Sari la conținut

atentie la politiste !! :)) navodari 8->9 /06/2019


valitaz
 Share

Postări Recomandate

Acum 2 minute, goe 75 a spus:

@Aion2014

 

Bravo colegu , dadusi din coate sa ajungi in fata  , precum romanul de odiniora la coada la carne.

Nu va mai certati voi ca sa ma cert eu...

 

Enjoy!

 

Apai @Aion2014 cred ca e petrica al vostru... stie mecanica, e tare in gura si are cont facut dupa 2016. Leit petrica...

Editat de Nguyen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 301
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Acum 5 minute, Silver Arrow a spus:

👍😂

Sa ne ierti, dar ne roade invidia .......

 

Pana la invidie nu ai reusit sa explici de ce se foloseste un material moale si un material dur. Pentru ca nu stii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu unul sunt invidios, adica na ma simteam inteligent si special ca stiu ce e ala SDV si apare acest cavaler care pe langa avocat e si mare tehnolog... Cum ma Mai diferentiez acum de plebe? La dracu m-a Mai si dat in vileag ca sunt Petrica... Maine poimaine aflam ca e si mare doctor, nu ramane decat sa ne punem streangul de gat ca ne fura si femeile in curand. Colegu daca si la NDT te pricepi eu ma atarn de grinda azi... Promit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, Nguyen a spus:

 

Pana la invidie nu ai reusit sa explici de ce se foloseste un material moale si un material dur. Pentru ca nu stii...

Pana la materiale moi/dure, tratamente termice, stari naturale a materialelor si alte chiestii misto Tu tot nu ai reusit sa explici ce e ala SDV ... Pentru ca nu stii ... Pam Pam! Mare poznas esti colegu dar simpatic, trebuie sa recunosc, publicul o da cu bis dar Tu esti de piatra. Petrica out!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 minute, Aion2014 a spus:

Petrica out!

 

Pana la urma tot a iesit ceva bun din topicul asta, s-a aflat cine e (real)petrica. Pacat totusi ca inca exista indivizi care nu stiu ce este acela ultraj...

Editat de Nguyen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 21 minute, easy ride on! a spus:

 

Da' prin forţă coercitivă ce se mai înţelege?

Mai ales dacă datele ţin de Ministerul Public.

Carele acţionează public împotriva publicului  :lol:

Forta Asta cam are treaba cu productia unei motociclete cel putin pe partea de testare a unor piese(bine si capilaritatea aduce aportul ei), misto punctat 👍... Daca venea de la guyenu ma atarnam de grinda 😅

Editat de Aion2014
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

🤣🤣🤣 99,9% corect! Guyenule ai ceva de zis? Becule nu te credeam in stare sa il surclasezi pe atotputernic... Acum am alti idoli in viata ✌️

Editat de Aion2014
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, Aion2014 a spus:

E vreo optiune sa imi schimb numele? Pare asa un pic superstar numele Petrica ... Si eu ca fraierul mi-o ard cu e-mail-ul...guyen ai vreun sfat ceva?

 

Petre, numele il poti schimba dupa ce faci 500 de posturi.

Acum 2 ore, Starcream a spus:

Da, păcat!

Poate ar fi cazul sa mai explici o data, foloseste cuvintele tale, sa nu te încurci. 

 

La un reply un pic mai in urma ti-am spus ca nu vei raspunde la intrebarea daca a fost ultraj sau nu. Practic dintre toti forumistii doar eu si cu vlad am stiut sa apreciem ca nu a fost ultraj.

