Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 39,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2134

  • Penetru

    1918

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1589

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mie imi placea cand posta el la rubrica de accidente :D

pao confunda Accidentele cu Fun. pana nu si-a luat suspendarea nu si-a dat seama ca aici poti vb aiurea fara a iei smardoiala informatica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O baba trece in fiecare zi prin fata unei frizerii care avea in usa o colivie cu un papagal, de cate ori trecea papagalul striga dupa ea curva, curva, curva.Intr-o zi baba intra nervoasa in frizerie si ii cere frizerului sa faca ceva sa potoleasca papagalul!Acesta il pedepseste si il vopseste in negru. A doua zi cand trece baba, papagalul tace milc.Baba incantata, face misto de papagal, ca vezi ce a patit daca s-a luat de ea si hihihi si hahaha, la care papagalul ii raspunde solemn: CAND SUNT IMBRACAT IN SMOCHING NU VORBESC CU CURVELE :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prima “scoică” de protecție a testiculelor a fost utilizată în hocheiul pe gheață pentru prima dată în 1874. Prima cască de protecție pentru motocicliÂşti a fost folosită pentru prima dată în 1974. Iată deci că bărbaților le-au trebuit 100 de ani că să înțeleagă faptul că Âşi creierul este important.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aliosha misto zburaiet!

 

Am mai văzut filmulețe cu Uralul ăsta și mi se pare foarte interesant, dar eu nu l-aș putea băga pe Alioșa al meu prin așa ceva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mai văzut filmulețe cu Uralul ăsta și mi se pare foarte interesant, dar eu nu l-aș putea băga pe Alioșa al meu prin așa ceva...

Mie mi s-a parut o idee interesanta cum a montat tractiunea fata si cu un grad asa de mare de libertate la ghidoane.Sa nu mai zic de troliu si filtrul de aer care era suprainaltat ca sa nu bea motorul apa !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi s-a parut o idee interesanta cum a montat tractiunea fata si cu un grad asa de mare de libertate la ghidoane.Sa nu mai zic de troliu si filtrul de aer care era suprainaltat ca sa nu bea motorul apa !

 

http://www.youtube.com/watch?v=zSDf5oDhnFw&list=UURN2IkhRUpQ9VDP7PApVuxA&index=1&feature=plcp

 

Si toate filmuletele AICI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A murit Kim Jong Il , voi stiati ?

 

 

post-57179-0-49064900-1324756369_thumb.jpg

 

 

România va ajuta Coreea de Nord cu un detaÂşament de bocitoare!

Guvernul de la BucureÂşti a decis să nu stea cu mâinile în sân în fața catastrofei prin care trece poporul nord-coreean după moartea lui Kim Jong-Il! În Âşedința de aseară, Emil Boc a decis trimiterea unui detaÂşament de bocitoare care să vină în ajutorul liderilor de la Phenian: „Tragedia nord-coreenilor e atât de mare încât pur Âşi simplu nu au destui oameni în toată țara ca să o plângă cum trebuie. Vrem să le dăm o mână de ajutor trimițând o echipă de profesioniÂşti.Bocitoarele au fost selectate pe baza experienței, având fiecare minim 20 de înmormântări la activ, dintre care minim un soț. Ele vor acorda instruire de specialitate nord-coreenilor care nu Âştiu să bocească sfâÂşietor de să-ți rupă inima Âşi le vor explica posturile Âşi expresiile potrivite pentru un plâns spontan, sincer.Situația din Coreea de Nord e disperată”, explică Emil Boc, „aÂşa că facem Âşi noi ce putem ca să-i ajutăm. Am înțeles că, mai mult decât de mâncare, energie sau gaze, locuitorii de acolo au nevoie de lacrimi, iar asta chiar ne pricepem să obținem de la oameni. De asemenea, trebuie să vă dați seama că mulți nord-coreeni nu au experiență în a-Âşi plânge dictatorul Âşi din greÂşeală zâmbesc sau chiar râd în hohote.”

post-66111-0-73963900-1325170648_thumb.jpeg

Editat de floryu20
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • ivan pedala changed the title to Hai să râdem!
  • Vizitator changed the title to Hai să râdem!
  • Vizitator pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...