Sari la conținut

Accident Timis


UXE
 Share

Postări Recomandate

Hai ca asta e tare, cat de ghinionist sa fii sa fii accidentat cand stai tras pe dreapta si sa mai fie un scuter vehiculul in cauza. x2 combo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu a trecut nici o luna de la accidentul de la Siriu, cand doi motociclisti stateau sub o copertina a unei statii de autobuz si a intrat un adormit cu masina in ei... pe viitor parchez numai langa stalpi sau dupa copaci mai grosi... :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Target fixation

 

 

cred ca mai degraba faceau exhibitii de genul... i-a uite pot sa merg si fara maini .. si poc

 

 

nu au luat in serios participarea la trafic si s-au crezut proprietari de sosea ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai urmeaza sa fie un motociclist accidentat de un biciclist si de o batranica sau si mai bine,de o batranica biciclista :baldy:

Crunt, insanatosire grabnica motociclistului...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parca motociclistul il lovi pe ala cu scuteru!!!

.....cel putin asa zic aia la PRO TV

da... sunt niste terminati astia... in titlu spune ca scuteristu a intrat in motocicleta, iar in stire scrie invers ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stlk
mai urmeaza sa fie un motociclist accidentat de un biciclist si de o batranica sau si mai bine,de o batranica biciclista :baldy:

Crunt, insanatosire grabnica motociclistului...

 

Pai accident cu vaci, cai si magari am avut, nu am avut cu pasari. Nu-i exclus ca la 200+ sa-ti sparga vreun porumbel viziera. Sau sa faci o pana din cauza unui arici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a schimbat modificarea (sau s-a modifcat schimbarea) in stirea celor de la protv. Acum spun ca "motociclistul" a lovit un scuter care era oprit. Motocicleta nu era inmatriculata si "motociclistul" nu avea permis. Clasic nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci: scuterul care se deplasa cu viteza 0 KM/h nu s-a asigurat in timp ce motocicleta stationa cu viteza aproximativa peste limita legala. Motocicletul nu avea acte (carnet, talon, itp, asigurare si alte chitante) le declara nule...

 

din impact au rezultat victime

Editat de Florin_FZN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca anul asta au avut loc toate tipurile de accidente posibile si imaginabile...

 

 

anu asta nu am vazut scuterist lovit de tren pe sina de cale ferata. pun pariu ca o sa se intample shi asta.

 

// stiu, stiu, sunt cinic... :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Target fixation :baldy: s-a uitat scuteristul la motocicleta ca i-a placut rau cum arata, si a intrat in ea ;)

 

Lasand gluma la o parte, sper sa nu fie asa de grav cum au pus in titlu aia de la stiri.

Din ce am inteles eu din stirea aia scuteristul statea pe loc si "motociclistul" fara permis si numar a intrat de prost in el si si-a accidentat si pasagera. Daca in loc de scuter era un stalp era mai nasol...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce am inteles eu din stirea aia scuteristul statea pe loc si "motociclistul" fara permis si numar a intrat de prost in el si si-a accidentat si pasagera. Daca in loc de scuter era un stalp era mai nasol...

 

 

din nou accident cu asa zisi "motociclisti" care nu au permis cat A.

totusi pacat macar de pasagera si scuteristul lovit.... cat despre "motociclist"...oameni inconstienti. se joaca cu propria viata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce am inteles eu din stirea aia scuteristul statea pe loc si "motociclistul" fara permis si numar a intrat de prost in el si si-a accidentat si pasagera. Daca in loc de scuter era un stalp era mai nasol...

 

Pai pana la urma asa a fost, cum ai spus tu, dar prima oara pe site-ul protv era exact invers, spuneau ca scuteristul se plimba cu un alt prieten si a lovit motociclistul parcat. De aceea am si spus intr-un alt post ca s-a schimbat modificarea :baldy:

 

Poate aflam si ceva informatii despre starea lor ... sper ca a invatat "motociclistul" ca nu e de joaca cu asa ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi eram pe la crangasi. si a trecut unu pe o rasnita de ss daor cu far si fara plastice, fara casca si in tricou. i-am urat sa alunece vreo 3-4m pe asfalt sa vada ce minunata protectie ii oferta tricoul. plus ca numarul era un carton scris cu pixul.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...