe rezervor, va rog sa imi dati si mie dimensiunea, care este, in centimetri (ce am notat eu in poza).

multumesc,

post-56075-0-28343000-1324324818_thumb.jpg

23 cu 6

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sarumana. mie mi-a iesit de 22, deci nu e mare bai, doar ca nu am conturul negru la scris. dar o sa supravietuiesc :))

Pana la urma te-ai apucat de vopsit? Daca da, ce culoare? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca mai demontez :))

o sa o fac tot albastra, m-am hotarat un pic si pe culoare, sa vedem ce o iesi acum.

oricum, pana duc piesele la vopsit, ma pot schimba si la alte culori....................aaaaaaaaa ba nu. acu mi-am adus aminte ca am dat saua la Darian la facut si i-am zis sa o faca neagra cu borduri albastre.

da, deci....albastra :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu nici eu exact :crack:

doar dau piesele unui amic si se ocupa el mai departe (el nu e vopsitor, nu ar putea sa vopseasca nici o unghie cu trafaletul). are sa imi da niste banuti si ne-am inteles asa. avantajos pentru toata lumea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Afacerist cobra:) si eu ma chinui sa cumpar 100g de vopsea de o luna

inca nu ai gasit codul de culoare man?vezi cauta si tu pe careva care are mobra portocalie si inca mai are codul de culoare.sau mai simplu...te duci la ceva dealer de vopsele ca lumea si vezi acolo ca nu se poate sa nu aiba ce ai tu nevoie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

no ca esti cu capul. ai reprezentanta honda, care pe baza seriei de sasiu iti da codul de culoare cu care a iesit din fabrica.

iti dau adresa omului de mail pe pm.

 

PS - si nu-s afacerist, am imprumutat niste bani care se transforma in vopsit. dec tot am platit. doar ca se ocupa altcineva de carat, vorbit, etc.

Editat de COObra
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

PS - am imprumutat niste bani care se transforma in vopsit. ...doar ca se ocupa altcineva de carat, vorbit, etc.= mic afacerist :bounce:

 

@straic:deci...lenea e cucoana mare :burnout:

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...