Jump to content
ianachim

scutere SYM

Recommended Posts

bmw sau yamaha nu ruginesc de la o iarna afara.... nu trebuie date cu WD40, poate de aia nu aveai nevoie de sfaturi suplimentare. 

Acum 1 oră, einstein1984 a spus:

bmw sau yamaha nu ruginesc de la o iarna afara...

🤣😆

Acum 5 ore, caracterincompatibil a spus:

Mi a făcut aseară bucuria,când mă întorceam de pe lacul morii.ma cam chinuie stresul sa nu îmi iau un bot de masina în cwur de la un idiot.e pe stânga spate,cum nu se poate mai nașpa

matale poti ridica bratul stang, sa te vada nenicii din trafec ca te misti,oricum, in reluare.....nu-i broblem

no offence,draga dom'le!

Edited by Maximo74

Nu doar in reluare,ci și în direct(prin gropi)

Am o vârstă,sunt beteag de un chișior,cum sa merg tare pe o șosea cu asfalt murdar,unde.... amicii se tăvălesc din proprie initiativa 🙃

Imi place cum va iubiti,voi doi Kymco-istii... :)

Sym  deja a vindut doua.

Pacat ca nu ai luat si tu ,incompatibile,comision.Poate,daca aveai un nick mai comercial...

Acum 14 minute, caracterincompatibil a spus:

Megamotoreta are kymco

Ca si tine,nu?

Yep.250 carburație

1 oră în urmă, mihai c a spus:

Sym  deja a vindut doua.

Pacat ca nu ai luat si tu ,incompatibile,comision.Poate,daca aveai un nick mai comercial...

Eu am dat comision.nu am primit 🤣

AMI place Nick ul meu

Acum 1 oră, caracterincompatibil a spus:

... amicii se tăvălesc din proprie initiativa 🙃

reconstituirile accidentelor nu se pun!

La 23.11.2019 la 11:17, ianachim a spus:

1. De ce sa consum dublu

2. De ce sa dau pe o mobra 20000 euro cand dau 5000  pe un scuter si de restul ma plimb

3. Si doar ma stii ca mi place sa epatez

5 iar cand vad din astia’ care comenteaza aiurea gen....cand mergi cu masina de ce mergi cu masina ....cand mergi cu scuterul de ce mergi cu scuterul.... imi vine sa merg si cu trotineta 😂😂 la cules de masline

E31865F9-AA02-4E63-B481-F8C0B82A192E.jpeg

la primele 2 ti-ai raspuns singur mai demult

La 18.09.2019 la 13:56, ianachim a spus:

insa daca as fi fost cu scuterul nu puteam merge pe curbe cum imi place’ , nu puteam cara fara sa mi pese drona si bagaje pentru 11 zile 

asa ca trebuie sa existe un compromis!!!

Acum 23 ore, caracterincompatibil a spus:

Da,dar nu facem reconstituiri cu fiarele cunoscutilor 😂

asta ie scopul principal🤣

L as pune pe ainștain,să facă o închipuire(reconstituire),după faza cu tirul din giratoriu,că tot vroia să vadă sange,sa și l vadă pe al lui,da' la cat de bărbata este el ,cre' că nici în spatele tirului nu are tupeu să meargă. azi am mers chill pe centura.daca data trecuta nu am depășit coloana.azi am incercat ceva finutz și nu m am lăsat până nu am depășit câteva tiruri.asa, să mă samtz și eu ghinii

Acum 19 ore, caracterincompatibil a spus:

L as pune pe ainștain,să facă o închipuire(reconstituire),după faza cu tirul din giratoriu,că tot vroia să vadă sange,sa și l vadă pe al lui,da' la cat de bărbata este el ,cre' că nici în spatele tirului nu are tupeu să meargă. azi am mers chill pe centura.daca data trecuta nu am depășit coloana.azi am incercat ceva finutz și nu m am lăsat până nu am depășit câteva tiruri.asa, să mă samtz și eu ghinii

mda,curajosule care iesti...curajos

nu vrei sa te potolesti!?

Da' sunt băiat cuminte,nu fac prostii

Ieri se uita fratemio ciudat la mine când m a văzut pe scuter,după 2 ore îmi suna telefonul,vroiau ai mai să mă întrebe dacă am ajuns la destinație

E că la prima ieșire când am cumpărat motocicleta.nu s a culcat nimeni până nu am ajuns acasă.ma așteptau panicati la 1,30am cu poarta deschisa.iesisem la plimbare pe ploaie torențială

S-au reluat discutiile pe marginea Rabla moto. https://motoadn.ro/program-rabla-moto-2020/.

E inscrisa Sym Romania pe lista dealerilor participanti? Ar fi un real plus pentru clienti si afacere. Sper sa se concretizeze ca vremea de afara deja trage la plimbare.

Gata, e oficial. Rabla moto cu voucher in valoare de 3500 lei, acelasi ca pentru auto doar suma difera. Intra in vigoare din martie. Sa vedem cat mai costa un bon Remat pe piata libera

Acum 5 ore, caracterincompatibil a spus:

E puțin 3500.nu cred să găsești pe voucher ieftin de 2500.la 2 vouchere cumpărate de pe olx nu e combinatie

Vad ca pe Olx sunt la 2000 bucata. Stie cineva daca anul acesta se pot cumula tichete?

Acum 21 ore, caracterincompatibil a spus:

Vedem exact cand o sa apara metodologia si se inroleaza dealerii in program. Poate o sa procedeze ca la auto, sa gasesti bonuri contracost direct la dealer. In martie ma prezint pentru o comanda

O sa crească preturile la moto/scutere si anulează voucher ul :)