Sari la conținut

Elevă silitoare, tânară speranță a motociclismului,caut prietenii pe distanțe medii


Flower-Power

Postări Recomandate

Chiar acum, ianachim a spus:

 are dreptate omul

aici deja e targ de manete, ce dracu o fi asa de greu sa cumperi o maneta in anul 20-20????

nu vreau sa stiu cand va trebui sa schimbe ULEIUL ce va iesi pe topicul asta 😂😂😂

Te rog, uleiul e schimbat. Nu mă pricep la piese. 😂 și oglinzi. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, Flower-Power a spus:

Te rog, uleiul e schimbat. Nu mă pricep la piese. 😂 și oglinzi. 

😂😂😂😂

baieti deci LINISTITI va ....... ARE CINE SA I SCHIMBE ULEIUL’😜😜😜😜

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 minute, ianachim a spus:

😂😂😂😂

baieti deci LINISTITI va ....... ARE CINE SA I SCHIMBE  ..

Să nu ne agităm.

Acum 6 minute, caracterincompatibil a spus:

Dulkeatza,glumesc,știu că ai un motor tăvălit 🤣 .daca ajungi pe splai...da un tarr când treci de regie,către lac....dar cu minim o ora,merg încet cu 125 ul.poate vine și Achim cu 200

Bine ,honey..dar nu o să-mi țin respirația. 

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 19 minute, caracterincompatibil a spus:

Dulkeatza,glumesc,știu că ai un motor tăvălit 🤣 .daca ajungi pe splai...da un tarr când treci de regie,către lac....dar cu minim o ora,merg încet cu 125 ul.poate vine și Achim cu 200

drace.... te manaca.... parca te vad ca iei maneta la pila😂😂😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 21 ore, ianachim a spus:

drace.... te manaca.... parca te vad ca iei maneta la pila😂😂😂

misto videoclipul am intrat de pe laptop si am vazut..partea proasta e ca nu pot scrie cu diacritice...adica pot, dar..ma rog.

invata-l de bine :)

de maine, concediu, 8 zile fara motocicleta..awww, pe 9-10 Aug...organizam ceva lejer, de vara? like, Bg? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 30 minute, Flower-Power a spus:

misto videoclipul am intrat de pe laptop si am vazut..partea proasta e ca nu pot scrie cu diacritice...adica pot, dar..ma rog.

invata-l de bine :)

de maine, concediu, 8 zile fara motocicleta..awww, pe 9-10 Aug...organizam ceva lejer, de vara? like, Bg? :)

Pai ăla e concediu? Fara cal... Poate găsești ceva de închiriat...

Distractie plăcută

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, Flower-Power a spus:

de maine, concediu, 8 zile fara motocicleta..awww, pe 9-10 Aug...organizam ceva lejer, de vara? like, Bg? :)

Concediu+mobra = minim Grecia 😃 (ma rog, dupa preferinte)

La tura viitoare, pot sa-ti povestesc cum se face 👍

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 19 ore, robert23mg a spus:

Pai ăla e concediu? Fara cal... Poate găsești ceva de închiriat...

Distractie plăcută

Fără cal...pe 4 roți, I am the driver. Merci!

Acum 17 ore, FlipperCo a spus:

Concediu+mobra = minim Grecia 😃 (ma rog, dupa preferinte)

La tura viitoare, pot sa-ti povestesc cum se face 👍

Povestim în Bg...sper.🙂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Las' ca trece, cu atat mai mare va fi placerea de a te sui pe doua roti. In definitiv esti in vacanta, trebuie sa te simti bine impreuna cu cei dragi. Va veni si vremea sa-ti faci o parte de vacanta pe moto.

Vacanta placuta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu știu nici eu ,Mr.John,de ce mi-e dor la ora asta...uneori gândesc că ar fi fost mai simplu, asta când dau de greu. 😂 pe de altă parte, decât să fiu plimbată cu 180+  printre tiruri ..mai bine on my own.

poate mă bag la un skijet ..just for fun. Nu mă filmez.

 

La 03.08.2019 la 21:18, PoliBuc a spus:

Las' ca trece, cu atat mai mare va fi placerea de a te sui pe doua roti. In definitiv esti in vacanta, trebuie sa te simti bine impreuna cu cei dragi. Va veni si vremea sa-ti faci o parte de vacanta pe moto.

Vacanta placuta

Da, mă duc în apă.😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 minute, Flower-Power a spus:

 

poate mă bag la un skijet ..just for fun. 

 

Da, mă duc în apă.😂

daca vrei sa iti cumperi un skijet, eu sunt direct interesat. vreau sa il iau impreuna cu cineva, ca sa nu suport tot costul 7-8 mii EUR. as avea unde sa il tin in mangalia, bineinteles, contra cost. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 58 minute, Nguyen a spus:

 

nici macar nu l-ai inceput pe primul, care next level?!

