Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

De unde iau si eu un windshield Puig de la noi? Mi-a trantit-o unu in parcarea de la facultate si mi-a zgariat carena fata si laterala dreapta si mi-a spart windshield-ul :rock:

 

Macar stii cine a facut ?

 

Daca stii, de ce mai este in viata ? :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am de vinzare fata completa de CBR 954- Juguri, furci, janta, etriere, pompa de frina, carena frontala NOUA. Cine doreste si discuri fac rost rapid. Toate aceste piese sint de rezerva pt mine si nu au fost implicate in accidente. Poate fac rost de un cadru si motor de 954 si fac rapid a 2-a motocicleta. Pret negociabil.

Editat de JAGI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am de vinzare fata completa de CBR 954- Juguri, furci, janta, etriere, pompa de frina, carena frontala NOUA. Cine doreste si discuri fac rost rapid. Toate aceste piese sint de rezerva pt mine si nu au fost implicate in accidente. Poate fac rost de un cadru si motor de 954 si fac rapid a 2-a motocicleta. Pret negociabil.

Cat vrei pe furci, juguri, etriere, si carena fata ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De unde iau si eu un windshield Puig de la noi? Mi-a trantit-o unu in parcarea de la facultate si mi-a zgariat carena fata si laterala dreapta si mi-a spart windshield-ul :rock:

si daca e de la ei nu e bun?? numai de la noi? :what: 0723997755,catalin.zici ca de la octavian de la mures ai nr.

Editat de otto.tun
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De unde iau si eu un windshield Puig de la noi? Mi-a trantit-o unu in parcarea de la facultate si mi-a zgariat carena fata si laterala dreapta si mi-a spart windshield-ul :rock:

 

Ti-a crapat de la frig :haha: Daca te duci la arc la 11 noaptea in Noiembrie :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Macar stii cine a facut ?

 

Daca stii, de ce mai este in viata ? :D

I-am dat o mare bere portarului ca mi-a scris nr. pe o hartie si ce masina era, ca jegul ala i-a zis "Sa nu-i spui ca poate nu-si da seama"

In viata mai e...deocamdata :haha:...depinde cat imi zic asigurarile ca trebuie sa astept dupa bani :10:

 

si daca e de la ei nu e bun?? numai de la noi? :what: 0723997755,catalin.zici ca de la octavian de la mures ai nr.

Am zis ca de la noi ca sa fie mai repede, ca ma ia capu' cand o vad asa sparta...O sa-l sun pe Catalin maine, Multumesc mult de tot! :rock:

 

Ti-a crapat de la frig Daca te duci la arc la 11 noaptea in Noiembrie

Am fost miercuri la Arc??? Am fost !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aseara am ajuns la 2.30 acasa...si n-am fost singuru' nebun :what: . Pantera e martora :rock:

acum m-am despartit de un amic sa aflu ca a plecat cu motoreta dimineata la 5.30 la brasov si a revenit dupa masa in mures.cica aluneca un pic prin padure, asa pe la curbe...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aseara am ajuns la 2.30 acasa...si n-am fost singuru' nebun :what: . Pantera e martora :rock:

Mda...am tras aseara o tura nocturna, dar n-a fost cine stie ce , ca l-am avut pe Uizu in spate si nu m-am putut bucura de vremea....calda :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum m-am despartit de un amic sa aflu ca a plecat cu motoreta dimineata la 5.30 la brasov si a revenit dupa masa in mures.cica aluneca un pic prin padure, asa pe la curbe...

Si i-am imprumutat nebunului combinezonu'... macar sa stea cioburile laolalta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si i-am imprumutat nebunului combinezonu'... macar sa stea cioburile laolalta.

 

Apropo de asta. Saptamana trecuta i-am imprumutat si eu combinezonul lui coleg, care vroia sa-si dea Triumph-ul pe-un BMW (masina). Partea nasoala era ca ala e din Constanta. Si s-a dus "al meu ca bradu" pan` la Sighisoara, unde am dat de el la tel. A zis ca a fost bine, pana a oprit la semafor, cand a trebuit sa-si indrepte picorul. :what: Din Sighisoara s-a intors, era mult prea frig. A fost o intelegere inteleapta pentru ca, dupa ce a ajuns acasa, a incercat sa-l sune pe ala sa-i spuna ca nu mai poate veni. Cel din Constanta nici nu i-a mai rasp la tel. Ce interesant era daca avea de venit si inapoi pe motor, pe vremea asta...

