Sari la conținut

Elevă silitoare, tânară speranță a motociclismului,caut prietenii pe distanțe medii


Flower-Power

Postări Recomandate

Acum 24 minute, littlekriminal a spus:

Bai, observ ca nici tenisu' de picior nu mai e ce-a fost odata :))). Trebuie sa fie conditiile perfecte ca sa dai cu picioru' intr-o minge. Bine naiba ca n-am murit toti pe terenu' de tenis cand eram copii  :))))

Nu e vorba de conditii perfecte ca nu a cerut nimeni asta. Intr-adevar cand eram copii nu conta nici unde jucam (iarba, beton, pamant) si nici ce aveam in picioare (tenisi, slapi, adidasi cu 2-3 numere mai mari sau chiar cu picioarele goale). Dar altfel suportam caldurile alea cand stiu ca mergeam cu totii, copii fiind, si ne aruncam in Siret, si alta e acum cand caldurile si-au schimbat ....modul de a arde :D 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, FlipperCo a spus:

Eu am inteles perfect la ce lumina te refereai tu @SuzukiRf600R Am sa trec astazi sa arunc un ochi, desi sti ca la noi eventuala existenta a unui felinar nu garanteaza si functionarea lui. 

Nocturna gasim evident pe terenurile oferite contra cost, dar nu prea stiu pt tenis cu piciorul. Eu unul desi nu-mi place sa fie cald, ma consolez cu gandul la pierderea din greutate si nu la patratele (am depasit faza aceea🤣)

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu privire la tenisul cu piciorul am verificat, avem si felinare in zona terenului. Deci hai sa vedem cine participa. Eu zic asa, intalnirea incepand cu ora 17. Eu fiindca sunt aproape, am sa fiu la 17 acolo, si am sa incerc sa trasez terenul. 

Hai sa vedem cine participe si ora prezentei:

1. @FlipperCo

 

Bine, sper sa ajung in timp util, mai ales ca aduc si mingea. Cum Flower nu a zis nimic pentru toata lumea despre tura de duminica, voi face o tura spre munte “me and myself”🤣👍

Astep deci inscrierile. 

Toate bune !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 45 minute, FlipperCo a spus:

Cu privire la tenisul cu piciorul am verificat, avem si felinare in zona terenului. Deci hai sa vedem cine participa. Eu zic asa, intalnirea incepand cu ora 17. Eu fiindca sunt aproape, am sa fiu la 17 acolo, si am sa incerc sa trasez terenul. 

Hai sa vedem cine participe si ora prezentei:

1. @FlipperCo

 

Bine, sper sa ajung in timp util, mai ales ca aduc si mingea. Cum Flower nu a zis nimic pentru toata lumea despre tura de duminica, voi face o tura spre munte “me and myself”🤣👍

Astep deci inscrierile. 

Toate bune !

Eu sunt pentru tenis! Iar cu motorul vreau sa ies fix ACUM la o tura pe langa Bucuresti. Inca e lumina, pe chill asa...poate un lac, poate o apa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

https://goo.gl/maps/hHti6w881dMJZ5zE7

sau, pentru cei ce vin pe podul dinspre N.Caramfil / A.Serbanescu

https://goo.gl/maps/DqoDsVjZ4RR1c5GT6

Participanti pana acum:

@Flower-Power

@SuzukiRf600R

@FlipperCo

Hai inca un sportiv 😬 sa facem un dublu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

https://m.facebook.com/watch/?v=10153727895422935&_rdr

 

😂

Mai avem nevoie să ne odihnim așa că așteptăm coechipieri...

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Paca..aduci și tu niște apă rece..că eu am rucsacul plin mâine. Să îți dea Dumnezeu sănătate și numa' bine.

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, asdglasfk a spus:

+2 la tenis

👍 Ora aproximativa?

Acum 1 oră, Contabil a spus:

Un dublu as face cu drumul la munte, dar nu stiu inca daca pot.

Pe la ce ora ai dori sa pleci?

Acum am vazut postarea ta. Treaba-i asa, eu imbin placutul cu utilul in tura asta, dar inca nimic nu e sigur. Am o treaba si in port la Constanta si daca se leaga niste lucruri, 30% merg acolo (plecare 7.00). Daca nu, plecare 7.30 spre munte, tot si cu ceva treaba. Deci nu cred ca de data asta sunt cea mai buna companie 🤷‍♂️🤣

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tenisul cu piciorul ne-a iesit, sper sa repetam “miscarea”. Nu-i rau sa antrenezi toti muschii, nu doar incheieturile si degetele 😳🤣

Cum locul este destul de ok, propun intalnire in fiecare duminica la 17.30 cu inscriere deocamdata aici. 

Ce ziceti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost frumos, indeed. O rugăminte am: aș prefera să facem topic separat de tenis cu piciorul și să îmi rămană acest topic pentru ce a fost gândit inițial.

Mulțumesc pentru înțelegere,@FlipperCo and all. 

LE: Azi am călărit un....? 🙂

20190902_225421.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 02.09.2019 la 8:41, Flower-Power a spus:

Azi am călărit un....

Nebunooo, îți place deasupra! 🥳

Insignă "cutezătorii" i-ai dat posesorului..?😬

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...