Sari la conținut

Numele Vostru De Outlaws


Altair
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 87
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Headbanger: Un fan al muzicii rock/metal care da din cap cand asculta muzica respectiva.

Termenul a fost introdus in 68 cand niste fani Led Zeppelin dadeau cu capul in bariere.

 

P.S.: Citeste-mi semnatura, acolo scrie "Bang bang". Se refera la dat din cap, headbanging.

Editat de Flaming pistonS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ok: :hug: :P :P :drink: :lol:

ASTA E CEL MAI TARE TOPIC PE CARE L-AM VAZUT DE CIND INTRU PE FORUM .....

MAXIMUM :ok: :D :D

SCUZE DA NU M-AM PUTUT ABTINE TARE DE TOT :ok:)

ASHA DA BIKERI

 

APROPO EU SUNT "SPIRIT OF GIGI DEMONU' " SAU TZIPATUL COCOMIRLEI"

 

:P :P :P

 

]

Nu mai ride obraznicule...am presupus ca ai 22 de ani si a iesit ca esti Doctor Codreanu

de la Hungry Horses MC desi avind in vedere ca stai in Brasov,mai potrivit era de la Ursi Flaminzi (MC) :eek: ...auzi,te-au mirosit astia cu botezul,cica esti doctor...in motociclete....mi-oi face si mie un cadru gratis pt.atita reclama.....
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incercati sa nu mai jigniti....va paste un warn.

 

B.

 

:ok: ..dar nu ne jignim,eu si cu Basty sintem chiar prieteni,corespondam frecvent pe mail,sint sigur ca nu l-a suparat in nici un fel gluma mea....nu credeam ca se poate intelege asta...pt.cine nu s tie,este un foarte priceput restaurator de motociclete,de asemeni le modifica cu pricepere si deosebit gust...sper ca in aceasta toamna vom avea placerea sa mergem impreuna la Veterema,poate mai sint si alti doritori...mai jos o poza cu un Nipru rat-loock modificat de Basty...lasind gluma la o parte,chiar e doctor!!!

post-8289-1156593115_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lil' Headbanger of the Cracked Craniums MC asta e numele meu da ce inseamna ma headbanger prima parte din cuv o inteleg e ceva cu bostanu da mai incolo :hug: ia da-ti o traducere da reala la tot numele daca va pricepeti bine la engleza :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lil' Headbanger of the Cracked Craniums MC asta e numele meu da ce inseamna ma headbanger prima parte din cuv o inteleg e ceva cu bostanu da mai incolo :hug: ia da-ti o traducere da reala la tot numele daca va pricepeti bine la engleza :ok:

 

Traducere libera...Deci cam asa...: Lilica Scuturatoru` de pleata din Clubul de motociclisti Harcile Crapate...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-12258-1156582508.jpg

Asta-i un headbanger.. So, do you fit in? :hug:

 

 

Headbanger: Un fan al muzicii rock/metal care da din cap cand asculta muzica respectiva.

Termenul a fost introdus in 68 cand niste fani Led Zeppelin dadeau cu capul in bariere.

 

P.S.: Citeste-mi semnatura, acolo scrie "Bang bang". Se refera la dat din cap, headbanging.

 

 

m-a nimerit :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astia din Uait Uerulvs--vedeti ca am fo primul care am mentionat ca sunt conducator de trib, asa ca vndeti-va kaprele si luati-va choppere..

Off-topic:nu v-ați saturat inca de tembelismul asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...