Sari la conținut

AGV - Discutii Generale


Pako
 Share

Postări Recomandate

nu ma refeream strict la postul tau si problema ta cu service`ul kawa! dar totusi puteai sa o faci mult mai retras si printr`un pm.

Asa voi face data viitoare..doar pe PM sa nu mai vada nimeni...sa mai fie si altii in locul meu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 348
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

kidu, este un forum, oamenii isi spun experientele bune si proaste ca feedback pentru diverse servicii si magazine. Lasa omul in pace sa spuna ce are de spus ca poate te duci si tu la echilibrat cu 50 de ron si o sa plangi ca nu ti-a zis nimeni nimic, ca s-a rezolvat totul cu PM.

 

@Smekeru/Alex

 

Dupa ce ne calci pragul ( si sper sa o faci ) dabea dupa sa ne jicnesti .

 

Iti multumesc Alex Dutu

 

Mi se pare ca postarea mea a fost pertinenta si de bun simt, folosind un limbaj decent si civilizat. Imi pare rau daca te-ai simtit jignit, nu asta era intentia mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa voi face data viitoare..doar pe PM sa nu mai vada nimeni...sa mai fie si altii in locul meu.

 

Eu mi am cerut scuze , te am rugat sa vii sa clarificam , dar nu ai venit ... tind sa il cred pe Marius pana la urma si te rog sa nu mai arunci cu noroi in noi . Daca el a gresit este foarte urat , dar daca tu arunci cu noroi in noi aiurea este ...... .

 

Ori te opresti ori vii pana la noi si rezolv eu daca a gresit omu meu .

 

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi am cerut scuze , te am rugat sa vii sa clarificam , dar nu ai venit ... tind sa il cred pe Marius pana la urma si te rog sa nu mai arunci cu noroi in noi . Daca el a gresit este foarte urat , dar daca tu arunci cu noroi in noi aiurea este ...... .

 

Ori te opresti ori vii pana la noi si rezolv eu daca a gresit omu meu .

 

Multumesc

Pai am sunat,am scris si aici si pe pm ca daca vreti sa vin... vin si nu mi-ati raspuns. Luni dupa ora 15 vin la kawa sa mai clarificam ce ? Eu vin luni si stau fata in fata cu acel marius ca nu stiu cum il cheama...eu stiu care este adevarul. Macar de aveati bunul simt sa imi raspundeti la tel cand am sunat de 3 ori sau pe pm sa imi spuneti cand va gasesc acolo sa nu vin degeaba. Stabilim acum...luni pe la 15:30 va gasesc acolo ?

Editat de Kostin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acu haio sa nu vedem o teorie a conspiratiei. am vrut sa vad cand sunteti acolo, bla bla bla.

e un magazin

tu cand crezi ca sunt acolo? de la 12 noaptea pana la 4 dimineata?

a vrut pustiu sa-ti dea teapa 30 de lei si a reusit. nu ai facut scandal pe loc si ai plecat. acum sefu' vrea sa te rezolve (stiu nu e vorba de 30 de lei e vorba de principiu, si eu as fi facut la fel poate), dar acum cauti sa il ataci si pe el. pe forum.

crede-ma ca patronul nu isi acopera un angajat pentru o gainarie de 30 de lei care-i pateaza imaginea.

daca vrei sa faci ceva cu adevarat mergi acolo si rezolva problema, daca nu macar nu mai continua nici cu sarada asta.

si daca vrei sa fii cu adevarat smecher, inregistreaza convorbirea in care recunoaste marius (sau cum il cheama pe baiatul ala) ca te-a tepuit cu 30 de lei, dupa care suni politia.

pentru banii astia, in romanica, il baga 5 ani cu executare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acu haio sa nu vedem o teorie a conspiratiei. am vrut sa vad cand sunteti acolo, bla bla bla.

e un magazin

tu cand crezi ca sunt acolo? de la 12 noaptea pana la 4 dimineata?

a vrut pustiu sa-ti dea teapa 30 de lei si a reusit. nu ai facut scandal pe loc si ai plecat. acum sefu' vrea sa te rezolve (stiu nu e vorba de 30 de lei e vorba de principiu, si eu as fi facut la fel poate), dar acum cauti sa il ataci si pe el. pe forum.

crede-ma ca patronul nu isi acopera un angajat pentru o gainarie de 30 de lei care-i pateaza imaginea.

daca vrei sa faci ceva cu adevarat mergi acolo si rezolva problema, daca nu macar nu mai continua nici cu sarada asta.

si daca vrei sa fii cu adevarat smecher, inregistreaza convorbirea in care recunoaste marius (sau cum il cheama pe baiatul ala) ca te-a tepuit cu 30 de lei, dupa care suni politia.

pentru banii astia, in romanica, il baga 5 ani cu executare.

Nu este vorba de 30 lei sau alta suma..este vorba de principiu..eu am fost la receptie sa imi faca fisa,eventual sa imi dea si un bon de casa dar ei m-au trimis la un mecanic afara si ala a incasat banii cum a vrut muschiul lui,am mai fost si anul trecut cu o problema si asa zisi mecani mau trimis in alta parte. Recomand patronului sa puna camere de luat vederi si atunci o sa fie bine. Eu am incheiat orice discutie si daca am jignit pe cineva imi cer scuze si rog un moderator sa stearga postarile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Are cineva așa ceva? Fiind prima tentativă AGV în domeniu, aș dori să aflu păreri sau sfaturi de la deținători, mai ales în legătură cu:

 

- greutatea

- vizibilitatea (față de alte modele similare)

- utilizarea în stil street/touring (cu cozorocul demontat).

 

Mulțumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

ma intereseaza o viziera pt o casca AGV- Airtech, gasesc asa ceva?

multumesc

Doamne ajuta

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

ma intereseaza o viziera pt o casca AGV- Airtech, gasesc asa ceva?

multumesc

Doamne ajuta

 

Se pare ca Doamne Doamne nu te-a ajutat!

:scratch:

Editat de alex_en
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salut,

 

Are cineva așa ceva? Fiind prima tentativă AGV în domeniu, aș dori să aflu păreri sau sfaturi de la deținători, mai ales în legătură cu:

 

- greutatea

- vizibilitatea (față de alte modele similare)

- utilizarea în stil street/touring (cu cozorocul demontat).

 

Mulțumesc.

 

Așa de OZN e casca asta? Nu știe nime' nimic?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

@skvj in afara de gonit tantari eu nu imi dau seama ce-ai facut. daca ti-ai pus folie auto pe viziera, baaaad ideea.

@iorgu recomand o pereche de ochelari de airsoft cu lentila de care vrei, ca sunt si clare si galbene si fumurii. poti sa pastrezi casca si s-o folosesti in oras.. nu se compara aeru care intra cand ai viziera ridicata sau deloc, in cazul tau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • l.u.v locked și unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...