Sari la conținut

Filmulete & materiale educative


arunescu
 Share

Postări Recomandate

Vizitator koma

La noi au loc multe accidente pt ca nu avem asa multi motociclisti in tara...

Dupa cativa ani buni dupa ce o sa apara multe motoare la noi, nu o sa mai prea avem multe accidente... (cred eu ca o sa dispara fitzele si soferii de autoturisme o sa se obisnuiasca cu motociclistul de zi cu zi...)

PAREREA MEA! :birthday:

 

aaa..si un mesaj pt aia cu fitze: DAKA TOT AVETI KEF DE burnoutu'ri si wheeliuri si alte alea... duceti-va fratilor in locuri sigure unde sunteti singuri... nu mai puneti in pericol viata pietonilor... plus ca mai ne stricati si noua motociclistilor reputatia (care si aia e cam de cacao....)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 839
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Imaginile sunt graitoare, din pacate sunt si niste situatii pertinente si obiective.

Adica: mi-am luat motor(aveam casca si manushi), s-au dus toti banii, lipsa bani pt pantaloni, jacheta, cizme.

De condus prudent, o fac pentru ca am vazut cit de nervos este si nu vreau sa-mi las pielea pe asfalt. :D

Pentru teribilisti nu cred ca nici aceste imagini nu sunt convingatoare, li se pare ca lor nu li se va intimpla acest lucru!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fac eu pliantele, le "desenez" asta este meseria mea asa ca pot da o mana de ajutor, pana la urma urmei, poate or sa priceapa ceva, eu nu am nici macar A-ul dar mi-am luat motor si e bine ascuns doar doar sa nu ma urc pe el, cred ca ar merge pusa si o chestie cu "Nu conduce fara carnet!" 2 ani de papa apa cu paine, chestii dastea, asa ca ... hai sa facem ceva fain, merg distribuite la intruniri nu doar la scoli si prin oras, la mcul de la romana, dr. taberei la ceas, etc... unde se strang vitezomanii

 

 

ASFALTAT SI USCAT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic k pozele vorbesk de la sine si orice comentariu e de prisos..pt cei ce inteleg cum sta treba pt cei teribilisti nici nu cred ca are rost sa ti bati gura k oricum n or sa bage la cap pina nu vor invata din experienta si atuci deja prea tirziu. eu am vazut accidentu de pe decebal si tipu a avut noroc ca n a patit mai rau si mai ales fiindca purta echipament iar sfatul cu purtatul chipamentului ar terbui sa l bage la cap si pasagerii k eu era sa o patesk si nu cerd ca as fi scapat prea ieftin chiar daca aveam casca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fac eu pliantele, le "desenez" asta este meseria mea asa ca pot da o mana de ajutor, pana la urma urmei, poate or sa priceapa ceva, eu nu am nici macar A-ul dar mi-am luat motor si e bine ascuns doar doar sa nu ma urc pe el, cred ca ar merge pusa si o chestie cu "Nu conduce fara carnet!" 2 ani de papa apa cu paine, chestii dastea, asa ca ... hai sa facem ceva fain, merg distribuite la intruniri nu doar la scoli si prin oras, la mcul de la romana, dr. taberei la ceas, etc... unde se strang vitezomanii

ASFALTAT SI USCAT

224942[/snapback]

 

pliantele au fost concepute, tiparite profesional, impartite prin tara...

daca mergi pe la arc, le vei vedea....Cauta pe forum ,le vei gasi ,au fost deja postate intr-un topic PROIECT PLIANT.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa pun poze....:unsure:

 

Eu le-am impartit la lume, reactii super pozitive :rusinica:

 

Dar nu am avut foto la mine (nici macar la celular) ca sa va arat ce si cum...mai am locatii si la astea sigur ca o sa prind niste instantanee :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

eu nu pricep deloc chestia asta cu "pot sa fac rost de 2000 de euro sa-mi iau motor da nu am bani de casca si manusi"... :wink: astea-s mofturi si prostii. eu nu am avut toamna asta bani la un loc pentru permis A si am zis ca o sa dau la primavara, ca si asa m-am trezit tirziu anul asta; sint studenta, nu gasesc nici un loc de munca, nu intereseaza pe nimeni ca am diplome recunoscute international pentru engleza si franceza - nici macar traduceri nu mai reusesc sa prind sa fac, sa mai scot si eu un ban - ai mei nu vor si nici nu prea au de unde sa ma ajute sa imi iau motor....visul de a avea motor pare in momentul asta foarte indepartat si irealizabil, si parca as vrea sa ma vad pe doua roti inainte sa fac 50 de ani... si totusi am umblat, m-am interesat si am inceput sa imi cumpar echipament de protectie :crack: pt ca stiti cum e: daca e sa mori repede intr-un accident te pling neamurile si prietenii, vai ce pacat de ea saraca, ce tinara era, etc....dar daca ramii :moron: pe viata, asta tre s-o tragi TU tot restul vietii....nu mai ai de ales si e prea tirziu sa-ti mai para rau...

dar nu va consumati: sintem cu totii majori, mai vaccinati sau mai putin vaccinati, si mereu se vor gasi si copii prosti care sa-si inchipuie ca vor trai vesnic si care nu sint in stare sa priceapa ce inseamna cu adevarat sa fii motociclist... in rest, noi sa fim sanatosi! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare oameni buni! Intotdeauna purtati echipament! Piciorul din imagine(stiu ca nu e chiar frumos) imi apartine. Nu a fost nimic grav dar asta nu inseamna ca nu ustura ingrozitor.

234721[/snapback]

 

Ouch!Cred ca ustura ingrozitor!Erai in pantaloni scurti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...