Sari la conținut

Echipament moto la LIDL


Florin Daniel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A cumpărat cineva pantalonii termo?

Mă interesează mai mult dacă se pot folosi iarna la schi pentru că promotia din iarnă am pierdut-o.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Eu am luat in iarna atat pantaloni cat si bluza termo, foarte multumit de ele.

Pe de alta parte, pantalonii si geaca de schi s-au facut praf in 2 utilizari (au cedat diverse cusaturi, fermoare).

Saptamana trecuta (promotia biciclistica) mi-am luat tricou si sunt de asemenea multumit de el (l-am folosit de 2 ori deja).

Eu o sa incerc sosetele de la aceasta promotie moto, poate-s bune (cam am nevoie in cizmele enduro de ceva soseta dedicata moto); apropo de sosete, am luat tot de la ei de drumetie si pentru bicicleta (2 modele din 2 oferte diferite); sunt OK.

Numai bine si happy shoping; pana atunci insa, Paste Fericit. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Eu am luat in iarna atat pantaloni cat si bluza termo, foarte multumit de ele.

Pe de alta parte, pantalonii si geaca de schi s-au facut praf in 2 utilizari (au cedat diverse cusaturi, fermoare).

Saptamana trecuta (promotia biciclistica) mi-am luat tricou si sunt de asemenea multumit de el (l-am folosit de 2 ori deja).

Eu o sa incerc sosetele de la aceasta promotie moto, poate-s bune (cam am nevoie in cizmele enduro de ceva soseta dedicata moto); apropo de sosete, am luat tot de la ei de drumetie si pentru bicicleta (2 modele din 2 oferte diferite); sunt OK.

Numai bine si happy shoping; pana atunci insa, Paste Fericit. ;)

 

Mi-am luat și eu bluză termo din aia verde, pantaloni nu am mai găsit de asta am întrebat despre pantaloni. Într-o oră jumătate decolez spre Lidl să văd ce și cum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Decolezi degeaba ca oferta moto e din 9 mai. Mai multa atentie. Lidl nu e un magazin ca oricare. Sunt oferte saptamanale... produsele se gasesc pana se epuizeaza cele existente.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Decolezi degeaba ca oferta moto e din 9 mai. Mai multa atentie. Lidl nu e un magazin ca oricare. Sunt oferte saptamanale... produsele se gasesc pana se epuizeaza cele existente.

 

Chior sunt, nu am observat ca scrie mare 9 mai. Știu cum au ei ofertele. Am găsit în martie bluze termo de schi care stateau pe raft din decembrie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi am fost in LIDL in Tudor Vladimirecu si am vazut actuala ''oferta moto''

http://www.lidl.ro/cps/rde/xchg/SID-F3A57304-FB88DB73/lidl_ro/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=18753

Am probat manusile,sunt cam nasoale,bune doar sa iti faci nervi,am bagat mana uscata in ele si cand am scos mana a iesit si dosul,ma gandesc cum sunt cand transpiri un pic.

Casca Flip-UP(la fel si cea open face) are protectia interioara exact ca o casca de bicicleta,nu prea mi-a inspirat incredere.

 

Ce mi s-a parut mai interesant a fost cortul de 2 persoane, la 85 lei,usor de luat pe motor

http://www.lidl.ro/cps/rde/xchg/SID-19B67146-C9429594/lidl_ro/hs.xsl/index_18491.htm

Ati avut ceva asemanator,e bun de ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma duc si eu sa arunc un ochi ca am lidl langa casa. Eu ma uitasem in iarna la bluzele si 'cioarecii' termo, dar erau de toata jena. Casca la fel, la banii astia, nu mi-as lua no-name, mai bine iau ceva bun dar SH. La manusi voiam sa ma uit neaparat ca am nevoie de o pereche, deci revin mai pe seara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu tot probiker am avut si le-am dat unui prieten :) Doar ce am fost la lidl si manusi nu am gasit XXL. XL cele mai mari. Par destul de ok la banii aia. Braul mi-a placut. In rest nimic...castile nu merita in opinia mea, sosete etc, balarii. Apropo, mi-a zis vanzatoarea ca a incercat unul sa 'o faca': bagase o casca integrala in cutie de casca open-face :-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pantalonii, bluzele si ciorapii sunt ca alea din iarna asta - de ski - doar ca acum e schimbat ambalaju - arata bine in imagine, dar live, nu mi s-au parut cine stie ce.

