Sari la conținut

Accident Mortal, prietena noastra, Miha


partizan
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 97
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Condoleante! Dumnezeu sa o odihneasca! :cheers: :) :D

 

Off topic: Chiar nu se poate face nimic sa impiedicam asemenea tragedii? Orice; sa dam in judecata firmele care realizeaza lucrarile sub orice critica, organele care ar trebui sa se ocupe de marcaje si plasarea de sisteme de siguranta, aducerea in fata publicului a sentintelor date, marirea pedepselor in cazul in care este dovedita inconstienta si lipsa conducerii preventive? Ceva care sa-i usture pe cei vinovati, fiindca se pare ca doar vorbele scrise pe o placuta gen "Viata are prioritate!" nu au nici o valoare.

Am ajuns sa stau cu frica in suflet cand sotul meu pleaca la drum cu motorul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prea scump platim pasiunea noastra in tara asta de incompetenti. Foarte trist sa aflu ca si o fata pleaca dintre noi. Cat de gratioase stau ele in sa si cum piloteaza pline de gratie - nu e nimic mai frumos decat imaginea unei fete calare. Poate pune cineva o poza...........

Adio draguta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu so ierte si sa-i fie tarana usoara!

Ma rugam sa nu fie ea in momentul in care am citit titlul postului...... era foare mandara de dominatorul ei de 250. Chiar a trecut pe la mine dupa ce si l-a cumparat....... Doamne, nu imi vine sa cred..... :cheers:

R.I.P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu s-o ierte ! :cheers: :) :D

 

De cand am inceput sa intru pe forum am tot observat o multime de accidente mortale ...

 

In fiecare an mor zeci de motociclisti... e masacru...

 

Se mai merita oare riscul ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau...

 

Fratele meu a cunoscut-o personal, era pasionata de speologie ca si el si mergeau sa bata intunericimile patriei.

 

acu s-a dus, avea doar 27 de ani...

 

Fratele meu a fost foarte miscat. Voia sa-si faca si el permisul cat A, dar s-a razgandit. A zis ca nu e drept ce se intampla.

 

Dumnezeu s-o aiba in paza....

 

:cheers: :) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de la stanga la dreapta, eu, Miha, prietenul ei Mircea

 

daca multi bikeri isi doresc o prietena care sa stea cat de cat cuminte pe locul pasagerului si sa nu aibe comentarii, MIha era cu 10 pasi inaintea multor baieti. ea tragea de noi sa mergem, avea motorul ei (nu era primul), ea facea bagajul, se okupa de ekipament & mancare, intotdeauna atenta cu cei din jur, deosebit de saritoare.

 

o fiinta deosebita :cheers:

Editat de partizan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...