Sari la conținut

Elevă silitoare, tânară speranță a motociclismului,caut prietenii pe distanțe medii


Flower-Power

Postări Recomandate

 Lăsați aiurelile  și băgat bățul prin gard, a se citi flame gratuit și păstrați acest topic pentru ture motociclistice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu aș băga mâine o tură dar vreau să văd și quali la gp + că s-au împlinit km pt schimbul de ulei și n-am avut răgaz să mă ocup și de mobra mea. 🤦‍♂️

Bine, ăia 10 km n-ar fi o problemă oricum! :12101:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, FlipperCo a spus:

Si n-ai avut costum de ploaie, este?

Nu, desigur...cum să am..😅

Acum 34 minute, john17 a spus:

Pe cine îmi dorea mie ploaie! 😈

Și nici nu a fost soare..bucură-te John, a fost frig. Încă îmi este, a intrat în oase.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 39 minute, ianachim a spus:

unde a plouat ? eu merg de la 9 dimineata si acum m am oprit fara pic de ploaie

 

Horezu-Rânca-TA...ploaie și frig 

IMG-20200725-WA0005.jpg

Mâine voi continua TA. Wish me luck!😊

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Succes!

Si mare grija, Cu ploaia asta lejera se face o mazaga periculoasa pe asfalt.

Asta este motociclitul:  este si pe soare si pe ploaie 🤗

Recunosc ca itarii din poza nu sunt chiar cei mai potriviti pentru ploaie.🙈

Macar mai ai unii de schimb la tine, poate dupa ce o trece vreo ploaie sa te poti schimba?

Te asteptam, duminica seara si cu alte poze faine.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, taong_mapagbiro a spus:

Las-o bre sa se ude ...aaa devine motociclista true 😋

Nu ai inteles inca ... se uda doar daca si cand vrea

ploaia este pistol cu apa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 13 minute, Flower-Power a spus:

Nu mai am alți ițari de schimb...Mă gândeam că e vară, soare..se usucă în mers.😅

Ai stat ceva cu fundul in apa, inteleg. Rezolva cumva problema asta ca nu-i ok. Te usuci doar la drum intins, nu pe TA. Si udatura nu e buna decat daca e bere sau alte cateva lichide😳🤣
Si totusi, tu ai plecat singura spre TA,  stiindca vremea nu-i ok si fara costum de ploaie? Credeam ca te iubesti mai mult 🤷‍♂️
Sa nu-mi spuna nimeni povestea cu “adevaratul motociclism”. Aia se intampla accidental, te prinde asta este, îi dai bice murat. Dar sa pleci nepregatit, e alta poveste...

Editat de FlipperCo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, FlipperCo a spus:

Ai stat ceva cu fundul in apa, inteleg. Rezolva cumva problema asta ca nu-i ok. Te usuci doar la drum intins, nu pe TA. Si udatura nu e buna decat daca e bere sau alte cateva lichide😳🤣
Si totusi, tu ai plecat singura spre TA,  stiindca vremea nu-i ok si fara costum de ploaie? Credeam ca te iubesti mai mult 🤷‍♂️
Sa nu-mi spuna nimeni povestea cu “adevaratul motociclism”. Aia se intampla accidental, te prinde asta este, îi dai bice murat. Dar sa pleci nepregatit, e alta poveste...


Si @Silver Arrow are dreptate, vezi ca pe vreme ploioasa, drumul nu-i foarte ok. Pe la jumatate se lucreaza inca, se circula uneori pe un sens, e nisip, pietris, si pe ud nu se prea vad. Lipsesc parapeti si in weekend sunt multi conservari idioti. Ai grija, mers usor si atent. 
Have fun!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, taong_mapagbiro a spus:

De fapt aci este problema ...ca se usuca si se smochineste 😋

nu stiu daca de la ploaie o fi  fost 🤣, dar ce stiu este ca luni si marti ma pisham din 2 in 2 ore 🙈 (scuze limbajul  draga Floricica dar asta e treaba cu uscatul izmenelor din mers la 12-15 grade. Ai inteles tu despre ce este vorba).

 

@Flower-Power nu iti fa griji daca drumul mai are zone alunecoase. Incet treci peste orice obstacol. Nu te grabeste nimeni. De aceea si mie imi place sa merg singur.

 

Inca un sfat de ploaie: daca te-o prinde ploaia scoate blugii din cizmulitze. Altfel toata apa care sa va scurge pe blugi se va duce drept in galosi si este neplacut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

Mai flacai , ale nu-s poze de criticat stilul de mers ...

 

Pe ziua de azi singura replica valabila  este : she's hot!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pasagera a ajuns motocicista si cu astea doua poze deja e peste multi de pe forum 😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...