Sari la conținut

Elevă silitoare, tânară speranță a motociclismului,caut prietenii pe distanțe medii


Flower-Power

Postări Recomandate

Știu că e din "scurt" dar prefer să vă las un timp de gândire..am "liber " în 25 și 26 și aș pleca undeva cu o noapte de cazare pe undeva. Doritori/ doritoare ? Traseul nu are importanță atâta vreme cât motociclim.

Este posibil să pot și o zi din weekendul 18 ,19 dar încă nu știu care..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atunci hai la Techirghiol 🤣 
Cam riscant cu Bulgaria, nu stim ce le mai trece unor asa zici conducatori prin cap (de la ei sau de la noi). 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, Flower-Power a spus:

Știu că e din "scurt" dar prefer să vă las un timp de gândire..am "liber " în 25 și 26 și aș pleca undeva cu o noapte de cazare pe undeva. Doritori/ doritoare ?

Nimic nu e in scurt,confirm ca esti pe drumul cel bun, dar nu reusesti sa ma convingi,cum facem?😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Drumul este frumos dar inselator : asfalt bun si  90% din curbe au nisip, pietris si balega .

Pentru o plimbare pe langa Bucuresti este bun.

Imaginea de la baraj este dezolanta daca te uiti la mal, zici ca toti au venit sa arunce gunoiul acolo. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, chiar așa este, nisip mult..dar am mers la plimbare chiar am văzut uneori curțile oamenilor.

😁mă fura peisajul, so mergeam încet. La baraj, când am fost pe picior de plecare, au poposit 2 motocicliști ,nu am mai stat deja băgasem a1a. Îi salut cu ocazia asta.

Și ca să fiu sinceră până la capăt, voiam să ajung în Las Fierbinți..😑nu am ajuns că nu am știut pe unde să o iau.

Nu am GPS..am ajuns prin Fierbinți Târg. O fi același?

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Facem chetă? 😂 A mai zis cineva anul trecut, tot un motociclist ,că face topic separat ca să strângă bani să îmi iau și eu un telefon calumea.😂😂😂 am un jaf de telefon și făcea mișto de mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 minute, Flower-Power a spus:

Facem chetă? 😂 A mai zis cineva anul trecut, tot un motociclist ,că face topic separat ca să strângă bani să îmi iau și eu un telefon calumea.😂😂😂 am un jaf de telefon și făcea mișto de mine.

Ce-i drept, Google Maps e suficient. Pui ca destinatie “Barul La Bobita Fierbinti” si acolo ajungi👍

Editat de FlipperCo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 minute, Flower-Power a spus:

am un jaf de telefon

Cu ăla bun nu motociclești, faci numa' printscreenuri și te dai pe forum, ha? 

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 14 minute, Flower-Power a spus:

Facem chetă? 😂 A mai zis cineva anul trecut, tot un motociclist ,că face topic separat ca să strângă bani să îmi iau și eu un telefon calumea.😂😂😂 am un jaf de telefon și făcea mișto de mine.

 

sau donatie ceva :)

 

Erai bine prin fierbinti targ :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 19 ore, Flower-Power a spus:

Acolo am fost, da..acum 2 ani am ajuns pe acolo cu un grup de vreo 8-9 motoare. De data asta am nimerit singură drumul. 

😂😋

 

Aveai motocicleta acum doi ani?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 37 minute, Nguyen a spus:

 

Aveai motocicleta acum doi ani?

Acum 2 ani nu aveam motor, ai dreptate. M-am înșelat, a trecut un an și câteva luni.

Late Edit. Pentru weekendul ăsta îmi fac planuri singură.🙂 așadar, dacă vreți să vă organizați aici, vă rog să o faceți. Asfalt uscat!🤗

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...