Sari la conținut

Accident La Cisnadie, 15 August, La 21.00 - Nasol Rau


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 146
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

cine a postat poze cu prietenul meu sa isi lase adresa ca vreau sa am o discutie cu el, si la fel toti care au vorbit cacaturi, OK?

poze

 

Cam de (cuvant urat) amice :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine a postat poze cu prietenul meu sa isi lase adresa ca vreau sa am o discutie cu el, si la fel toti care au vorbit cacaturi, OK?

 

cum se traduce asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

cine sunt io, un boshorog de 35 de ani cu copil banaind prin spatele unei masini de 200.000 km, sa-i dau lectii unuia d 23 de ani? e optiunea fiecaruia sa mearga fara gume sau fara frane, sau cu kit de lantz muci- tocmai imi povestea un prieten de un dommie care a luat un stalp in iasi la 80 la ora pe motiv de lantz rupt.

...

inca o data, scuze, probabil am imbatranit. ma obedeaza doar statistica. nu cati mor din cauza vitelor din conserve. cati mor din cauze pur tehnice. am citit statistica d p forum. as fi vrut sa vad cati aveau casca legata, gume, frane ok. da, a intors un idiot pe linie continua- k noi la 200 pe dn1 circulam foarte legal- si da, erau niste hectare de camp around, dar a murit un om. e o senzatie infioratoare sa stii k nu opresti, k intri in plin, tocmai am re-experimentat-o astazi (si da, am indoit un break, nu stiam k imi expirase asigurarea de 3 zile, am platit si gata). nu stiu care a reusit din prima sa gaseasca una din celelalte solutii. regret k nu e o scoala care sa te invete cum sa cazi, sau cand s-o pui jos de buna voie, sa scapi. regret k mor niste oameni.

scuze iarasi

 

neah... :crack: si baga watt-i cu tobele. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine a postat poze cu prietenul meu sa isi lase adresa ca vreau sa am o discutie cu el, si la fel toti care au vorbit cacaturi, OK?

poze

 

Cel putin la faza cu pozele, banuiesc ca e vorba de mine... adresa e mai sus, glontu21@yahoo.com, ID de mess. il am la profil glontu21

 

As prefera o discutie publica, pt. ca nu am chiar nimik de ascuns, dar daca vrei, putem discuta si pe mess sau email...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Cel putin la faza cu pozele, banuiesc ca e vorba de mine... adresa e mai sus, glontu21@yahoo.com, ID de mess. il am la profil glontu21

 

As prefera o discutie publica, pt. ca nu am chiar nimik de ascuns, dar daca vrei, putem discuta si pe mess sau email...

 

 

Cred ca nu ai inteles bine ce voia bravul razboinic...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[...]

eu unul, dupa moarte , as fii mai impacat "sa vad" ca un necunoscut imi aprinde o lumanare decat sa discute in contradictoriu cu cineva pe seama cauzelor mortii.atat.

DUMNEZEU SA-I ODIHNEASCA IN PACEsi pe noi sa ne ierte.

 

Eu dimpotriva, daca mor din vina mea, sau chiar mai rau, daca fac rau altora, vreau sa discute lumea, indiferent despre ce. Daca in felul asta, vor calma un om, foarte bine.

 

N-am ce face cu lumanari aprinse. In schimb nu vreau prieteni "acolo sus".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel putin la faza cu pozele, banuiesc ca e vorba de mine... adresa e mai sus, glontu21@yahoo.com, ID de mess. il am la profil glontu21

 

As prefera o discutie publica, pt. ca nu am chiar nimik de ascuns, dar daca vrei, putem discuta si pe mess sau email...

 

 

.. cvvvvvvvvvvvvvvv

 

..

.........salutari......sunt cumnatul lui sebastian gandila si am aflat ca ai cateva fotografii de la locul accidentului

Te rog foarte mult trimite-le la adresa zoitagandila@yahoo.com, si te mai rog sa le trimiti pe toate......

 

...cu toata durerea care a lasat-o in urma pozele isi au marea valoare de a face pe cei ramasi mai constienti, cu cat sunt mai zdrobitoare cu atat mai mult merita sa fie vazute...de cat mai multi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

.. cvvvvvvvvvvvvvvv

 

 

.........salutari......sunt cumnatul lui sebastian gandila si am aflat ca ai cateva fotografii de la locul accidentului

Te rog foarte mult trimite-le la adresa zoitagandila@yahoo.com, si te mai rog sa le trimiti pe toate......

