Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Va spun sincer ca inca nu am vazut un Blade urat :)
:love:

 

 

Bai Nene Ne auzim si noi la expo acum ? toti.. sau o ardem ca anu trecut si vin doar eu cu Mertzanu ? asa firebalisti sunteti :love: ? deci sa va aud..
Anul trecut, la Seth on Fire, am ciocnit berile vreo 5-6 fireblade-isti. :love:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baietii impatimiti cu 'datul' pe circuit, ofer carene pista, subtiri,partea de jos carbon usor cazute pe o parte, + 2 codite una noua,una cazuta dar reparabil usor + parbriz + sa pilot si sa pasager + faruri lupe+ cadru parbriz original cromat+ bord 27 000 km+stop fara sticla, si cam atat, se potrivesc pe sc 33 si sc 28. TOTUL la 120 euro. 0744890112. Sper ca nu gresesc postand aici tinand cont ca 99% din fireblade-isti sunt in aceasta sectiune :love:

post-22741-1271625829_thumb.jpg

post-22741-1271625916_thumb.jpg

post-22741-1271626023_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I-am schimbat look-ul. E neagra, are rizoma, furtune racing, gume noi..deci mai multi cai :love:

Mai astept un filtru stradal BMC si un parbriz negru de la Mac :love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I-am schimbat look-ul. E neagra, are rizoma, furtune racing, gume noi..deci mai multi cai :love:

Mai astept un filtru stradal BMC si un parbriz negru de la Mac :love:

 

 

dupa aia urmeaza parada pe magheru :love:

Editat de Sokatu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adidas, cat ai dat pe rizoame :lol: ?

 

m-am plimbat si eu vreo 400 de km.la dus mi-a consumat cam 5,7 si la intors dublu, nu stiu din ce motive :wacko:

s-a comportat chiar ok si pot spune ca am cam terminat cu tot ce vroiam sa ii mai fac (bujii,filtru de aer k&n,xenon,schimbat lichid de frana,furtune de frana race si alte mici detalii) mai ramane sa tocesc placutele actuale si sa montez brembo-urile primite de la mac :laugh:

 

ps. daca are careva carene sparte sau fisurate si nu are ce face cu ele ma intereseaza pentru un proiect.... fac cinste :beer:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adidas, cat ai dat pe rizoame :lol: ?

 

m-am plimbat si eu vreo 400 de km.la dus mi-a consumat cam 5,7 si la intors dublu, nu stiu din ce motive :wacko:

s-a comportat chiar ok si pot spune ca am cam terminat cu tot ce vroiam sa ii mai fac (bujii,filtru de aer k&n,xenon,schimbat lichid de frana,furtune de frana race si alte mici detalii) mai ramane sa tocesc placutele actuale si sa montez brembo-urile primite de la mac :laugh:

 

ps. daca are careva carene sparte sau fisurate si nu are ce face cu ele ma intereseaza pentru un proiect.... fac cinste :beer:

 

 

Cum ai reusit sa scoti 5.7 ca eu nu am reusit sub 7 nimic. Si in oras media e cam 10.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum ai reusit sa scoti 5.7 ca eu nu am reusit sub 7 nimic. Si in oras media e cam 10.

La o intoarcere relaxata de la bikers's din otopeni, a 6'a pe la 90/h, se stabilizase consumul la 27km/l (3.7%).

La drumul spre Grecia, cu nevasta'mea si ceva bagaje pe mobra consumul mediu a fost in jur de 6%. Am scos si sub 6 la drumul ala, dar ultimii 200km i'am facut intro ora pe autostrada ca deja ma/ne durea curu'..

Depinde foarte mult de stil si de cat de nervoasa ti'ai invatat incheietura dreapta. :wacko:

 

PS: In oras media in 2 persoane e cam 9-9.2%.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine ma poate ajuta si pe mine cu un motor de sc 28 sau sc 33, se pare ca vibrochenu a renuntat sa mai functioneze :wacko: Daca se poate chiar si fara capace, carburatoare si accesorii. Sper sa nu stau tot sezonul pe tusa :laugh:

am eu un motor de sc28 care are capacul de la ambreiaj crapat. da-mi un pm si vorbim (daca iti mai trebuie)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frati blade-isti m-am intors teafar de la serres, a fost magnific si nu se compara cu nicio strada!!

