Sari la conținut

BMW Camp 4


zigzag
 Share

BMW Camp  

77 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Ca si concluzie, vad ca perioada o sa fie 12 14 Iulie si in principiu, zona o sa fie Valea Avrigului. Foarte bine, daca ma intrebati pe mine.

 

Daca vii amintiti pe Andrezj si Piotr de anul trecut, or sa vina si anul asta. Le-am comunicat data si lor ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 139
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Pai tocmai asta-i smecheria cu benve campu' asta. Nu se doreste a fi o intrunire de renume inter-galactic, deci va ramane fara taxa de intrare ;) Stiam ca daca voi rupe belete la poarta va deveni cea mai tare intrunire de pe planeta, dar n-am vrut sa trezesc invidii :D

In concluzie, ramanem putini, dar ne cunoastem si ne simtim bine impreuna. Fara pretentii, fara fite..............si fara taxa de intrare :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut, am trimis cerere de rezervare la pensiune pentru o casuta, astept raspunsul. Acolo spune ca orice rezervare se confirma cu cel putin 48 ore inainte de sosire, asa ca nu vad dece trebuie sa platim acum pentru ceva atit de indepartat, mai sint 4 luni aproape, si nu poti sti azi daca esti disponibil atunci. Drumuri lungi si buneeee!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, am trimis cerere de rezervare la pensiune pentru o casuta, astept raspunsul. Acolo spune ca orice rezervare se confirma cu cel putin 48 ore inainte de sosire, asa ca nu vad dece trebuie sa platim acum pentru ceva atit de indepartat, mai sint 4 luni aproape, si nu poti sti azi daca esti disponibil atunci. Drumuri lungi si buneeee!

 

Crezi ca iti va tine rezervarea sau o va da unuia care da banii ?

Eu prefer sa platesc de acum si nu ma doare capul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Succes la intrunire ! :cheers:

 

 

Asemenea si voua cu MAN-ul! :ok:

 

--------------------

 

Pentru cei care nu stiu, BMW Camp nu e o intalnire exclusivista. In concluzie, este binevenit orice motociclist, indiferent de marca moto.

 

Detalii despre intalnire in link-ul din semnatura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crezi ca iti va tine rezervarea sau o va da unuia care da banii ?

Eu prefer sa platesc de acum si nu ma doare capul.

Nu conteaza, sa o dea, dar nu este corect. Nu pot plati ceva ce nu stiu daca cumpar si o spun ca lucrator in vinzari. Gasim in alta parte sau nu mai stam acolo, nu avem contract.

Am fost in fiecare an si niciodata nu am stat in locatie dar nu au fost probleme cu cazarea. Sper sa iasa o intilnire reusita si daca am vrut sa ajut nu trebuia sa deranjeze pe nimeni,

sa ne vedem cu bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au platit doar cei care au dorit sa aiba camera asigurata. Am anuntat ca o sa fac un drum pana acolo si pot duce banii celor care doresc sa achite o camera. Nimeni nu a fost obligat la nimic. Intamplarea face ca 9 oameni au gasit varianta asta buna, astfel ocupandu-se toata pensiunea. Cand 9 oameni imi multumesc si doar unu' face figuri pe forum, e clar pentru mine ca am procedat corect.

Deasemenea, am anuntat deja pe forumul dedicat intalnirii ca exista inca doua pensiuni apropiate unde fiecare poate suna sa-si rezerve camera cand are chef.

Restul e can-can.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Angi a procedat corect, daca ma intrebi pe mine. Avem experienta anilor trecuti, stim ce s-a intamplat si crede-ma ca nu e de repetat. Asa ca a facut totul transparent, si pe baza principiului primul venit primul servit. Nici eu nu am de unde stii sigur ca o sa ajung la intrunire, dar sansele sa o fac sunt de 99%. In caz ca nu apuc, sunt sigur ca se va gasi cineva sa ocupe partea mea de cazare :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In caz ca esti nehotarat, sau oscilezi daca vii sau nu, poti sa optezi pentru varianta cort, la care oricand vei gasi 4mp disponibili.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au platit doar cei care au dorit sa aiba camera asigurata. Am anuntat ca o sa fac un drum pana acolo si pot duce banii celor care doresc sa achite o camera. Nimeni nu a fost obligat la nimic. Intamplarea face ca 9 oameni au gasit varianta asta buna, astfel ocupandu-se toata pensiunea. Cand 9 oameni imi multumesc si doar unu' face figuri pe forum, e clar pentru mine ca am procedat corect.

Deasemenea, am anuntat deja pe forumul dedicat intalnirii ca exista inca doua pensiuni apropiate unde fiecare poate suna sa-si rezerve camera cand are chef.

Restul e can-can.

Angi, noi nu cred ca am schimbat 10 vorbe impreuna in cele 3 intilniri, deci nu inteleg cum am devenit o persoana dezagreabila pentru tine. Nu am cerut nimic, nu am facut nici figuri, mi-am spus parerea despre unele aspecte, fara sa fiu tendentios, dar nu credeam ca aceasta va crea astfel de reactii. Si din partea mea multumiri pentru implicare, dar si un sfat, nu trebuie sa fii agresiv, nu ajuta la nimic, toate bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...