Sari la conținut

Ati Mai Vazut Asa Ceva?


Hellryder
 Share

Postări Recomandate

Pozele atasate le-am primit pe mail de la un prieten care stie ca imi plac mobrele si cum el nu face diferenta intre speed, chopper si enduro, ca oricum, "toate merg repede", m-a intrebat in ce categorie se situeaza mobra de mai jos.

 

Pareri?

 

Ry.

post-877-1161682695_thumb.jpg

post-877-1161682700_thumb.jpg

post-877-1161682705_thumb.jpg

post-877-1161682711_thumb.jpg

post-877-1161682716_thumb.jpg

post-877-1161682722_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pozele atasate le-am primit pe mail de la un prieten care stie ca imi plac mobrele si cum el nu face diferenta intre speed, chopper si enduro, ca oricum, "toate merg repede", m-a intrebat in ce categorie se situeaza mobra de mai jos.

 

Pareri?

 

Ry.

show bike lucrat indelung

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne ce faina e... as da o gramada din banii pe care nu-i am sa fie asta a mea :hug: . Singurul lucru care nu-mi place e saua!

 

SUPEEERRRRRRBBBBBBBAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cat e de functional? Ca nu prea pare...

nu este construit pt functionalitate ci pt a fi aratat(showbike),expus.

nu vreau sa sun ca roby dar daca cititi mai mult prin subforumul asta gasiti o gramada de informatie despre showbikes,custom...bla bla

daca as fi construit o mobra ca aia a lui Klaus si dupa aia ar fi sarit lumea pe mine:

` dom`le dar cum merge asta prin gropile din romanica?se poate rupe si te lovesti la oo. `

` nu e cam incomoda pozitia de mers?`

` n-are suspensie?`

` nu e greu de intors pe drumurile noastre stramte?`

` unghiul la furca mare mai klaus,so,manevrabilitate scazuta`

` si eventual cred ca si consuma mult`

` si ce e mai important..nu ia rar-ul in veci mai tata`

cred ca ii cautam si ii bateam.glumesc desigur

 

nu sunt in pozitia sa fiu moralistul grupului si nici nu ma adresez cuiva anume dar as vrea sa evidentiez ca merita citite si posturile mai vechi de p-acilisha.

Imi cer scuze pt OFF.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Hector: arta este prin definitie inutila si ideea asta a aparut odata cu progresul.

Eram doar curios daca ar putea sa si mearga, dar nu conditionez placerea de a vedea un obiect frumos de aspectul sau functional. Mobra e foarte misto, chiar daca eu sunt impatimit de mobre exclusiv functionale mi-au placut pozele si le-am pus aici sa le vedeti si voi. :hug:

 

Ry.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Hector: arta este prin definitie inutila si ideea asta a aparut odata cu progresul.

Eram doar curios daca ar putea sa si mearga, dar nu conditionez placerea de a vedea un obiect frumos de aspectul sau functional. Mobra e foarte misto, chiar daca eu sunt impatimit de mobre exclusiv functionale mi-au placut pozele si le-am pus aici sa le vedeti si voi. :(

 

Ry.

:hug:

toate showbike-urile merg si pe strada in anumite conditii nu sunt doar bibelouri

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu este construit pt functionalitate ci pt a fi aratat(showbike),expus.

nu vreau sa sun ca roby dar daca cititi mai mult prin subforumul asta gasiti o gramada de informatie despre showbikes,custom...bla bla

daca as fi construit o mobra ca aia a lui Klaus si dupa aia ar fi sarit lumea pe mine:

` dom`le dar cum merge asta prin gropile din romanica?se poate rupe si te lovesti la oo. `

` nu e cam incomoda pozitia de mers?`

` n-are suspensie?`

` nu e greu de intors pe drumurile noastre stramte?`

` unghiul la furca mare mai klaus,so,manevrabilitate scazuta`

` si eventual cred ca si consuma mult`

` si ce e mai important..nu ia rar-ul in veci mai tata`

cred ca ii cautam si ii bateam.glumesc desigur

 

nu sunt in pozitia sa fiu moralistul grupului si nici nu ma adresez cuiva anume dar as vrea sa evidentiez ca merita citite si posturile mai vechi de p-acilisha.

Imi cer scuze pt OFF.

 

si in plus tot fumul de esapament iti vine direct in gura :hug: :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu este un stil care ma reprezinta dar fierul este beton.Multa munca mult talent.Rezultatul este deosebit!Va dati seama se iesi cu asta pe strada...! :hug: :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pozele atasate le-am primit pe mail de la un prieten care stie ca imi plac mobrele si cum el nu face diferenta intre speed, chopper si enduro, ca oricum, "toate merg repede", m-a intrebat in ce categorie se situeaza mobra de mai jos.

 

Pareri?

 

Ry.

 

1. Un politist ar spune ca se incadreaza in categoria A de permis.

2. Un macelar ca e la categoria desheuri.

3. Un gropar ca e la categoria XXXL.

5. Un medicinist ca e la categoria Materiale Didactice.

6. Un caine ca e la categoria hippie (frumos si inutil ca o floare)

7. Iar un motociclist ar spune ceea ce se vede in celelalte posturi de la acest topic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...