daca va intereseaza sa vedeti un balde pe circuit, aveti mai jos un link :laugh:

 

http://dl.transfer.ro/Day_2-transfer_ro-22apr-652af678c.zip

 

sunt 4 filme aici, in primele doua apar si io (am combinezon rosu cu negru)

- in primu film ma gasiti pe la minutu' 6:20 incolo

- in al doilea film ma gasiti pe la minutu' 14:10 incolo

 

filmele astea le am de la un tip din Israel cu care m-am imprietenit acolo, m-a abordat sambata si mi-a zis ca are niste filmari faine cu mine :rolleyes:

mai am multe filmari si poze de recuperat, asa ca o sa mai revin cu poze daca vreti..

 

ca si costuri va pot spune ca pe mine m-a ajuns la aproape 300 eur fara sa pun la socoteala cauciucurile; apropos, sunt cele mai bune gume care le-am incercat vreodata (pirelli supercorsa), sunt bestiale!!

 

va pun o poza cu tipul din bulgaria care a castigat cursa de SBK (genial baiatu ala) si una cu un ducati pt fani :D

post-14381-1272022157_thumb.jpg

post-14381-1272022196_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frati blade-isti m-am intors teafar de la serres, a fost magnific si nu se compara cu nicio strada!!

daca va intereseaza sa vedeti un balde pe circuit, aveti mai jos un link :P

 

http://dl.transfer.ro/Day_2-transfer_ro-22apr-652af678c.zip

 

sunt 4 filme aici, in primele doua apar si io (am combinezon rosu cu negru)

- in primu film ma gasiti pe la minutu' 6:20 incolo

- in al doilea film ma gasiti pe la minutu' 14:10 incolo

 

filmele astea le am de la un tip din Israel cu care m-am imprietenit acolo, m-a abordat sambata si mi-a zis ca are niste filmari faine cu mine :rolleyes:

mai am multe filmari si poze de recuperat, asa ca o sa mai revin cu poze daca vreti..

 

ca si costuri va pot spune ca pe mine m-a ajuns la aproape 300 eur fara sa pun la socoteala cauciucurile; apropos, sunt cele mai bune gume care le-am incercat vreodata (pirelli supercorsa), sunt bestiale!!

 

va pun o poza cu tipul din bulgaria care a castigat cursa de SBK (genial baiatu ala) si una cu un ducati pt fani :lol:

 

Tipul e Martin Choy...Anu' trecut in Octombrie cand intra pe pista se auzea in statii de la boxe " atentie a intrat Choy"... :laugh:

 

Anul trecut a concurat cu un 1000RR 2009, genial...Pacat de sponsoru "certat cu legea" :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frati blade-isti m-am intors teafar de la serres, a fost magnific si nu se compara cu nicio strada!!

daca va intereseaza sa vedeti un balde pe circuit, aveti mai jos un link :laugh:

 

http://dl.transfer.ro/Day_2-transfer_ro-22apr-652af678c.zip

 

sunt 4 filme aici, in primele doua apar si io (am combinezon rosu cu negru)

- in primu film ma gasiti pe la minutu' 6:20 incolo

- in al doilea film ma gasiti pe la minutu' 14:10 incolo

 

filmele astea le am de la un tip din Israel cu care m-am imprietenit acolo, m-a abordat sambata si mi-a zis ca are niste filmari faine cu mine :rolleyes:

mai am multe filmari si poze de recuperat, asa ca o sa mai revin cu poze daca vreti..

 

ca si costuri va pot spune ca pe mine m-a ajuns la aproape 300 eur fara sa pun la socoteala cauciucurile; apropos, sunt cele mai bune gume care le-am incercat vreodata (pirelli supercorsa), sunt bestiale!!

 

va pun o poza cu tipul din bulgaria care a castigat cursa de SBK (genial baiatu ala) si una cu un ducati pt fani :D

 

Nu ai venit si tu sa dai un salut, nimic. Asta e, i-ti plac strainii. Cum a fost cu suspensiile?

 

O iesire vara Buc Marea Neagra te costa minim 100euro si nu intzelegi mai nimic, adrenalinanu prea e, radare, amenzi, carnet suspendat, etc. 400euro pt 3 zile e mizilic.

Editat de JAGI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...