Sari la conținut

PT. CEI CARE MAI AU ASIGURARE .


vik55
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 103
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Am mai deschis un topic aici. Hotarati-va si vedem unde plecam..ca idee, astazi in Bucuresti erau 7.5 grade si la Sinaia erau 14 grade cu soare!

sinaia era cu plafon de nori insa sus la 2000 mama ce soare era...

post-2209-0-92496200-1416077344_thumb.jpg

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' chiar, cum o fi vremea pe 31.12.2014 - 01.01.2015 ca si asa nu stiu unde o sa petrec Revelionul. Multi il fac intr-o "Piata..." si daca ajung cu motoru' acolo ?

Acu' serios vorbind, sambata, o fi loc de vreo suta - doua de km. Cand n-am timp si "n-am cu cine" o iau pe la Snagov - Caldarusani (halta daca am chef) - Buc. pe ce drum nimeresc. Anul acesta am fost de vreo trei ori (serios, imi place drumul pentru o plimbarica de 2-3 ore cu tot cu halte) si n-am luat-o spre Buc. pe acelasi drum de doua ori la rand. Da' cui I-a pasat !?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Slabe sanse men nu vezi ce i afara , totusi daca asa printr o minune apare asa o fereastra sambata / duminica sunt amator de cava scurt 150/200 , tot nu am apucat sa spal mobra deci nu a intrat oficial la iernat .

Vb mai pe seara sau la tel chiar si maine nu se stie niciodata .

benquoi.gif .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-ar fi fair play din partea mea. Am 2 yosimure,si tu una singura. Lasa, bucura-te de cisterna :) , ca asa cum ai zis si tu , cam da cu fum bavareazele. nu i nimic , se rezolva prin cumpararea unei " japo" . va ajut eu unde nu intelegeti tehnologia actuala, ca deh , din '44 cand au pierdut razboiul si pana in 2014 e ceva vreme )

 

Ce rau domne' cu nemtoaicele :)

Dar parca si japo au pierdut razboiul prin '45.

Asta inseamna ca trebuia sa ne orientam la american Harly?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai nene lasati vrajelile,,,, la cap conserve / motorete nu ii mai prinde numeni pe nemtalai , treaba ii ne mai ajuta bunul Dumnezeu sa mai dam o tura anul acesta ca parca sa incheiat cam scurt / brusc sezonul 2014 .

grosseslarmes.gif .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...