Sari la conținut

O alta demonstratie de viteza....


TNG
 Share

Postări Recomandate

Ce va timp in urma,un american se lauda cu un filmulet pe net care spunea ca desface o anvelopa de pe janta si o monteza la loc intr-un minut.

Am incercat si eu....

 

 

 

cool, masinaria e cumparata sau facuta? vreau si eu una :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce va timp in urma,un american se lauda cu un filmulet pe net care spunea ca desface o anvelopa de pe janta si o monteza la loc intr-un minut.

Am incercat si eu....

 

 

:) foarte tare. bravos!

daca e pe youtube filmuletu cu americanu, da-i respond si pune filmuoetu tau. :)

Editat de gabyshor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

supertare :)

in orasul in care locuiesc exista in jur de 10-12 vulcanizari si niciuna nu se baga la schimbat cauciucurile la motociclete, ca cica nu au aparat de prindere a jantei...in fine, eu le ''lucrez'' acasa ca in evul mediu cu leviere, noroc ca le schimb rar, 1 data la 7-8 mii km

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o nedumerire referitoare la site, nu apare nici o date de contact, nici ujn nr de tel. daca vrea cineva sa ia legatura cu voi pentru reparatii, etc care e procedura?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o nedumerire referitoare la site, nu apare nici o date de contact, nici ujn nr de tel. daca vrea cineva sa ia legatura cu voi pentru reparatii, etc care e procedura?

 

Daca vrei cu adevarat o sa ma gasesti!

Nu suntem noi, sunt doar Eu! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce va timp in urma,un american se lauda cu un filmulet pe net care spunea ca desface o anvelopa de pe janta si o monteza la loc intr-un minut.

Am incercat si eu....

 

 

unde ai vulcanizarea ? .. tu esti actorul principal din film ? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

supertare ;)

in orasul in care locuiesc exista in jur de 10-12 vulcanizari si niciuna nu se baga la schimbat cauciucurile la motociclete, ca cica nu au aparat de prindere a jantei...in fine, eu le ''lucrez'' acasa ca in evul mediu cu leviere, noroc ca le schimb rar, 1 data la 7-8 mii km

la mine pana la urma au reusit sa-mi schimbe cauciucul la o vulcanizare "auto",dar mi-au zgariat serios janta, asa ca data viitoare tot la leviere o sa apelez si eu,

norocosi astia din bucuresti cand vine vorba de vulcanizari :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si in cazul meu a fost un record breaker (versiunea praf)... si mi-a zgariat janta putin ... Nu i-am platit nimic.

 

Fainrecord. Pune-l response la acela de 1 minut ... spargi audienta 10 mil vizite. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1.ATELIER(SI VULCANIZARE).IN CIOLPANI.

2. el E! :wacko:

 

LOL ... ma scuzi ... am vazut demonstratia doar pentru vulcanizare :laugh: ... sper ca n-am jignit.

TNG ... in Ciolpani ... pe dreapta, pe stanga ? ... sau ai clienteala selectata deja?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LOL ... ma scuzi ... am vazut demonstratia doar pentru vulcanizare :wacko: ... sper ca n-am jignit.

TNG ... in Ciolpani ... pe dreapta, pe stanga ? ... sau ai clienteala selectata deja?

iti dai seama ca l-a durut :laugh: da las sa-l doara daca nu vrea sa dea detalii despre masinarie :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...