Sari la conținut

Tatuaje


sacal
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 648
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pai, dap. Probabil ca nu stii "povestea" din spatele sau. Este din niste benzi desenate, iar schita a fost facuta manual, exact ca in benzile desenate de fapt. Asta daca te referi la faptul ca formele sunt imperfecte. Daca te referi la culori, sau altceva, explica-mi.

 

Mi-am imaginat ca e vorba de benzi desenate, poate intr-un viitor vei gasi pe cineva sa ti le bata mai aprope de Full HD. ;)

PS: ...cei care au vazut poza si apoi tatuajul mi-au spus ca arata mult mai bine in realitate. M-au mintit? :yikes: :eek: :laugh:

 

Daca tie iti place.. mai conteaza parerea altora??!

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am imaginat ca e vorba de benzi desenate, poate intr-un viitor vei gasi pe cineva sa ti le bata mai aprope de Full HD. ;)

 

 

Daca tie iti place.. mai conteaza parerea altora??!

 

Mie imi place. Oricum, in timp va trebui sa il duc la "aranjat", ca or sa se mai duca din culori, etc.

 

Si da, cum a spus cineva mai sus e Vinnie din motomartieni, sau "Biker Mice from Mars" (titlul original). Se dadeau pe Tele 7 ABC acum ... muuuult timp.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

am zis sa va delectez si eu cu tatuajul meu. Astept pareri.

 

o poza mai recenta se poate ?

 

Hello baieti....asta este ultimul facut....si ma gandeam sa mai fac...chiar luna urm mai am programare.....cine mai vrea sa intregeasca fac clubul tatuajelor???

asteptam noutati ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se mai poarta astfel de tatuaje?

Ma atrage ideea de a-mi face si eu unul asemanator. Un text scurt, pe unul dintre antebrate. Ceva de genul ca cel din poza. Putin mai mic...

post-18488-0-12498300-1353067596_thumb.jpg

 

Il ai oricum chiar daca e sau nu la moda. Fa-ti ceva care sa-ti placa, nu de care are oricine sau "la moda" ;)

Editat de Cesar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...
  • 1 month later...

Si-a facut cineva tatuaj la hasha tattoo in Bucuresti? Vreau sa imi fac un tatuaj, cel din poza, si am vorbit cu ei. Din pozele de la portofoliu par sa stie ce fac. Astept opinii.



Mai am cateva desene de facut, ce spuneti? Ingerul si Thor pe umeri, calul pe sanul stang, ducati mecanica pe sanul drept, aripile de mai sus sub sanul drept si lupii sub sanul stang...

post-70966-0-76545100-1373614774_thumb.jpg

post-70966-0-66106800-1373614819_thumb.jpg

post-70966-0-21815400-1373614820_thumb.jpg

post-70966-0-78303700-1373614820_thumb.jpg

post-70966-0-17225700-1373614821_thumb.jpg

post-70966-0-51330100-1373614821_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1) credeam ca barbatii au pectorali, nu sani...go figure :)

2) sunt desene destul de complexe - daca iti faci te-as ruga sa postezi poze si cat au costat. mai ales daca faci lupii si ingerul

Am dormit 3 ore in noaptea asta, crezi ca mai stiu diferenta, in limba romana, dintre san si pectoral, plus ca mai intervine si nuanta asta cu pectoralii, astia nu sunt aia lucrati la sala, etc, :D

Am sa postez pozele cu tattoo-urile, imediat ce le fac, inclusiv preturi.

 

Si-a facut cineva tatuaj la hasha tattoo in Bucuresti? Vreau sa imi fac un tatuaj, cel din poza, si am vorbit cu ei. Din pozele de la portofoliu par sa stie ce fac. Astept opinii.

 

Mai am cateva desene de facut, ce spuneti? Ingerul si Thor pe umeri, calul pe pectoralul stang, ducati mecanica pe pectoralul drept, aripile de mai sus sub pectoralul drept si lupii sub pectoralul stang...

Acu e bine domnule?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am dormit 3 ore in noaptea asta, crezi ca mai stiu diferenta, in limba romana, dintre san si pectoral, plus ca mai intervine si nuanta asta cu pectoralii, astia nu sunt aia lucrati la sala, etc, :D

Am sa postez pozele cu tattoo-urile, imediat ce le fac, inclusiv preturi.

Nu imediat, dupa ce se vindeca...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...