 

Azi i-am facut si eu plinul si am luat bateria in casa. Pan` la primavara se odihneste. :haha:

 

Urata chestie, Pantera. :rock: Mai ales acum, cand se lasa frigul...

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eh...mare lucru n-are ea dar mi se rupe inima sa o vad asa zgariata si cu windshield-ul spart.....N-am patit nimic un sezon intreg cu ea, si mi-o darama bizonul in parcare, frate....ma ia capu'.... :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eh...mare lucru n-are ea dar mi se rupe inima sa o vad asa zgariata si cu windshield-ul spart.....N-am patit nimic un sezon intreg cu ea, si mi-o darama bizonul in parcare, frate....ma ia capu'.... :rock:

 

Este mare lucru sa-ti vezi 'mandria' tavalita de un nehalit, ca sa nu vb de faptul ca a fugit de la locul accidentului, si daca n-ai noroc poti sa platesti pagubele din buzunarul tau. :what:

 

Eu cand las bestia undeva pe strada, pun o tablita in sa, pe care scrie urmatoarele:

 

'sa nu dea Dumnezeu sa gasesc amprente pe bestie, ca ajungeti ca rusi cand l-au suparat pe RAMBO !!!!!!'

 

muuuhahahahaha

Editat de borosz1978
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este mare lucru sa-ti vezi 'mandria' tavalita de un nehalit, ca sa nu vb de faptul ca a fugit de la locul accidentului, si daca n-ai noroc poti sa platesti pagubele din buzunarul tau. :what:

 

Eu cand las bestia undeva pe strada, pun o tablita in sa, pe care scrie urmatoarele:

 

'sa nu dea Dumnezeu sa gasesc amprente pe bestie, ca ajungeti ca rusi cand l-au suparat pe RAMBO !!!!!!'

 

muuuhahahahaha

Am mai zis, noroc cu portarul care e baiat valabil si i-a notat aluia nr. de inmatriculare ca ala avea idei de genu' : "Sa nu-i spui bre, ca poate nu observa" :rock:

Dar a avut grija de el. Direct la seful lui de coloana de la Realitatea (caci era cu o duba d-aia de "Direct" cand mi-a lovit motorul ) s-a dus Uizu, si de-acolo pana la director :haha: ...presimt ca are o leafa muuuult mai mica decat cea de pana acum. :10:

Editat de pantera
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pantero, te gasesc azi pe la Apashu sa ma urc pe mobra sa vad cum imi shade? :lol:

Nup. Azi plec la ai mei. Ii las lui Uizu motoreta. Vb cu el, poate va gasiti pe undeva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nup. Azi plec la ai mei. Ii las lui Uizu motoreta. Vb cu el, poate va gasiti pe undeva.

 

Sure thing! Saluta-i pe ai tai :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Groaznica motoreta RR-u...merge si la -1 grad si merge bine, e cazu' sa fiu ingrijorat? :lol: Mi s-a blocat broasca de la portbagaj(inghetata) asa ca si prin urmare o sa-mi iau Ducati...Honda nu e bune :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De unde iau si eu un windshield Puig de la noi? Mi-a trantit-o unu in parcarea de la facultate si mi-a zgariat carena fata si laterala dreapta si mi-a spart windshield-ul :lol:

 

 

Noroc!

Daca ai nevoie de parbriz (pt. CBR 900 RR - 919 cmc, model SC33, an 1998) pot sa ti-l dau eu pe al meu (transparent).

Tocmai mi-am cumparat unul fumuriu si nu mai imi trebuie cel original pe care l-am demontat.

Eu am nevoie de un suport pt scarita stanga fata.

Poate ma ajuti si tu si reusim sa facem un schimb.

Anunta-ma.

Daca vrei neaparat Puig, gasesti pe www.louis.de, eu de acolo l-am luat pe cel nou, la reducere.

Bafta.

 

 

De unde iau si eu un windshield Puig de la noi? Mi-a trantit-o unu in parcarea de la facultate si mi-a zgariat carena fata si laterala dreapta si mi-a spart windshield-ul :laugh:

 

 

Noroc!

Daca ai nevoie de parbriz (pt. CBR 900 RR - 919 cmc, model SC33, an 1998) pot sa ti-l dau eu pe al meu (transparent).

Tocmai mi-am cumparat unul fumuriu si nu mai imi trebuie cel original pe care l-am demontat.

Eu am nevoie de un suport pt scarita stanga fata.

Poate ma ajuti si tu si reusim sa facem un schimb.

Anunta-ma.

Daca vrei neaparat Puig, gasesti pe www.louis.de, eu de acolo l-am luat pe cel nou, la reducere.

Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...