Sari la conținut

Accident mortal Sibiu


alin_zbr
 Share

Postări Recomandate

Azi, 07.06.2010, dimineata (nu stiu exact ora) a avut loc un grav accident de circulație în Sibiu, pe strada Ștefan cel Mare. Motociclistul avea 23 ani și era subofițer de pompieri la ISU Sibiu. Mai multe detalii aici.

 

Condoleanțe familiei... RIP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva ce moto era? Din poze pare enduroaica mare.. dar nu pot sa zic.

 

Dumnezeul sa-l ierte pe baiat, pacat. :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi, 07.06.2010, dimineata (nu stiu exact ora) a avut loc un grav accident de circulație în Sibiu, pe strada Ștefan cel Mare. Motociclistul avea 23 ani și era subofițer de pompieri la ISU Sibiu. Mai multe detalii aici.

 

Condoleanțe familiei... RIP

 

Sincere condoleante familiei indurerate !

Pacat mare de tanarul coleg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In urma cercetarilor facute pe poze, si cu ajutorul google si a altui coleg forumist am ajuns la concluzia ca 99% motocicleta din poze e Aprilia Pegaso de 650cc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat....Condoleante familiei.

 

 

Dar motoru ala nu pare prea tare avariat..si cu toate astea loganu ala e cu rotile in sus :what: ...cine stie ce s-o fi intamplat pe acolo....ca de obicei o sa iasa culpa comuna , dosar penal , cu suspendare bla bla bla.

 

off : bineinteles ca acuma asteptam ,,expertii" forumisti sa vina cu concluziile lor , sa se injure intre ei, sa isi de-a cu parerea si se ajunge iara la o balacareala. Daca topicu incepe cu un accident se sfarseste prin comparatii intre motociclete , care casca e mai buna etc. Pacat de forum si inca o data pacat de cei implicati in accident. Asfalt uscat si fara incidente la toti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi, 07.06.2010, dimineata (nu stiu exact ora) a avut loc un grav accident de circulație în Sibiu, pe strada Ștefan cel Mare. Motociclistul avea 23 ani și era subofițer de pompieri la ISU Sibiu. Mai multe detalii aici.

 

Condoleanțe familiei... RIP

 

Condoleante Familiei!

Pacat , mare pacat ca o pasiune ajunge sa-ti puna viata in pericol!

R.I.P.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat, inca unul in cer. In ritmul asta de unul pe saptamana ne rarim incet. Dupa Nik de spt trecuta tanarul de acum. Condoleante familiei, colegilor si prietenilor. Fie-i tarana usoara!

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A murit cu zile... De azi dimineata ma uit la accidentul asta. Initial ziarele spuneau ca au retinut un singur pacient pentru fractura de tibie. Ulterior au revenit cu update ca starea e grava si a murit.

Ce investigatii au facut aia ?

Cotizo- no offence- dar omul asta a murit cu zile... Pacat !

 

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace si sa dea liniste apropiatilor.

 

PS: faza cu kilometraj blocat e tare aiurea... Arunca un bord de motocicleta de la etajul 5 si hai sa vedem ce viteza arata ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate, a murit cu zile, dar nu din cauza medicilor.

Cand l-au luat cu salvarea era evidenta fractura de femur si cea de omoplat. Doar la efectuarea ecografiei toraco - abdominala se poate constata gravitatea leziunilor intratoracice.

Baiatul avea leziuni hemoragice grave intratoracice (ruptura de vase mari), cauza care a si dus la moarte.

Pacat ca s-a stins inca un tanar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca de obicei o sa iasa vinovat motociclistul pentru ca martorii au vazut ca avea viteza. :what:

Pacat de el ca era tinar.

Dumnezeu sa-l odihneasca :lol: :lol:

Condoleante familiei si prietenilor.

 

Acul oprit la 80 kmph...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca de obicei o sa iasa vinovat motociclistul pentru ca martorii au vazut ca avea viteza. :what:

Pacat de el ca era tinar.

Dumnezeu sa-l odihneasca :lol: :lol:

Condoleante familiei si prietenilor.

 

Ca poarta o parte din vina, e partea a doua. Totusi e prea greu sa te impaci cu ideea, ca la 23 de ani, nu i s-a oferit o a doua sansa. A platit prea mult pentru o simpla deplasare cu mobra, chiar dc ar fi avut si 80. Din ce am reusit sa observ, acolo exista o curba usoara si a fost suficienta o combinatie urata intre viteza(probabil) si lipsa de vigilenta de-o parte si de alta. Pacat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Urma sa implineasca 23 de ani in iulie se pare. Iar in toamna avea nunta. Viitoarea sotie (nu stiu mai exact cum sa o numesc acum...) este insarcinata. Pasiunea e prea mare sa renuntam la 2 roti, dar imi e din ce in ce mai frica sa ma urc pe motocicleta. Joi este inmormantarea, in orasul Agnita. Dumnezeu sa-l ierte!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...