Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu-i cam devreme, domnule?

 

e devreme,dar fiecare isi cauta cate un motiv sa mai giugiuleasca ceva la mobra :banana:

io deja am devenit cam agitat si ma gandesc la tot felu' de trasee... si e numa' ianuarie :) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Mac, sper sa ajung si eu pana atunci acasa..... Vineri cred, ca voi fi deja in tara.

Sa nu ne auda Jagi ce cauciucuri am comandat, nu mai vb cu mine o luna....... :)

Am dat vfr-ul, in garaj o sa apara un 600rr sau un 954rr, depinde de preturile pe care le gasim.

Jagi, am vazut ca mi-ai lasat pm pe mess cu carenele, vb cand ajung acasa.

 

Mie i-mi pare bine ca se face pe dos, stiti psihologia inversa cum functioneaza. Daca ziceam GP Racer sigur nu luaGp. Oricum sint bune GP Racer. Mai am si eu speranta ca am pe cine depasi anul asta, vin tare din urma talentele. Oricum, eu i-mi fac o parere despre cauciucuri mergind pe ele, iau 2-3 second handuri de la Mistode si vad cum ma descurc cu ele, la cursa propriuzisa scot 2-300euro din buzunar si cumpar cel putin un spate nou. La Panonnia am mers pe Pireli nou SC2 care s-a comportat mai prost ca KR 108-MED SOFT. Asta e pur parerea mea si nu va sfatuiesc s-o urmati, experimentati.

NU MAI AM NIMIC DIN PIESELE RACING, AM VINDUT TOT. AI PIERDUT OCAZIA, AM DAT CU 400EU TOBA SI POWCOMM, 200CARENE COMPLETE HOTBODIES VOPSITE CU PERLA. CAM MOCA LE-AM DAT DAR TREBUIE SA REPAR 600RR-ul pina la Serres.

Mac, ma dau la supersport , cel putin la Serres. Si partea nasoala e ca nu prea am bani de cauciucuri noi pina nu vind 954. Cu criza asta nu cred ca-l ia cineva pina pe 15martie, totul e blocat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e devreme,dar fiecare isi cauta cate un motiv sa mai giugiuleasca ceva la mobra :banana:

io deja am devenit cam agitat si ma gandesc la tot felu' de trasee... si e numa' ianuarie :) :D

 

ce trasee, zi si mie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce trasee, zi si mie!

 

pai traseele virajate cu asfalt foarte foarte bun.. in rest nu conteaza directia. ii intreb pe toti/toate prietenii/cunostiintzele despre cum este asfaltul pe drumurile din tara pe unde au mai fost si ei...

preferatele mele sunt Brasov-Tg Mures;Brasov-Siriu-Buzau;Brasov-Sighisoara-Cluj, etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bogdane ..e nasoala perioada asta ..n'am ce zice

noi ne'am aprovizionat acum cu ceva bt003 si poate investesc in d211 gp ..macar un set sau poate chiar KR. sa vad si la ce pret le gasesc

imi dau seama ca nu scot untul din ele ..dar poate ajuta ..efectul placebo ..oricum trebuiesc incercate

mi'am propus sub 2.10 la pannonia si in jur de 2.05 la hungaroring. asta e targetul ptr mine in 2009

o sa vedem cum va fi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

D211GP, alta mincare. artur a mers 3 zile cu un spate de la Pascota, nou. Practic a iesit cel mai ieftin, a scos lejer 2.10. Eu la 2.16 medie am mucificat 2 spate in doar 2 zile. Anul asta sigur comand si eu 211.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar acum, de dimineata, NINGE!!! :crack:

plm, parca locuiesc intr-o statiune de schi din Londra...

 

Ce coincidenta... placuta? :crack:

Daca tot e zapada, poate-mi pun schiurile in picioare la Vatra-Dornei, duminica. Ce zici, te tenteaza? :lol:

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

crezi ca e buna partia?nu prea a nins pana acum.

 

S-au dat weekendul trecut pe partie. A fost ok.

Doar sa scoata putin ochii soarele si aflam. :crack:

 

L.E. Da, este si se poate schia. :lol:

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

norocosi voi ..aici in tm e o tristete de'ti vine sa plangi :crack:

 

Pe principiu' "Iarna nu-i ca vara.", cine are circuit moto la 200 km de casa (dintre care mai bine de 100 pe autostrada)? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...