Sari la conținut

PROIECTOARE / LUMINI SUPLIMENTARE - Totul Despre


bandi
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 607
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

S-a mai discutat, se poate face, citeste topicul asta...

 

La cum suna "ceva mana de lucru" pare o treaba simpla, daca se doreste si vopsirea in negru mat dureaza aproape o zi, mai amintesc de modificari care nu sunt simple la instalatia electrica, sa ti se aprinda ambele faruri si pe lunga si pe scurta..

Ceva mana de lucru, daca nu toata mana macar o labutza...

Cum adica, nu dai din palme si sar lupele un far?????????????????!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

http://www.ebay.com/itm/390643156191?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

 

astea le-am vazut si live in actiune, nu stiu daca trimite in ro.

lumineaza foarete ok si sunt si marca ok

http://www.ebay.com/itm/231028120846?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

 

 

ma bate gandul sa le incerc pe alea la 29,97 usd cele de AL care au si colierul de prindere , oricum ele cred ca au menirea de a fi vazut nu sa vezi

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motivul pentru care am ales becurile alea e consumul redus. Altfel se pot lua direct h3 simplu. Plus ca, costul total e aprox 150 lei. Si da, sunt pentru o ma putea vedea restul mai bine. Pentru vazut imi ajunge farul din dotare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt a fi vazut mergi cu faza lunga ziua si cea scurta noaptea. E suficient. Eu m-as gandi, mai degraba, la o inventie care sa creeze o iluzie optica pt cei de pe sensul opus in urma careia lor sa li se para ca vad doua lumini pe orizontala, ca si cum ar veni o masina, nu o mobra. Nu trebuie sa fie puternice, dar sa para ca sunt doua faruri de masina. N-am idee daca acest lucru e posibil.

Extra-lumini pe mobra se justifica doar pt a vedea tu mai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Same thing ce vrem noi. Dar eu nu vreau sa ii orbesc. E deranjata faza lunga oricand. Iar proiectoarele le voi folosi si noapte ca sa nu fiu confundat cu un scuter pe drumurile externe. Am patit, desi farul e puternic. Acum sa vedem ce iese.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa ar si si mai bine.

 

Dar de niste proiectoare (indiferent ca sunt pe led sau nu), de preferat cu 'picioare' pt. fixare pe crashbar, ceva mai de buget, ca am TDM nu bavareza, aveti idee prin tara?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa ar si si mai bine.

 

Dar de niste proiectoare (indiferent ca sunt pe led sau nu), de preferat cu 'picioare' pt. fixare pe crashbar, ceva mai de buget, ca am TDM nu bavareza, aveti idee prin tara?

Daca nu sunt pe led atentie cat "papa", deci ce rezerva W ai la alternator !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...