Sari la conținut

Bucuresti - Vama Veche pe 1 Mai - via Harsova


MotoRocker
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 138
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

nu e chiar Dor Marunt-Slobozia...

de la iesire din Lehliu se face stanga catre Rasi/Cazanesti...drumul e relatiiv proaspat asfaltat (2011-2012)

uite o poza din august 2012 (g maps) e tzipla

 

post-9738-0-50665300-1396615712_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi am fost si eu pe drumul asta . pana la Harsova drumul este foarte ok. am luat o singura groapa dupa podul de la Harsova in rest e bun

insa surpriza ....au fost radare :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu riscul de a parea un taran basinos in ochii unora sau altora, nu primim/primesc scutere, fie ele si maxi.

de ce? pt ca nu sunt motociclete

Ce nashpa (cum ai zis tu) sunteti/esti !

Oficial scuterele sunt numite tot motociclete, dar tie nu-ti plac alea cu picioarele apropiate :))

 

(te-ai intrebat cu s-a simtit forumistul respectiv dupa raspunsul tau?... Daca iti doreste sa te simti si tu la fel de 1 Mai ?... )

Editat de Proxi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca mergeti cu o 100-120km/h eu nu vad nici o problema sa aveti si scuteristi in grup

eu stiu vreo cativa care chiar merg cu scuterele foarte bine si ii cam fumeaza pe multi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce nashpa (cum ai zis tu) sunteti/esti !

Oficial scuterele sunt numite tot motociclete, dar tie nu-ti plac alea cu picioarele apropiate :))

 

(te-ai intrebat cu s-a simtit forumistul respectiv dupa raspunsul tau?... Daca iti doreste sa te simti si tu la fel de 1 Mai ?... )

 

spanac... e tura omului, merge cu cine/ce vrea.

 

daca vor sa se duca de 1 mai la mare si oameni cu scutere (sau mixt, motoristi si scuteristi) nu-i opreste absolut nimic sa-si organizeze o tura in paralel, pe alt topic - si sa mearga cum vor.

sau sa faca o tura "scuteristi only". Promit ca nu o sa ne ofuscam ca nu accepta si motociclisti in tura lor :)

 

ce naiba... atata rana la sentiment.

Editat de vladase
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-as baga si eu, insa nu stiu sigur cum o sa stam cu liberele in perioada respectiva. Asa ca daca mai este loc la "poate"...

 

Inapoi pe cand si cum? Banuiesc ca Duminica si tot organizat sau fiecare cu treaba lui? Si inca ceva: la marginea plajei unde sunt corturile, numai caprele pot ajunge sau merge una mai greoaie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu o sa plec pe 30, seara, dupa munca. Conform accu, pare insorit si numai bine de motociclit.

 

MR, dai un semn pe 1 cand ajungeti sa bem niste berici, daca pe aici tot nu ne gasim... :)

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Peste cativa ani organizam mai multe ture in acelasi timp, una pentru mobrele de strada. alta pentru offroad pana in vama.

Buna idee! As incerca anul acesta. desigur, cca 50% asfalt; nu mai ai pe unde trece fara asfalt!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu o sa plec pe 30, seara, dupa munca. Conform accu, pare insorit si numai bine de motociclit.

 

MR, dai un semn pe 1 cand ajungeti sa bem niste berici, daca pe aici tot nu ne gasim... :)

 

Dau!

Exact...macar acolo, ca e mai mic decat Bucale :))

 

Salutare, din motive neimputabile mie trebuie sa-mi declin participarea, insa doresc participantilor drum bun si distractie placuta!

 

no problem man! ne vedem cu bine al' data

 

 

1. MotoRocker

2. Zeppelina

3._Tony_

4. CristiD

5. HardKnot

6. mihaistancu

7. unguru'

8. Tesz

9. THC
10. micleadragoscostin
11. gasgas
12. dragosh
13. Dragon Knight
14. Alexdx09
15. pastorciciarel (din harsova incolo)
(+ inca vreo 4-5 care au dat "going" la eventul de pe facebook
+posibil:
fra'su
Zven
vladase
roblivero
dodo_tk
celebris
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve tuturor ! As dori sa particip si eu la aceasta plecare din Bucuresti catre litoral .


As dori sa intreb , plecarea din Bucuresti se face la ora 09:00 . Imi puteti explica cum se ajunge la Ultima benzinarie Petrom de pe Sos. Pantelimon (chiar inainte de Lebada - iesirea din oras) ?

Eu stau in Panduri , sector 5 , sunt incepator nu le am asa bine cu strazile din Bucuresti .

 

 

1. MotoRocker

2. Zeppelina

3._Tony_

4. CristiD

5. HardKnot

6. mihaistancu

7. unguru'

8. Tesz

9. THC
10. micleadragoscostin
11. gasgas
12. dragosh
13. Dragon Knight
14. Alexdx09
15. pastorciciarel (din harsova incolo)
16. ZaRadu - Emil Apostolu'
(+ inca vreo 4-5 care au dat "going" la eventul de pe facebook
+posibil:
fra'su
Zven
vladase
roblivero
dodo_tk
celebris
Editat de ZaRadu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...