Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1895

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

Harley davidson gasit dupa 14 luni si vreo 10.000km departare:

 

Cu siguranta trebuie sa-i schimbe uleiul..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

programmers do have fun! proof:

 

 

google : zerg rush

 

google : recursion

 

https://www.google.com/webhp?hl=xx-elmer

https://www.google.com/webhp?hl=xx-piglatin

https://www.google.com/webhp?hl=xx-hacker

.

.

.

love them google hipsters

 

edit: de asemenea pe youtube, in orice video, pause si apoi tineti apasate tasta sus si stanga. snake :D

Editat de ranga
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A mai fost pus pe forum de 837429732879 de ori.

/index.php?/topic/110054-campanie-anti-accidente/page__view__findpost__p__1475003

/index.php?/topic/604283-campanie-impotrivaoferilor-vinovati/page__view__findpost__p__2675645

/index.php?/topic/76215-un-spot-excelent-2/page__view__findpost__p__1277925

 

 

A avut si topic dedicat: /index.php?/topic/294391-de-data-aceasta-eu-nu-te-am-vazut/

My bad, din moment ce ai simtit nevoia sa cauti printre atatea topicuri cand era mult mai usor sa mi-l stergi, banuiesc ca am facut un pacat de moarte, asa ca fii sigur ca o sa fie pe lista de spovedanie :crack:

 

On top.

 

 

Ps. Daca si asta a mai fost,sterge-l te rog direct, chiar daca-s o fire f sensibila promit ca n-o sa ma dau ce ceasul mortii, ca sa nu simti remuscari :P :crack:

post-67928-0-54895300-1336235637_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

My bad, din moment ce ai simtit nevoia sa cauti printre atatea topicuri cand era mult mai usor sa mi-l stergi, banuiesc ca am facut un pacat de moarte, asa ca fii sigur ca o sa fie pe lista de spovedanie :crack:

 

On top.

 

 

Ps. Daca si asta a mai fost,sterge-l te rog direct, chiar daca-s o fire f sensibila promit ca n-o sa ma dau ce ceasul mortii, ca sa nu simti remuscari :P :crack:

 

Asta e chiar tare: omu' beat cui (ca sigur nu bea apa plata cu lămâie <<a se citi ȘȘȘȘ "stiu eu de ce">>) isi scrie testamentul pe spatele calaului. =))

 

O fi veche, e misto.. Din secretele nespuse, viitoarea magistrala de metrou va fi realizata partial (infrastructura - rezistenta) de cei care au facut si podul hobanat de la Basarab. A.. F.. D.. b0ink!

 

post-40989-0-33687500-1336243717_thumb.jpg

 

plin de SSSSșerpi mânca-ț-aș !!! grija mare..

 

Stiu ca am promis niste 'poJe' acum cateva posturi, le voi face si posta curand.. cu orasul nostru 'care este' ;;) Pai este si va fi.

Editat de SiD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma tati, uitandu-ma pe FB vad la un prieten poza asta si imi revine un cosmar.

 

anu trecut in ferma a venit un specimen de genu, si cica ar fi fost doctor veterinar. eu ma duceam ca caut ceva, si ea era pe un culoar dupa niste porti de fier ca gresise intrarea.(era a vacilor) cum stateam si ma gandeam acolo de unu singur am vazut ceva rosu in coada ochiului drept. am intors capul si cand a vazuto am vrut sa sar un gard si so iau la fuga ca ma speriasem. era jumatate vopsita cu rosu, si jumatatea ailalta de cap cu albastru. aici ma refer la parul scurt. ca pleata era brunet. tot asa piercinguri si cercei de astia mari. rimelul si sprancenele ce erau mai diferite, dar tot in stilul asta.

in poza cand o vezi, zici: moama ce cool, dar in realitate te inmoi daca apare brusc in fata ta.

si nu mint, faza e cat se poate de reala.

post-59565-0-15080600-1336246738_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exact când ziceam să mănânc Âşi să mă bag în pat... hai că mi-a trecut de ambele. Ce ai cu noi? Aici era vorba de fun.

post-57179-0-95276500-1336250704_thumb.jpg

Editat de Penetru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti cam sensibil Penetrule, pentru doar 7 ochi scosi.. iti cresc 2 maini???!??? :bounce:

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti cam sensibil Penetrule, pentru doar 7 ochi scosi.. iti cresc 2 maini???!??? :bounce:

Nu-s sensibil,era doar caterincă,mi-au crescut încă două mâini ca să fiu on topic.

post-57179-0-07736700-1336309249_thumb.jpg

 

post-57179-0-16288100-1336309284_thumb.jpg

 

post-57179-0-46342300-1336309299_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Directorul firmei de pompe funebre suna la reprezentanta unei firme de motociclete:

- Cate motociclete ati vandut in ultima saptamana?

- Cinci bucati.

- A, inseamna ca unul inca se mai plimba...

 

 

 

:bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...