Sari la conținut

Util


Serj
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dane, din proprie experiență Âşi în urma accidentului, îți pot confirma că atât băbuța ta cât Âşi fratele ei care mi-a ieÂşit în față nu văd oricum. Deci mai uÂşor e să-i eviți. Poate să sune claxonul de la Bmw ca o goarnă, că tot degeaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are cineva de vanzare sau unde gasesc sa cumpar stickere pentru o Honda CBR F2. Ieftine, culoare galbena, model simplu, dimensiuni mici sau cel mult medii si care sa poata fi aplicate o persoana fara prea multe abilitati in domeniu (cu doua maini stangi).

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are cineva de vanzare sau unde gasesc sa cumpar stickere pentru o Honda CBR F2. Ieftine, culoare galbena, model simplu, dimensiuni mici sau cel mult medii si care sa poata fi aplicate o persoana fara prea multe abilitati in domeniu (cu doua maini stangi).

Multumesc.

 

 

vezi pagina 85-86 din topicul curent... sau uite un link care te duce acolo.

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva adrese/nr de telefon de la persoane/firme ce au sau pot aduce piese din dezmembrai de motociclete modele mai vechi (anii 80)? Multumiri anticipate..

 

de actualitate.. stringenta..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva un magazin unde se comercializeaza SIDI in oras? Mai exact ma intereseaza niste cizme SIDI Crossfire si-s curios macar ce calapod folosesc ei, sa stiu ce marime-mi trebuie. Sau poseda cineva asa ceva mar 43 sau 44 ? Merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la Praktiker sunt de vanzare cu 25 lei antifurturi pentru biciclete cu cifru si cablu de otel. Se preteaza minunat la legarea castii de motor. Lungimea cablului este reglabila (maxim 1m) si cand e strans, tot ansamblul nu e mai mare de un pachet de tigari. Cablul se strange pe o rola cu arc in interiorul cifrului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu stiti, in 17-18 septembrie la Cluj la sediul dealerului local sunt disponibile pentru teste motocicletele BMW din gama GS, precum si G 650 XMoto, G 450 X , si S 1000 RR.

Motocicletele sunt disponibile intre orele 10-18.

Sper sa tina vremea si va urez distractie placuta.

 

George, Autotransilvania Sibiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu stiti, in 17-18 septembrie la Cluj la sediul dealerului local sunt disponibile pentru teste motocicletele BMW din gama GS, precum si G 650 XMoto, G 450 X , si S 1000 RR.

Motocicletele sunt disponibile intre orele 10-18.

Sper sa tina vremea si va urez distractie placuta.

 

George, Autotransilvania Sibiu.

 

Unde mai exact in Cluj?

Editat de Schumy CJ
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu stiti, in 17-18 septembrie la Cluj la sediul dealerului local sunt disponibile pentru teste motocicletele BMW din gama GS, precum si G 650 XMoto, G 450 X , si S 1000 RR.

Motocicletele sunt disponibile intre orele 10-18.

Sper sa tina vremea si va urez distractie placuta.

 

George, Autotransilvania Sibiu.

 

Sa aveti la voi buletinul si permisul. Costum moto minimal :casca, manusi, geaca.

 

PS: RR-ul merge bestial!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa aveti la voi buletinul si permisul. Costum moto minimal :casca, manusi, geaca.

 

PS: RR-ul merge bestial!

Am avut privilegiul de a ma da cu un motor in O kilometri. G 450 X.

Merge bestial.

Acum , cei care vor vrea sa se dea si ei cu el sa nu ma injure, dar nu m-am putut rabda si i-am dat la ca hotii de cai..de i-am pierdut numarul de inmatriculare :moron:

Singurul motor cu care nu m-am dat a fost 1000 RR..chiar nu ma atrage.

Cel mai instabil peste 160 km/h mi se pare F 800-le.

Si maine se tine drive testul, de la 10-18, iar pt cei care nu ajung, 19-20 sept. se tine la Tg-Mures.

post-36079-1284727551_thumb.jpg

post-36079-1284727700_thumb.jpg

Editat de yzulyka
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...