S-a si trezit cine sa vorbeasca :))). Dupa sezonul asta FP o sa aiba mai multi km decat tine, probabil. Si daca nu, la skill sigur te intrece.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 ore, SuzukiRf600R a spus:

daca vrei sa iti cumperi un skijet, eu sunt direct interesat. vreau sa il iau impreuna cu cineva, ca sa nu suport tot costul 7-8 mii EUR. as avea unde sa il tin in mangalia, bineinteles, contra cost. 

Stai să vezi dixtracție, pune-l scoate-l pe/de pe apă, ridică-l pe peridoc, hernie de disc, 4x4 să-l tractezi pe plajă, spală cu apă dulce după fiecare ieșire pe mare, înmatriculare, căpitanie, PERMIS, întreținere, reparații! Been there, done that, acum prefer să închiriez din când în când (dacă văd vreunul fără "capastru", că majoritatea și le protejează). Drept că eu am avut acum vreo 20 de ani când încă măcar se mai scoteau bani cu jetskiurile, dpdv ăsta nu mă plâng. Senzația - mișto rău! Și, vorba amicului care m-a îmbolnăvit de bărci, "n-am întâlnit încă tipa care sa refuze o tură cu skijetul!" Restul - a big pain în the ass dacă e jucăria ta. 

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 ore, Nguyen a spus:

 

Iar te bagi ma ca musca in cwrul calului?

Pe tine nu te intrece nimeni. Cate postari ai aici si de cate ori ai iesit cu ei?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 14 ore, john17 a spus:

Stai să vezi dixtracție, pune-l scoate-l pe/de pe apă, ridică-l pe peridoc, hernie de disc, 4x4 să-l tractezi pe plajă, spală cu apă dulce după fiecare ieșire pe mare, înmatriculare, căpitanie, PERMIS, întreținere, reparații! Been there, done that, acum prefer să închiriez din când în când (dacă văd vreunul fără "capastru", că majoritatea și le protejează). Drept că eu am avut acum vreo 20 de ani când încă măcar se mai scoteau bani cu jetskiurile, dpdv ăsta nu mă plâng. Senzația - mișto rău! Și, vorba amicului care m-a îmbolnăvit de bărci, "n-am întâlnit încă tipa care sa refuze o tură cu skijetul!" Restul - a big pain în the ass dacă e jucăria ta. 

 

merci de reply.

Pai, ma asteptam sa fie ceva mai lejer decat imi spui tu. Stiu ca orice padoc de asta care se respecta are o sursa de apa dulce. Conectez furtunul si uite cum curge apa. Desi spalatul il rezolv. Apoi sa-l scot si sa-l pun mereu in apa..de ce? Din cauza motorului care sta mereu in apa? Ma astept sa-l pun in apa la inceputul sezonului si sa-l scot din apa cand se termina sezonul. Stiu ca la ambarcatiuni motoarele se ridica astfel incat sa nu stea in apa ba mai mult (daca iti permite buzunarul) poti avea si un lift care iti ridica de tot ambarcatiunea sa nu atinga apa dar...ai asa ceva si pentru skijet? Nu stiu, intreb. Inmatriculare - mi se pare normal. Permis - si asta mi se pare normal ca deh... Oricum cred ca sunt niste formalitati, corect? Intretinere...pai doar nu o merge cu aer :) La masina ai intretinere, la motor ai intretinere, la apartament ai intretinere, de ce nu ai avea si la jetski? Eu nu l-as vrea pentru a scoate bani de pe urma lui, ci pentru un alt hobby de vara. 

Si, nici eu nu am intalnit tipa care sa refuze motorul (fie el de jetski sau de motocicleta 😛 )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 05.08.2019 la 18:18, Nguyen a spus:

 

nici macar nu l-ai inceput pe primul, care next level?!

Dear, îți povesteam cu glas tare care ar fi prioritațile mele ..ție sau lui suzi,mi-e neclar,  ducati versus skijet.

Până la urmă, printre atatea offtopic,  10 aug se anunță promițător? Bubița mea își revine.20190807_165026.thumb.jpg.c0e3ce4cc6b5e289022d74fff469701d.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, Flower-Power a spus:

Dear, îți povesteam cu glas tare care ar fi prioritațile mele ..ție sau lui suzi,mi-e neclar,  ducati versus skijet.

 

Pai mai bine iti luai din prima un Ducati Monster de 600 si aveai si mobra usoara si Ducati. Batraneste cum mergi tu nici n-aveai nevoie de mai mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...