Sari la conținut

Mortal in Arad - Ineu


Error
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 50
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

off , prea tanar ...... Dumnezeu sa-l odihneasca. Condoleante familiei

 

 

pacat ..... (nu avea permis si moto nu era inmatriculata ) inteleg din articol

 

R.I.P

Am cautat si eu articolul,dar nu il gasesc.Daca esti binevoitor sa mi-l dai.Multumesc anticipat.

 

 

 

 

 

 

R.I.P.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum sa zic, mi se pare stupid acest caz. Stupid din partea baiatului dar incredibil de stupid sa mai iei si pasagera si sa mergi ca inecatul pe off-road. Imi pare rau ca a murit. Imi pare bine ca a trait fata aia care n-avea nicio vina. Insa STUPID!

 

Zmeilor, cand vi se urca la cap, nu luati pasageri! Si daca nu stiti ce faceti, nu va suiti dracu' pe motocicleta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum sa zic, mi se pare stupid acest caz. Stupid din partea baiatului dar incredibil de stupid sa mai iei si pasagera si sa mergi ca inecatul pe off-road. Imi pare rau ca a murit. Imi pare bine ca a trait fata aia care n-avea nicio vina. Insa STUPID!

 

Zmeilor, cand vi se urca la cap, nu luati pasageri! Si daca nu stiti ce faceti, nu va suiti dracu' pe motocicleta!

Bine zis, imi pare rau ca murit acel tanar insa atunci cant te urci pe un motor fara un minim de experienta, fie ea si cea de la scoala de soferi, este sinucidere curata asa ca din pacate si-a meritat soarta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am cautat si eu articolul,dar nu il gasesc.Daca esti binevoitor sa mi-l dai.Multumesc anticipat.

 

 

 

 

 

 

R.I.P.

Acum am vazut ca era chiar sus.Scuze deranjul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu din pozele atasate vad ca avea destula experienta pe off-road,si din articol rezulta ca se dadea tot pe offroad.A gresit ca i-a dat cam tare,cu tot cu pasagera..si din cate imi dau seama NOAPTEA?

 

Asta e,sa-i fie tarana usoara .

 

PS:se poate muri se pe offroad,nu numai pe strada.Asta e lectia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rip

 

Iata ca se poate muri si pe off road...

 

Fara permis, motorul neinmatriculat+ pasager ....... fara cuvinte. In alte tari poti avea pasager numai dupa o anumita experienta, or sti aia ceva.

 

Pai din moment ce nu circula pe drumurile publice,nu prea ii trebuia nici permis si nici motor inmatriculat.

Si la noi ca si in alte tari,acele legi la care faci referire se aplica DOAR pe drumul public,nu pe off-road.

Pasagera e alta poveste insa...bine ca a scapat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a murit ca a fost el bou,fiecare si.o face cu mana lui!Inteleg ai draci,vrei sa tii faci te urci pe moto fie noapte sau zi si ai plecat singur...dar cu atentie frate,plus ca mai ai si o pasagera cu tine....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si acu sa intre aia care urla in stanga si dreapta sa isi ia lumea enduro/cross ca sa "nu moara ca prostii cu vitezane"

Balanta e mult inclinata inspre sportive... imi aduc aminte de foarte putine cazuri in care s-a murit pe offroad, in schimb cu supersport e ceva de speriat, sa nu uitam cum s-a terminat sezonul trecut, in fiecare zi era deschis cate un topic cu accident...mortal...sau nu.... si majoritatea erau vitezane/naked ....

Sa-i fie tarana usoara....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De unde deduceti voi lipsa de experienta si viteza eu nu stiu. Mici greseli in timp ce pilotam toti facem si fiecare acea mica greseaza poate duce la un rezultat nefast. In loc sa judecati sau sa trageti concluzii tampite mai bine am invata toti cate ceva de la fiecare coleg care isi pierde viata la ghidon... Sunt multe topicuri pe forum de +1 nu cred ca era necesar sa se faca si aici. Numa bine si hai sa-l lasam sa se odihneasca in pace!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am să încep și eu ca BB...mai terminați domle cu stereotipurile astea gen "să-l lăsăm să se odihnească în pace", mortul nu mai simte nimic (d'oh), mai pe înțelesul unora, mortului i se rupe de voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mortul 'nu mai simte', insa cei ramasi in viata cu 'mancarime specifica varstei de 18 ani' pot vedea ce li se poate intampla.

Pacat de tinereta lui!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate nu va fii ultimul pe anul asta..chiar dintre cei care citesc acum topicul...cine stie!

...o remarca idioata din partea ta.... :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...