Sari la conținut

Care sunt cele mai bune manuale de reparatie si intretinere  

178 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

nu's frate ce se intampla cu conexiunile voastre, fiindca de la mine au luat si oameni din italia si n-au avut problemele pe care la au unii din .ro.

anyway, eu am pus acolo pentru download un manager de fisiere cu cont-ul de FTP gata configurat, doar sa faci click pe "connect".

Folositi-l cu incredere si nu veti avea probleme de genul celor de mai sus...

 

Wizzie nu-s expert in ale legaturilor net si vreau si eu sa ajung pe ftp-ul tau

da-mi o mana de ajutor daca vrei

tot timpul imi spune ca ftp nu mai e valabil

pls zi-mi ce sa fac sau cum pot intra

multzumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Caut manual CB500 (AN 1994-1995 mai exact dupa 90')

Toate manualele existente pe toate adresele date de voi sunt pentru modelul din 1988, cine draq are CB500 din 88'?

Mersi anticipat celui care ma poate ajuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De asemenea, caut pentru Gilera RC 125. Daca se gaseste de RC 600 - tot e bun!!!

bai baietii cu gilere uite ca am gasit manualul de gilere pe www.rc600.de bagati ochiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

manualclub_banner.jpg

 

ManualClub.com

 

ManualClub.com este un site care ofera gratis manuale pentru multe tipuri de motociclete. Tot ce trebuie sa faceti ca sa puteti descarca manualele este sa va inregistrati si sa va logati.

 

 

Aprilia (18)

Bmw (10)

Cagiva (2)

Ducati (48)

Honda (36)

Kawasaki (16)

Ktm (5)

Suzuki (29)

Triumph (1)

Yamaha (50)

Other Brands (12)

 

Va rog sa nu abuzati de descarcarea manualelor pentru ca siteul este intretinut din resurse proprii. Siteul nu pleaca nicaieri, are hostingul platit pe un an in avans, veti putea gasi oricand ce aveti nevoie si deci nu e nevoie sa doanloadati tot ce e acolo.

 

Cei care doresc sa ajute la imbunatatirea colectiei de manuale pot uploada direct pe site. Pentru fisierele mai mari de 2 Mega trebuie sa folositi un client de FTP (server: ftp.manualclub.com user: anonymous@manualclub.com la parola nu scrieti nimic)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Deja tampesc.... am vizitat n-spe linkuri, si tot nu gasesc free download pentru manual Suzuki Bandit GSF400 din 1993. Ajutati-ma va rog.... Mersi

 

 

Daca mai vreti manual de GSF400 FARA VARIABLE VALVE CONTROL (pre '95) iata-l aici: http://www.ultranetworks.ro/upl/SuzukiBandit400(ingles).zip

Rata max de download = 30k iar fisierul are 53Mb, deci rabdare (~30 minute).

By the way, l-am pus si pe service.tanga-moteurs.ro cu ftp-ul, insa nu apare inca. Cre' ca ftp-ul ajunge in alta locatie (alt director) asa ca please, Wizzie master of the site, pune-l la locul lui ca sa-l ia lumea de acolo...

Editat de hogzilla
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...