 

Husa - cauta oxford, nu se compara cu ce se gaseste prin supermarketuri din astea. Eu sunt la a 2-a husa oxford (pe motorete diverite) si sunt multumit pana acum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Vreau sa cumpar o pereche ce ciorapi(racing)...

 

 

cat mai adauga la viteza agregatului ? 50km/h minim presimt eu... ? :D

 

 

Facem o intrunire moto in parcare la Lidl? Fiecare in orasul lui, desigur.

 

 

facem si-un un sotron, o septica ceva .... :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce mi s-a parut mai interesant a fost cortul de 2 persoane, la 85 lei,usor de luat pe motor

Ati avut ceva asemanator,e bun de ceva?

cortu ala pare a fi de vara fara prelata...deci daca ploua s-a terminat distractia...am avut si eu asa ceva mai demult, avea colturile cusute nu lipite...si dupa 2 folosiri s-au largit toate si era ca o carpa...acu folosesc asa ceva si are doar 3 kg(dimensiunile la fel) , cica au fost unii pe fagaras si i-a plouat 3 zile si cortu a tinut....nu bag mana in foc dar e ce am auzit.

http://www.basecamp.ro/corturi/cort-2-persoane/cort-husky-bizam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ierni am cumparat cu 100 lei pe okazii o pereche de manusi Crivit "de iarna" care semanau tare mult cu astea din oferta. Erau f bine lucrate, dar materialele execrabile: la primul drum mi-au inghetat mainile mai tare decat in vechile mele Vanucci de vara; le-am dat pe gratis unui prieten.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

 

 

 

cat mai adauga la viteza agregatului ? 50km/h minim presimt eu... ? :D

 

maestre,mai bine ciorapi racing decat un sistem turbo de 5000e care imi da acelasi top speed la motocicloanta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Achizitionat brau si cagula. Are cineva idee cum se comporta cagula in timp? Materialul pare ok, are intarituri la ceafa si pe barbie. Mi.as mai lua cel putin una, arata destul de bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ierni am cumparat cu 100 lei pe okazii o pereche de manusi Crivit "de iarna" care semanau tare mult cu astea din oferta. Erau f bine lucrate, dar materialele execrabile: la primul drum mi-au inghetat mainile mai tare decat in vechile mele Vanucci de vara; le-am dat pe gratis unui prieten.

Halal prieten...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Casca Flip-UP(la fel si cea open face) are protectia interioara exact ca o casca de bicicleta,nu prea mi-a inspirat incredere.

Corect. Dar are sun-visor :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cortu ala pare a fi de vara fara prelata...deci daca ploua s-a terminat distractia...am avut si eu asa ceva mai demult, avea colturile cusute nu lipite...si dupa 2 folosiri s-au largit toate si era ca o carpa...acu folosesc asa ceva si are doar 3 kg(dimensiunile la fel) , cica au fost unii pe fagaras si i-a plouat 3 zile si cortu a tinut....nu bag mana in foc dar e ce am auzit.

http://www.basecamp.ro/corturi/cort-2-persoane/cort-husky-bizam

Scuza-ma, dar la banii aia m-as gandi de multe ori... Pe la 200-250 de lei gasesti corturi absolut OK.

 

Pantalonii, bluzele si ciorapii sunt ca alea din iarna asta - de ski - doar ca acum e schimbat ambalaju - arata bine in imagine, dar live, nu mi s-au parut cine stie ce.

Nici nu sunt cine stie ce. Mi-am luat eu in toamna. Le-am probat si pe mobra si pe schiuri. Sunt OK la banii aia. Dar daca vrei ceva cu adevarat performant, nicio sansa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...