Sari la conținut

Compatrioti de tura Timisoara?


djwilly
 Share

Postări Recomandate

pana ma bag in gps sa pun trackul, iata poza :)

post-69607-0-82200700-1447555288_thumb.jpg

In alta ordine de idei, avand in vedere timpu petrecut la masa si faptu ca nu ne dadeam dusi, desi era clar ca noaptea vine :) poate ne vedem in oras la o bere/suc/ceai/apa ;) cu/fara motoare. Apropo, a mai mers careva pe la surduc? : ) Caci io inainte de lugoj am uitat sa ma abat de pe national : ) Mi-am adus aminte abea acasa.

PS: mi-ati murdarit motoru : ))))) si nu am mai avut chef sal spal cand am ajuns : ) acu se cimenteaza imala aia pana luni pe el de numa : )
PS2: chiar am vazut bine ca imi mutau rafalele de vant aparatu si dadea sa pice, exista o diferenta de incadrare intre poze : ) cica or dat cu cod galben de vant pe la pranz pt zonele de montane : ( a venit ne anuntat

Editat de cooldeep
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 623
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ce spui@cooldeep de murdarit. Eu mis dator o lada de bere lui @cstelia. Nu a apucat sa infunde drumul cu bolovani si lemne,si am mers ca-n palma. Acum trebe sa dau lada de bere.

Deci, trebuie sa facem o adunare generala.

 

P.S nu a mai mers nimeni pe la Surduc, era prea tarziu. Eu am luat varianta spre Buzias, @efu, Recas.

» Post actualizat in 22 Nov 2015 12:03

As fi postat filmul mai repede, dar am avut probleme cu randarea. Posibil sa am probleme si cu drepturile de autor, deja am 3 avertizari. :crack:

 

» Post actualizat in 22 Nov 2015 12:07

Editat de kalator
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da frumoasa filmarea si editarea, esti profesor Kalator.....se pare ca bucata de drum de care ziceam eu acea coborare care era mai naspa cand am fost prin primavara au imbunatatit-o....La anul facem din nou traseul!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...