Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Va salut! Am schimbat uleiul la jucarie si am impresia ca se incalzeste mai repede. Ieri erau 4 grade afara si mi-a ajuns la 105 grade in oras. La vara inseamna ca o sa am problemele mari prin oras. La ce temp trebuie sa stea un 919 in mod normal, la mers normal? Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o problema cu senzorul de viteza la 929-le meu, cateodata merge cateodata nu...problema a aparut cand am iesit pe frig la moshociclisti in decembrie.

Stie cineva daca este o problema generica sau trebuie sa verific ceva in special? eu l-am scos de pe motor si l-am curatat, tot nu merge.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din plictiseala azi la garaj, am renuntat la scarite si am mesterit dintr-o foaie de aluminiu urmatoare piesa ce va sustine toba :D

foarte bine ai facut! eu merg singur si am demontat scaritele din spate, arata mai bine ;)

 

p.s. foarte misto ti-ai facut motoru'! :D

Editat de Roberte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ps. foarte misto ti-ai facut motoru'! :D

multumesc, am pus suflet :D

 

 

cashule... da ce mortizor spate ai tu?

 

:D

e un FG Gubellini...ce model e, nu stiu...asa am cumparat-o...@mistery stie probabil

 

am gasit pe ebay unul identic: http://www.ebay.it/itm/REAR-SHOCK-AMMORTIZZATORE-MONO-FG-GUBELLINI-SUZUKI-GSX-GSXR-600-750-04-05-K4-K5-/150795952663?pt=Ricambi_e_Accessori_Moto&hash=item231c23a217

Editat de cashu21
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A

 

Salutare all , am si eu o intrebare sau mai multe... cred k , clasica pt 900 rr sc 28 , cum as putea sa pun roata de 17 pe fata.... ? Ce s ar potrivi sau ce modificari sunt necesare si daca merita intradevar cum spun altii... multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Roata de la F3 se potriveste fara nici o modificare, cauta putin mai in spate despre treaba asta, sau poti sa il intrebi pe userul Mac.

Editat de SergiuVsn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Roata de la F3 se potriveste fara nici o modificare, cauta putin mai in spate despre treaba asta, sau poti sa il intrebi pe userul Mac.

 

Ms , asa am auzit si eu dar nu stiam sigur , ms pt info , asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci una peste alta, nu e vre-o problema majora sa pun 200-le. Eu nu stiu cum e, nu sunt expert sau prea vechi pe motociclete, d-asta si intreb inainte sa fac vre-un pas :D..Multumesc de raspuns, o zi buna va doresc! daca totusi stie cineva ca cati litri sunt cand se aprinde becul de rezerva..n-am gasit nicaieri un raspuns..eventual cineva care a ramas fara benzina de tot si a facut plinul dupa aia..inca de tot n-am ramas

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...