Sari la conținut

Topic de foot-ut in gura


bea2000
 Share

Postări Recomandate

Bai baieti.. mai intra dreacu si cate un om nevinovat pe forumul asta public.. si vede niste frustrati(ca toti suntem) in toata splendoarea lor.. cate un sofer care vrea sa vada ce este in mintea unui copchil cu bolid la scara.. chiar nu putem sa comunicam exact ca in sanul familiei.. facand din orice discutie ceva frumos..chiar caterinca daca se isca sa nu-i dau cu parul in cap etaland superbul vocabular.. chinuit desigur :disappointed: crezand ca ne creste cota, caterinca este frumoasa, nu este greu tine de atitudine.. asa pe forum asa pe strada.. rupem oginzi din nimica toata etc,, hai sa ne toleram unul pe altul ca este bine pentru toti.. m-am saturat unde intru sa vad frustrari, inclusiv eu sunt un frustrat dar macar recunosc.

 

Asta e un topic special de dat in mooie ... din pacate, este la sectiunea "accidente" pentru ca moderatorii nu reusesc sa-l mute la "motociclisti in timpul liber" ... pentru ca n-au timp liber.

 

Uite ce zice initiatoarea topicului:

Deja sunt mai mult decat indignata, ca dupa atatia ani, atatea accidente si atatia morti in randul nostru, oamenii stau sa se foot-a in gura, pe orice topic.

Intru sa citesc ceva pe site-ul asta si invariabil, din 20 de pagini, pe un topic, in 15 se bat campii sau se injura niste frustrati/needucati.

Cu riscul de a-mi lua warm, rog adminii sa ii mute aici pe toti cei care au ceva de impartit, sau sunt off topic.

Cu riscul de a-si lua "caldutz" ... roaga adminii sa faca ceva ...

Editat de nervOptik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 274
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...