Sari la conținut

AGV - Discutii Generale


Pako
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 348
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut.

 

Am cumparat de pe okazii la risc o viziera crezand ca imi este buna la o casca akv k series-k2 dar , din pacate am reusit cu greu sa o pun, nu se

 

inchide complet si nici nu se inchide ermetic, deci, este mica.

 

La ce serie de agv credeti ca s-ar potrivi?

Ms !

 

 

post-67500-0-43712800-1355859418_thumb.jpg

post-67500-0-74978000-1355859430_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am patito si eu cu o viziera.in timp viziera ia forma castii pe care a fost pusa. poti sa o reglezi din suruburile alea din laterale. de acol se regleaza orice viziera la orice casca. tr doar sa te joci cu reglajele pina potriveste. daca prinderile au potrivit e ok viziera. dupa ce ai reusit sa o reglezi lasa casca pe calorifer sau undeva la caldura sa ia viziera forma castii tale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e casca entrylevel a celor de la agv. isi face treaba fara sa fie cea mai rea dar nici cea mai buna. am avut si eu si nevasta-nea. ea ca pasager a fost mai multumita si datorita faptului ca nu isi lua in cap turbulentele pe care le luam eu din cauza parbrizului. pe o mobra fara parbriz care sa le genereze, casca nu e foarte zgomotoasa, ba chiar esilentioasa in comparatie cu alte casti entrylevel. izolata bine cu ventilatia inchisa, se aeriseste ok scu ea deschisa. cam mult curent in ea fara chinguard (iti recomand sa ilcumperi). viziera este ok, inchide destul de bine dar trebuie reglata din timp in timp. putin cam aburicioasa dar se rezolva pe vreme rece cu pelicula antifog. per total la banii astia este o casca ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am avut un K3 si confirm ele spuse de bozoro, isi merita banii pentru ce face. Eu nu am gasit nici in ruptul capului de unde sa iau chinguard, m-am descurcat si fara, dar intr-adevar cu destul curent in ea. Si inca ceva...la viteze mai mari devine un pic cam instabila sau cel putin asa mi s-a parut mie in comparatie cu alte casti entry level (scorpion exo 450).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v locked și unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...