Sari la conținut

9. Gran Premi Monster Energy de Catalunya 2022


Kagemusha
 Share

Postări Recomandate

Bine ca este Taka in regula, in ce hal a dat cu casca de roata lui Peco

Aprilia  face un Ducati pe lina dreapta😀😀

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 181
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum 1 minut, Djenavar a spus:

Bine ca este Taka in regula, in ce hal a dat cu casca de roata lui Peco

Cred ca putea sa isi rupa gatul la cum a dat cu capul in roata😔

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 15 ore, frigider a spus:

Englezii spuneau că o idee buna ar fi sa iei staff Suzuki, ei au scos mult din 4 in linie.

Iau si de la suzuki pare ca, 2 ingineri. + marmolini. 

Aoleu.....ce plm a facut Esp😔

Editat de damager
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aleix Espargaró a pierdut 9 puncte si s-a clasat pe locul 5 la ce gafa a facut

In ultima tura de circuit a inceput sa salute publicul crezand ca s-a terminat cursa 

Nu am mai vazut asa eroare de mult timp

In prima faza am crezut ca a cedat propulsorul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 36 minute, Djenavar a spus:

Da, am cumparat si casca Suomy cu el

Trebuie sa tin cu cineva dupa plecarea VR46 Yelllowww si Peco.mi este simptatic poate pentru ca vrwu sa.mi cumpar V4Multistrada, naiba stie

Ai greșit pilotu', băiatu' meu! 😈

Editat de ENEOS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, Speedy.K a spus:

Cum sa o lasi, frate, daca ala nu flutura steagul alb negru?! Nu pot sa inteleg.

Nu ai timp sa vezi steagul....de baza ramane pitboardul... plm nu s-o fi uitat pe el, dau nu l-au mai afisat aia... desi ma indoiesc profund, dar dc nu l-au mai scos, posibil sa fi crezut ca s-a terminat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca are contract semnat ca dupa o faza de genul asta bossii de la Aprilia se intreba pe buna dreptate "Cum dracu ii lasam tembelului asta un motor care costa atat?"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, ENEOS a spus:

Ai greșit pilotu', băiatu' meu! 😈

Tu iei decizia in mod constient cu cine tii, sau tu tii cu cine castiga?😀😀😀 un fel de Plesan?😀😀😀

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce s-au mai asezat apele pentru Q... el victorie, toti potentialii contracandidati in praf sau la salutat publicul cu un tur inainte de final. 

Cat despre Q + M1... hmm.. sincer nu as fi pariat pe el, mai ales pe caldura si la cum stiu ca ia startul frantuzul... dar mi-a cam dat de gandit timpii obtinuti ieri in FP4 si in Wup. Daca la anul Marmeladini ala, ii mai da vreo 20 de cai, s-a terminat campionatul inainte de  a incepe.. 

Altfel, cursa de adormit la tv.. Noroc cu Aleix ca a facut spectacol la sfarsit. Sau ca s-a dat in spectacol.. in fine. 

 

PS.. cand l-am vazut pe Naka dand cu capul in bicla lui Bag, am avut un deja vu... Sic la Sepang.. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 minute, RuInCV a spus:

Bine ca are contract semnat ca dupa o faza de genul asta bossii de la Aprilia se intreba pe buna dreptate "Cum dracu ii lasam tembelului asta un motor care costa atat?"

Un motor la care a muncit atata vreme pe 3 lei si cu care abia a inceput sa aibe rezultate. Stai linistit ca ma indoiesc ca Aprilia s-ar fi gandit la inceput ca o sa se lupte la titlu. Pacat de greseala. A mers f bine

Ce simpatic e Martin la free-talk☺️.  Sunt curios unde o sa ajunga anul viitor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de mult nu am mai dat cu pumnu in masa de nervi, am cazut ca are problema mecanica apoi am vazut ca el saluta publicul.. ba baiatule.. cum sa te opresti ca nu vezi ca flutura cel mai important steag din toata panoplia? cum bah nene cum ... ti-ai batut joc de munca atator oameni, si de munca ta... mare mare prostie... pe de alta parte nici nu vreau sa fiu in shoshonii lui dupa asa gafa..

o gramada de puncte pierdute...

 

Q jos palaria impecabil..

Taka sefu la popice.. bine ca nu si-a rupt gatu in roata lu Peco..

amandoi pilotii gresini in balarii, tare dezamagitor..

Interesant cum Hardul lui Zarco nu a dat rezultatele sconate 

 

mi-a placut conversatia celor 3 dinainte de podium, impresii la cald au trecut in revista toata cursa, fain ca au vb in engleza si am putut intelege

La 02.06.2022 la 10:45, Cavaleru a spus:

Victorie Aprilia! there i said it!

 

multumesc Aleix for that kick in the balls

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate nu ar fi fost, nu tin mortis sa castige, vreau sa vad lupta, implicarea, dracii, incercarea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, xt600 a spus:

Ce s-au mai asezat apele pentru Q... el victorie, toti potentialii contracandidati in praf sau la salutat publicul cu un tur inainte de final. 

Cat despre Q + M1... hmm.. sincer nu as fi pariat pe el, mai ales pe caldura si la cum stiu ca ia startul frantuzul... dar mi-a cam dat de gandit timpii obtinuti ieri in FP4 si in Wup. Daca la anul Marmeladini ala, ii mai da vreo 20 de cai, s-a terminat campionatul inainte de  a incepe.. 

Altfel, cursa de adormit la tv.. Noroc cu Aleix ca a facut spectacol la sfarsit. Sau ca s-a dat in spectacol.. in fine. 

 

PS.. cand l-am vazut pe Naka dand cu capul in bicla lui Bag, am avut un deja vu... Sic la Sepang.. 

Și uite cum în anumite circumstanțe,lipsa lu unu,căderea lu altu,aiureala altuia,îl face campion pe Q. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...