Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am iesit astazi o tura pe Pasul Tihuta. Am si filmat o portiune din el. Data viitoare, trebuie sa punem camera pe rezervor pt a filma si kilometrajul. In unele secvente am impresia ca stau pe loc. :crack:

Mac o sa fie in extaz ca sunt pe un Suzi si nu pe-un Blade. :)

 

 

 

 

De abia l-am urcat.

This video is still being processed. Video quality may improve once processing is complete.
Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are cineva PCIII USB pt 954 (de vanzare, de donat, de dat de pomana, etc :) )? Daca da, atunci sunt interesat, dati-mi un mesaj. Preferambil PM, vizitez topicul destuld e rar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are cineva PCIII USB pt 954 (de vanzare, de donat, de dat de pomana, etc :lol: )? Daca da, atunci sunt interesat, dati-mi un mesaj. Preferambil PM, vizitez topicul destuld e rar.

 

De vinzare pt o suma modica de doar 315$.

Inca nu s-a auzit de donare la asemenea nivel. Pe ebay pot sa-l vind second cu minim 150$.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut Si eu pt 954

 

capac st motor (alternator)

Oglinzi st dr

Buloane

 

Care sti sau le ai un pret si ne si vedem

capac are serban duca: 0722269189

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mertane, presupun ca e avansu' pt 1000RR, nu? :wave:

 

 

Am legat cateva cadre. :lol:

 

ma bucur ca esti multumit de motor ma nicule. sa-l stapanesti sanatos si fara incidente . ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca imi aduci tu secondo la 150 de parai de la tine il cumpar - PCIII USB. Momentan este doar o singura oferta mai buna fara taxe, TVA, spagi, complicatiuni cu myUS dar nu este USB.

Fa-mi si un pret de nerefuzat la divaisul pentru stins becul de Fi din bord la scoaterea exap-ului - fara manopera. Ti-am scris pe SBZ dar n-ai zis inca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fa-mi si un pret de nerefuzat la divaisul pentru stins becul de Fi din bord la scoaterea exap-ului - fara manopera.

Din cate stiu eu, daca lasi motorasul cuplat si scoti doar firele nu iti va da erori in bord. Dar sunt unii pe aici care au facut mod'ul asta si pot spune mai precis.

In EU gasisem un PC3 fara USB la 150 lire sterilete..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motorasul este la locul lui. Trebuie bagat cablul de la clapeta cu tot cu clapeta ca sa dispara eroarea din bord dar nu vreau sa fac aceasta operatiune. Clapeta este definitiv out!

Ala fara USB este la o sutica de lire. Si USB putin mai scuNp. O suta jumate de dolari este insa un pret mai bun decat cel mai bun pret gasit de mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt cei care au trimis pm.. soory sa dat 954 azi dimineatza a plecat la satu mare fara ghidonul turing jugul superior buloane crash cageul si kitul de lantz pe 1200 intru foarte rar pe aici si abia acum am vazut pm-urile...

 

Acum daca am ramas doar cu 1 moto am zis sa bag niste bani...

Care Aduceti sau vindeti 1 power commander 3 cu usb pt 954 nou sau sh

Si galerie complecta 954 cu sau fara finala... care stie ceva...

 

 

 

nu stiu daca se potriveste galeria de la 929 la un 954, eu am o galerie akrapovic completa cu finala de carbon, e de 929!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Posibil: selector de cutie de viteze uzat, una dintre cele 3 furci de cutie strambe, ulei de motor uzat sau prea suPtire, arcuri de ambreiaj comprimate peste parametri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...