Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1896

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gresit.

Pentru masinile "speciale" (politie,pompieri,ambulanta,SRI,etc) este interzisa oprirea-stationarea intr-o singura situatie.

E adevarat ca ei cam abuzeaza de asta.

 

Din cate stiu eu, stationarea e interzisa pentru toata lumea, cu exceptia (politie,pompieri,ambulanta,SRI,etc) aflate in misiune. E adevarat ca melteanul ala era in misiune... Era in supermarket, isi facea cumparaturile...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Niste moldoveni la jocurile olimpice. Proba de caiac-canoe. Astia asezati aproape de garla. Trece echipajul de pe locul 1, moment in care moldovenii incep sa strige:

-Mu'ii ba! Chizda matii! etc.. Nici un raspuns. Trece echipajul de pe locul 2. Moldovenii iar:

-Sa va fu`tim ma! M'uii! Etc..nici un raspuns. Trece echipajul de pe locul 3. Moldovenii striga:

-M'uii ma! Chizda matii! Echipajul de pe locul 3 riposteaza:

-Ba a matii ba! La care moldovenii exclama extaziati:

-Astia sunt! HAI ROMANIA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D

 

Ion shi Maria în noaptea nuntii: amândoi în pat, unul lângă celelalt. Asteaptă Maria ca Ion s-o mângîie, s-o pupe, de, ca tot omu-n noaptea nuntii, da' Ion nimic.

S'atunci Maria preia initiativa:

- Ioanie, tare-i cald, io mi-oi da jos bundita!

- Ca binie zici, Marie, mi-oi da-o jos si eu!

Văzând ca Ion nu face nimic, Maria continua:

- Ioanie, da mie tot mi-i cald, io mi-oi da jos si budigăii!

- Ca binie zici, Marie, că mi-oi da jos si eu!

Aceeashi situatie. Maria începe sa-si piarda rabdarea:

- No, Ioanie, da mie tot mi-i cald, ase că io mi-oi depărta un pic ghioambele (picioarele)!

- Dreptu-i, Mărie, mi le-oi depărta shi eu!

La care Maria exasperată:

-No, Ioanie, no fi mai binie să-l chemăm pe Vasile sa ne futie p'amândoi?

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 

 

In prima noapte a nuntii Ion ii zice Mariei:

-Marie, dezbraca-te ca eu stiu tot

Se dezbraca Maria si ramine in chiloti si sutien

-Marie, dezbraca-te ca eu stiu tot

Ramane Maria in chiloti

-Marie, dezbraca-te ca eu stiu tot

Se dezbraca Maria goala - La care Ion, scarpinandu-se in cap..

- Ma, Nelu a zis ca trebuie sa fie o gaura pe aici, pe undeva!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un bețivan întreabă barmanul: - Câtă bere vindeți, aÂşa, pe zi? - Cam patru butoaie… - Vreți să vă spun cum ați putea să vindeți cinci butoaie pe zi? Barmanul interesat: - Cum? - Umpleți halbele ca lumea….

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mica publicitate: VAND NEVASTA !!!! AN FABRICATIE: 1983, Al doilea proprietar, certificat in regula, productie autohtona. CULOARE: roscata. DOTARI (full option): suspensii super, portbagaj mare, faruri bleu-ciel, grila radiator rosie bombata, air bag-uri frontale excelente. STARE FUNCTIONARE: foarte buna, putin uzata (cam de 2 ori pe saptamana; da' duce mult mai mult). CAI PUTERE: ooh my God !!! ( poa' sa tina o herghelie) STARE CAROSERIE: putin atinsa - a fost un mic accident cu un vecin care nu s-a asigurat (daca sunt sau nu sunt acasa) si a intrat in ea; in urma accidentului el a fost grav avariat, iar ea a suferit doar niste atingeri de curea pe aripa stanga spate, dar cu timpul se repara. PRET: negociabil, O dau cu tot cu accesorii: unu de 3 ani si una de 5 ani.

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ursul si iepurasul prin padure prinde pestisorul de aur. Acesta zice ca daca ii da drumul le indeplineste

cate 3 dorinte.

 

Ursul: vreau o ursoaica --acesta se duce cu ia in tufis

 

Iepurasul: vreau un costum de piele

 

Ursul: vreau 2 ursoaice -- se duce cu ele in padure

 

Iepurasul: vreau o motocicleta

 

Ursul: vreau 100 de ursoaice care sa ma astepte la capatul paduri

 

Iepurasul: vreau ca ursul sa fie homosexual

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si cu mine ce ai?...:laugh:

 

On Topic:

La un interviu: - Si acum, daca aveti cumva vreo intrebare despre firma noastra... - Pai... m-ar interesa sa stiu cam cati oameni lucreaza in firma dumneavoastra. - In general, cam un sfert...

 

Patru prietene tinere si frumoase si-au petrecut concediul impreuna la mare, fara barbatii lor. La intoarcere, pe una din ele au apucat-o remuscarile: - Fetelor, am sa-i povestesc lu' barbatu' meu de cate ori l-am inselat in concediu. Bruneta: - Ce idioata! Roscata: - Ce curajoasa! Blonda: - Ce memorie!

 

Trupele NATO executa o manevra impreuna cu Armata Romana. In mijlocul simularii, un camion romanesc se impotmoleste intr-o mocirla extrem de jegoasa, relativ departe de celelalte unitati romanesti. Tocmai atunci trece pe acolo un jeep cu 6 ofiteri superiori romani. Coboara din jeep un colonel de stat major si se adreseaza soferului: -Sergent, de ce te-ai oprit aici? -S-a impotmolit masina, sa traiti! -Ba, asta-i naspha, daca afla natoistii ne facem de cacao.Treci in cabina si incearca se demarezi, ca noi impingem. Se screm astia vreo jumate de ora si reusesc sa scoata camionul din mocirla, insa ofiterii erau plini de noroi si mizerie. Colonelul, multumit: -Hai c-o facuram si p-asta. Apropo, sergent, ce transporti? - 30 de recruti, sa traiti.

 

Doua prietene stateau de vorba. -Te-ai uitat vreodata in ochii sotului tau in timp ce faceai sex? -Da. -Si ce mutra avea? -Statea in usa ca prostul!...

 

Doi prieteni, Mihai si Cristi se intilnesc pe strada. Mihai il vede pe Cristi ca e cam abatut si-l intreaba -De ce esti asa suparat? C: Uite ma eu brunet , nevasta-mea bruneta, copilul roscat. M: Pai de cite ori faceti dragoste pe saptamina? C: Niciodata. M: Pe luna? C: Da din cap negativ. M: Pe an? C: Iar da din cap negativ. M: Pai vezi, rugina.

 

In voiajul din noaptea nuntii, Ioana si Gheorghe au un accident groaznic de masina si mor amandoi. In Rai, ei il intreaba pe Sf. Petru daca ar putea sa se casatoreasca. Sf. Petru merge sa vada daca se poate. Intre timp, cei doi se gandesc, se rasucecsc: dar daca nu va merge, daca ne vom certa, asta va fi pentru eternitate. Tot punandu-si ei probleme, peste 3 luni se intoarce Sf. Petru si le spune ca da, se pot casatori. Ei intreaba: dar daca nu ne vom intelege, putem divorta ? La care Sf. Petru explodeaza spunand: am cautat trei luni incheiate un preot aici, in Rai. Cam cat credeti ca imi va lua sa gasesc un avocat...??!!??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...