Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1896

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fara numar, pentru toti fanii (unul singur adica) Lady Gogu, va prezentam bad omen, cea mai rea piaza rea posibila.

 

mspzm.png

Editat de Frostal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O tipă se îmbolnăvește și este internată la spital. În ziua de vizită vine la ea o colegă. O întreabă dacă la birou totul e în ordine. Colega îi răspunde:

- Da, dragă, stai fără grijă, totul e în ordine la birou, am împărțit atribuțiile tale. Adriana face cafeaua, Elena îți tricotează la pulover, Caty îți face cuvintele încrucișate și eu mă culc cu șeful !

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fotografia cîștigătoare de la National Geografic cu titlul: „Felină, odihnindu-se.”:post-7334-0-49042500-1322221534_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti spun eu ca tot la Caracal e rasturnata caruta :bigstar: . De 4 ani am birou in apropierea celor 6-7 intersectii care sunt toate '' in cruce'' si toate sunt semnalizate la fel. A fost singura varianta, pe langa ''bumpere'', prin care au mai reusit sa reduca accidentele din zona respectiva. Cartierul se numeste A. Muresanu, e o zona rezidentiala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se cuvine să-mi cer scuze față de clujeni,din păcate monumentul de incompetență Âşi slugărnicie a pus o Âştampilă care se Âşterge greu din conÂştiința colectivă.

 

post-57179-0-36193200-1322256035_thumb.jpg

 

Ultimele Âştiri de pe http://www.timesnewroman.ro/

 

 

Călugării au cea mai activă Âşi mai variată viață sexuală dintre toți românii!

 

Acesta este rezultatul unui recent studiu asupra calității vieții sexuale a diverselor categorii socio-profesionale, studiu care răstoarnă prejudecata conform căreia cea mai bogată viață sexuală ar avea-o bâtrânele peste 70 de ani din satele Moldovei. Cercetătorii care au realizat studiul spun că nu sunt deloc uimiți, mai ales că stilul de viață excentric al călugărilor a început să fie reflectat în ultima vreme Âşi în presa tabloidă.

 

„Gândiți-vă că stau atâta timp în mănăstiri, izolați de lume”, spun cercetătorii. „Acum ce ați vrea, să ducă o viață monahală? Nu li se poate pretinde să fie asceți, trebuie să-Âşi facă Âşi ei de cap, altfel riscă să înnenbunească, să dea în mania religiei, ca babele. Practic, de asta se Âşi găsesc aceÂşti oameni în mănăstiri, pentru a fi oarecum izolați de restul populației, care pur Âşi simplu nu poate ține pasul cu stilul lor de viață.”

 

Pe de altă parte, cel mai prost în topul calității vieții sexuale stau tinerii între 18-25 de ani. Cercetătorii au o explicație: „Din cauză că trebuie să salveze maidanezii, RoÂşia Montană, vechiul BucureÂşti, să prevină violența domestică, să organizeze flashmob-uri Âşi free hugs, normal că nu mai au timp Âşi pentru sex, vin seara acasă obosiți Âşi fără niciun chef. Statul ar trebui să ia măsuri pentru ca ONG-urile să îi țină maxim 8 ore”.

 

 

 

După reducerile de Vinerea Neagră, românii abia aÂşteaptă să vină Âşi Ciuma Neagră!

 

 

Ai zice că nici nu e criză! După ce s-au îmbulzit la chilipirurile din magazine prilejuite de Vinerea Neagră (Black Friday), românii înnebuniți după reduceri au un nou prilej de fericire: Ciuma Neagră! Mai cunoscută în țările occidentale Âşi drept Moartea Neagră (Black Death), aceasta este ziua în care în mod tradițional populația Europei se reduce substanțial, chiar Âşi cu 50%!

 

Dacă tradiția Vinerii Negre datează din vremea Marii Crize interbelice, Ciuma Neagră e un obicei mult mai vechi, venind încă din Evul Mediu - mai precis din anul 1348, când europenii s-au bucurat pentru prima oară de mari reduceri de populație, între 30% Âşi 50%. Chiar dacă progresele medicinei Âşi ale igienei au amenințat acest frumos tradiție cu dispariția, ea a reuÂşit să supraviețuiască în multe comunități tradiționale . În fine, Ciuma Neagră fost reînviată în zilele noastre de departamentele de marketing ale marilor retaileri, aflate în căutarea unei noi sărbători care să facă victime printre „shopping-iÂşti”.

 

Chiar dacă până acum Ciuma Neagră nu prea a prins la români, marile magazine speră ca anul acesta, dat fiind succesul Black Friday, să dea lovitura Âşi cu Black Death. „Am făcut deja Âşi câteva virale, sperăm să prindă”, spune un managerul unui mare magazin online, „Dacă avem noroc, se va împrăÂştia ca o epidemie”.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

in state intersectiile nesemaforizate au semnul STOP in toate directiile.... si trece primul ala care a ajuns primul in intersectie...

 

da' e fain sa faci mishto de ce nu intelegi sau depaseste capacitatea ta de intelegere. ( ma refeream la al de a facut filmuletul! )

 

:rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in state intersectiile nesemaforizate au semnul STOP in toate directiile.... si trece primul ala care a ajuns primul in intersectie...

 

da' e fain sa faci mishto de ce nu intelegi sau depaseste capacitatea ta de intelegere. ( ma refeream la al de a facut filmuletul! )

 

:rolleyes:

 

atotstiutorule..:finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

they got me :lol: :lol:

Eu ma asteptam sa fie ceva faza horror :crack: sa fie ceva fantoma,zombie...etc Dar beton final au facut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...