Sari la conținut

Honda Hornet


metaxa

Postări Recomandate

Ho Ho ho onda ornet asta i motoreta???? zise mosul venind calare pe YAMAHA FZ 6. sa fiti sanatosi si voinici, ca de restul aveti voi grija.

Mesaj completat

Uitati aici un posterior de Ornet

 

IMG_3991-1.jpg

Prevad ca treci la Hornet in curand :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ho ho hoooondaaaaa.....Marry Fuckin' Christmas everybody.......:D...care,ce ati gasit sub braduletz?eeeeu,am gasit un bilet pe care scria:draga george,avand in vedere criza si toate cele,eu impreuna cu spiridusii si Craciunitzele mele,am hotarat sa iti dam un singur cadou:sanatate.......semnat:ala batran cu barba si acolitii lui:))..........deci,sper ca ati primit si voi cel putin acelasi lucru,si in plus,TOT CE V-ATI DORIT.

Maestre viferist,ai nimerit usor topicul de viespari?....tine so hohohooornetu' nu il da:D

FUCKIN' BITCHES !!!!!!

 

Craciun fericit !

 

ati fost cuminti.....?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ho ho hoooondaaaaa.....Marry Fuckin' Christmas everybody.......:D...care,ce ati gasit sub braduletz?eeeeu,am gasit un bilet pe care scria:draga george,avand in vedere criza si toate cele,eu impreuna cu spiridusii si Craciunitzele mele,am hotarat sa iti dam un singur cadou:sanatate.......semnat:ala batran cu barba si acolitii lui:))..........deci,sper ca ati primit si voi cel putin acelasi lucru,si in plus,TOT CE V-ATI DORIT.

Maestre viferist,ai nimerit usor topicul de viespari?....tine so hohohooornetu' nu il da:D

Mie mi-a adus mosu bani de caucioace noi ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-a adus mosu bani de caucioace noi :birthday:

 

yahaaaaaa :D ...sa le incalti sanatos si sa faci kilooooometriiii muuulti in maxima siguranta.la mine cred ca mi-a lasat numai biletel,ca mie imi tot aduce din septembrie piese pt viespe,gume si alte cele ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ho ho hoooondaaaaa.....Marry Fuckin' Christmas everybody.......:birthday:...care,ce ati gasit sub braduletz?eeeeu,am gasit un bilet pe care scria:draga george,avand in vedere criza si toate cele,eu impreuna cu spiridusii si Craciunitzele mele,am hotarat sa iti dam un singur cadou:sanatate.......semnat:ala batran cu barba si acolitii lui:))..........deci,sper ca ati primit si voi cel putin acelasi lucru,si in plus,TOT CE V-ATI DORIT.

Maestre viferist,ai nimerit usor topicul de viespari?....tine so hohohooornetu' nu il da:D

Foarte tare mosu tau George, eu am primit banii de ulei la motor ;) ,(asa k pregateste de comanda) in schimb de caucioace nare mosu :birthday: mai merg k ala pina stringe banii asa k ma primesti la tine obligat fortat :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare mosu tau George, eu am primit banii de ulei la motor ;) ,(asa k pregateste de comanda) in schimb de caucioace nare mosu ;) mai merg k ala pina stringe banii asa k ma primesti la tine obligat fortat :D

 

maestre,te primesc si de vii descultz :birthday: ...iar legat de ulei ulei,e ca si comandat.....precomanda a fost facuta :birthday:

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Depinde de marca, toti producatorii pana nu scapa de anvelopele din 2008 nu scot pe piata noul lot, decat daca este produs nou.

 

maestreeee,da vad ca iti plce pe la viespari pe topic ;) .....incet incet poate o sa inceapa sa iti curga sange de Hornet prin vene...si in mai,cand vii la baia mare treci si tu pe horny :D

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

partea cu vinul fiert suna bine....poate reusesc si eu cumva sa dau o fuga pe la voi,pe la bucale,la un pahar de vorba cu cativa dintre cei de acolo...dupa sarbatori:D

:) Dai de veste, ar fi misto!

 

sarbatori fericite la toata lumea si de ce nu un craciun pe horneta pt ca la arad sunt vreo 16 grade!

Ce bine de unii...

 

Eu am inceput sa intru in sevraj de moto...nu e bine deloc. :drink:

 

Sorin: mega tare mesajul de la tine :love: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)

La mine a venit mosu' cu un BMW F 650 model '97

 

maestreeeee,sa ai bafta maxima la ea :) ...si desi nu e viespe,esti asteptat la baia mare in mai la adunare :love: ....dar pana atunci,ne intalnim noi oricum pe la voi prin moldoave :drink:

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc pentru felictarile primite.

Sa dea Dumnezeu sa fac km multi fara incidente si la fel va doresc si voua.

Sper din tot sufletul sa ne intalnim la BM.

George..... te astept cu bratele deschise, un vin fiert, o mancare calda, un pat calduros.

Numai bine. :love:

Astept cu nerabdare primavara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maestreeeee,sa ai bafta maxima la ea :drink: ...si desi nu e viespe,esti asteptat la baia mare in mai la adunare :love: ....dar pana atunci,ne intalnim noi oricum pe la voi prin moldoave :)

 

îmi dati si mie un link unde pot gasi detalii despre aceasta-ntâlnire?

(sa nu-ncepeti cu: Search ... ca nu vrea)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca nu este anuntata oficial, va fi, vom fi informati in timp :)

 

Acum am terminat de instalat si tras fire prin casca :) midland bt2 ready for action!!! Dar mai am de asteptat sa fac o proba pana se incarca vreo 5 ore la prima incarcare :love:)

Dupa cum vedeti ma pregatesc de drum lung, detector, telefon, gps :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...