...cu toata durerea care a lasat-o in urma pozele isi au marea valoare de a face pe cei ramasi mai constienti, cu cat sunt mai zdrobitoare cu atat mai mult merita sa fie vazute...de cat mai multi

 

..cvvvvvvv asta nu stiu ce inseamna, dar ti-am trimis si pozele si emailul primit de mine. Decizia de a le face publice iti apartine in totalitate acuma. In cazul in care faptul ca le-am facut eu publice inainte deranjeaza sau supara vreun membru al familiilor celor doi sau vreu prieten apropiat, imi cer scuze pubic fata de ei (da, am inteles opinia TA despre poze, dar poate altii au alte opinii).

Sunt total de acord cu valoarea pozelor pt. cei in stare de semiconstienta... ca altfel nu le faceam publice.

Editat de WildPuppy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

 

Lucrez la revista maxim si de cand am aflat ceea se s-a intamplat cu simona...am tabarat cu toti pe arhiva foto sa ne-o amintim...este intradevar tragic si transmitem si noi undeva acolo in eter pt ci doi "odihneasca-se in pace"..acum in ceea ce ma priveste nu o cunosc foarte bine pe simona singura legatura cu ea fiind doar 2 ore la o cafea pt a stabili detaliile sedintei foto...si pot sa va spun ca este foarte mare pacat..chiar era o fata foarte frumoasa...imi doresc tare mult sa vad si eu pozele de la accident si incerc aici sa fac un apel la cei care detin pozele si mai ales cei care pot decide daca da sau nu...sa fie deacord

 

daca va pot ajuta cu poze sa v-o reamintiti si voi va stau la dispozitie dar va rog retineti ca nu este un lucru normal sa imprumut pozele acesta ele fiind de altfel produsul nostru finit si implicit domeniul de activitate principal al revistei..daci am sa va rog sa fiti multumiti cu o rezolutie mai mica

 

Va multumesc si CONDOLEANTE FAMILIILOR

Editat de alin.barbulescu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai...

Au ajuns sa ma scarbeasca discutziile astea sterile shi spartul in figuri. "Dupa razboi... foarte multzi viteji se-arata".

 

Au murit niste oameni shi voi nu suntetzi in stare decat sa comentatzi cum ca ala avea 200 cu gpz-ul, cum ca era un pushti inconstient, cum ca a vrut sa impresioneze o fata shi in plus... multzi intra doar sa dea RIP-uri, fara ca macar sa aiba ceva de spus. Daca tot suntetzi asha de dejtebtzi... candf il vedetzi pe unul asha(viteza mare, fara echipament, etc.) de ce nu statzi de vorba cu el? De ce nu ii explikatzi ca nu e bine? Va este frika sa nu va repeada? Chiar daca va repede verbal... eu cred ca ceva ceva tot ii intra in cap. Va doare'n poponeata... dupa care intratzi pe forum shi facetzi pe dejtebtzii sau datzi cu rip uri. Statzi de vb cu ei shi kalmatzi spiritele. Cat despre poze... cascatzi ochii, nu-i mai inchidetzi ca poate va intra ceva in deble. Si eu am mai alergat dar, repede imi aduk aminte ca am doar o viatza shi sa vezi ce repede iau mana din gaz.

Bagatzi ceva la kap shi nu mai facetzi supozitzii imbecile!!!!!!!!!!!!!!

Editat de Antistress
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...cu toata durerea care a lasat-o in urma pozele isi au marea valoare de a face pe cei ramasi mai constienti, cu cat sunt mai zdrobitoare cu atat mai mult merita sa fie vazute...de cat mai multi

 

Pai atunci, sa le vada...

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul despre ce s-a intamplat la Cisnadie ... cred ca e momentul ca acest topic sa se inchida si ramana frumoasa amintirea celor doi Sebi si Simona .

 

 

Viteza mare si faptul ca nu avea experienta.. avea de nici 2 luni carnetul.. si a vrut sa depaseasca 2 masini deodata si n-a apreciat bine distanta intre el si cel ce venea pe contrasens. aveau aproximativ 140.

simo s-a speriat si a inceput sa zbiere, el a pus frana brusca, ea a sarit de pe motor si a cazut direct pe capota masinii pe care o depasisera si el s-a intors sa se uite dupa ea si restu se stie

 

 

Relatarea apartine unei prietene bune a celor doi. :ok:

 

Sper ca poza de jos sa ramana singura amintire a celor doi in ochii nostri.

 

post-2420-1156505515_thumb.jpg

 

Comentariile cred ca nu isi mai au rostul.

 

Smokey te rog sa inchizi topicul.

 

Odihneasca-se in pace amandoi .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 17 years later...

Daca tot a reaparut topicul asta, nu stiu ce update la forum s-o fi facut intre timp dar prima pagina arata cel putin amuzant.

 

 

Screenshot 2024-01-18 at 10.46.20 AM.png

 

Screenshot 2024-01-18 at 10.46.31 AM.png

Editat de vladf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...