Sari la conținut

V-am vazut, pe cine - nu stiu :D


mateiuli
 Share

Postări Recomandate

Ieri, 28 August in jurul orei 19 am vazut vreo 8 motoare unul dupa altul prin comuna Maruntei, se indreptau spre Draganesti Olt. :) Eu eram calare pe-un cbr 125. biggrin.gif

Eram curios, poate e cineva de pe aici. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A, dorinta de socializare manifestata intr-un mod eronat si... periculos ?? :scratch:

Te vor manca sacalii!!

Editat de ranga
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eram si eu :peace:

 

 

Mi-a sarit in ochi mobra ta verde! :)

 

Era cumva pe acolo si o busa? Nu am apucat sa vad prea multe ca trebuia sa intorc capul si cine stie ce idiot imi sarea in fata.

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a sarit in ochi mobra ta verde! :)

 

Era cumva pe acolo si o busa? Nu am apucat sa vad prea multe ca trebuia sa intorc capul si cine stie ce idiot imi sarea in fata.

Post-urile de mai sus un pamflet si rog a fi tratate ca atare atat de tine cat si de restu.

Iti dai seama ce ar iesi daca de fiecare data cand cineva ar vedea un grup de motocilisti,ar posta la "Intalniri, evenimente, excursii" :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Post-urile de mai sus un pamflet si rog a fi tratate ca atare atat de tine cat si de restu.

Iti dai seama ce ar iesi daca de fiecare data cand cineva ar vedea un grup de motocilisti,ar posta la "Intalniri, evenimente, excursii" :scratch:

 

 

Sunt tot mai rare astfel de ocazii. A ajuns sa fie eveniment demn de mentionat pe forum.

Oare de ce? Cre'ce pentru ca s-a scumpit benzina, cine stie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, ai dreptate.

In ultima vreme am vazut mult mai putine motoare pe strada decat in anii trecuti. Ar fii interesant daca am face un poll cu media de km facuti anul acesta vs. anii trecuti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Corect. Acum ceva vreme mai vedeam motociclisti pe sosele. Acum cand vad 3-4 ma bucur. Si cand vad doar unul tot ma bucur. Dar anul asta am impresia ca nu a mai mers lumea asa mult. Eu de exemplu am max 5000 km facuti. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Nici eu nu eram, e pe drum a mea, o satept precum painea calda

 

 

Ieri, 28 August in jurul orei 19 am vazut vreo 8 motoare unul dupa altul prin comuna Maruntei, se indreptau spre Draganesti Olt. :) Eu eram calare pe-un cbr 125. biggrin.gif

Eram curios, poate e cineva de pe aici. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...