1 oră în urmă, Aion2014 a spus:

🤣🤣🤣 99,9% corect! Guyenule ai ceva de zis? Becule nu te credeam in stare sa il surclasezi pe atotputernic... Acum am alti idoli in viata ✌️

 

Ce sa zic, daca l-ai gasit idol pe superbul inseamna ca esti prajit rau petrica, acum ii inteleg pe amaratii astia de ce sperau sa revii pe forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Acum 9 ore, JUST4TNT a spus:

Petrica , ce-ti mai place sa te gadali singur . Tu de fapt nu esti Petrica esti Nguyen , dar ala tot grozav e (ca si tine) , tot din Damaroaia , tot elita , tot pizdos cu femeile in trafic si  guru al mecanicii+drept+politica . Eu astept momentul cand repare Petrica  si confirma ca de fapt nu esti tu , si tu binenteles ca nu esti el . Dar pun pariu ca niciodata pe  Petrica si /sau Nguyen nu o sa-l vada niciodata nimeni cu mobra  sau sa confirme ca l-a cunoscut personal .

 

Mai Bundy, am botezat ca fiind petrica de @goe 7575, nu cunosc motivul dar probabil ca a fost o simpla confuzie pt ca goe75 a afirmat o singura data acest lucru si dupa ce a vazut ca eu am cont din 2010 iar petrica din 2016 a tacut din gura, mintea lui de tzaran simplu a fost capabila sa proceseze acest lucru.

 

Acum eu te intreb pe tine dpdv logic, daca eu am cont din 2010 (cu doi inaintea ta) cum se face ca eu as fi petrica care are cont din 2016 si care inca mai intra pe forum? Da-mi te rog o explicatie logica pentru chestiunea asta... te ajut si cu imaginea de mai jos cu lista de useri online la un moment.

 

petre.thumb.jpg.4769f4df513ccac8ec0df753e70a6e78.jpg

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 minute, leopold a spus:

Moah, te pomeni ca unii oameni perversi are 2 browsere? Cine s-ar fi gandit? Logic vorbind, adica? Cum sa instalezi doo brausere? Mama ei de molecula sferica de unguient...

 

Mobilul acestei crime fiind?

 

Intreb asa de dragul conversatiei pt ca oricum nu vad logica, mai ales ca tu ai cont din 2017.

Editat de Nguyen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 minute, leopold a spus:

Cerusi o explicatie logica pentru doi useri logati simultan, ceea ce ti-am livrat. 

 

Bine bre, dar vezi ca mai pot fi urmarite si alte ID-uri furnizate strict de hardware. Deci asta cu doua browsere cam pica. Si mai am o intrebare, Nguyen e petrica sa petrica e Nguyen?

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca s.au terminat comenturile in legatura cu titlul topicului, il putem inchide ori macar cerne ceea ce e in legatura cu subiectul?

Hai sa lasam discutiile "balacareala-telenovela" pt extrasezon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebui infiintat un topic de lupte din tastatura,unde sa activeze NG,Goe si inca vreo 5-6 , sa putem elibera restul topicurilor de aceasta balacareala de nivel  scazut

Pacat ca (ei) nu au ceva mai bun de facut. Un zimbet,o floare,o carte,o fata,orice...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gand la gand😊.

chiar asta voiam si eu sa propun: Topic concurs de balacareli si "dat rotunzi" pt atoatestiutori-allmächtiger-i. Pai de cateva pagini numai "noutati de.astea" apar.

Pana la urma s.a ascuns si bietul motorist, accidentul cu pricina...

Editat de TeDy 'M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 18 minute, mihai c a spus:

Ar trebui infiintat un topic de lupte din tastatura,unde sa activeze NG,Goe si inca vreo 5-6 , sa putem elibera restul topicurilor de aceasta balacareala de nivel  scazut

Pacat ca (ei) nu au ceva mai bun de facut. Un zimbet,o floare,o carte,o fata,orice...

 

Din momentul in care protagonistul si-a recunoscut fapta topicul trebuia inchis. Nu l-a inchis nimeni asa ca el a evoluat in fel si chip desi eu am postat on topic referitor la faptul ca respectivul nu poate fi acuzat de ultraj, dupa asta au venit fanii mei sa ma contrazica aiurea desi nu au argumente. Vad ca pe acest forum parca e concurs: Cine e mai tare ca Nguyen?

 

Hint: niciunul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...