Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2111

  • Penetru

    1900

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1587

Top Posters In This Topic

Posted Images

hai sa mi bag picioru'.. ce amestecatura de cuvinte :scratch:

 

P.S : O fi ruda cu vadim..

 

P.S.2 : Sau poate vinde lumanari..

nu man...e neam cu dinu...cornel dinu :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa mi bag picioru'.. ce amestecatura de cuvinte :scratch:

 

 

Chiar si cu traducerea de mai jos tot nu prea intaleg prea multe.probabil ca a inghitit vreo carte de a lui Durkheim sau Hegel:

 

"Ăăă, deocamdată pot să spun că nu este un post ocazional pentru că din vulgaritatea umanistică a unui om, s-ar putea retușa pe un blastom ale nonșalanței nonconformistice într-un Jean Calvin. Numa că... această republistică inter-umană s-ar putea repudia pe un anumit tronson umanitar. Aș vrea ca totul în această zi a unui prohod pe care divinitatea inter-umană se putea cuad... codifica o împărtășanie pură, s-ar putea restructura pe un anumit disconfort puri-renascentisic-umanitar. "

:what:

 

 

Si daca tot sintem in tema:

"...in timpul scolii...

 

Profesorul: - Domnisoara, v-ati facut tema?

 

Ea: - Din axonomia izometrica a perspectivei contemporan-fasciculoidala ce imi penetreaza lobul parental al diviziunii celulare metroantepsudoproeminescienoid­aloplatonicosadovean pot afirma cu....

 

Profesorul: - :moron: Da-o-n (cuvant urat) mea de treaba!"

Editat de reverend
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ori e dusa ori e geniul:

 

Daca la o intrebare la care se raspunde cu "DA" sau "NU" a dat un astfel de raspuns, iti dai seama cum ar fi sa te intalnesti cu asta pe strada si s-o intrebi cat e ceasul? :laugh:

Editat de bogdan_gba
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Ăăă, deocamdată pot să spun că nu este un post ocazional pentru că din vulgaritatea umanistică a unui om, s-ar putea retușa pe un blastom ale nonșalanței nonconformistice într-un Jean Calvin. Numa că... această republistică inter-umană s-ar putea repudia pe un anumit tronson umanitar. Aș vrea ca totul în această zi a unui prohod pe care divinitatea inter-umană se putea cuad... codifica o împărtășanie pură, s-ar putea restructura pe un anumit disconfort puri-renascentisic-umanitar. "

:what:

 

Vezi.. ca n-ai putut suporta si ultimele 30 sec.. alea sunt miezu' :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fake

nu e fake. este pur si simplu o schizofrenică, si nu e nimic de ras. e ca si cum ai rade de un invalid sau de un bolnav de cancer

 

 

 

========

 

Anunț matrimonial: "Nimfomana de etnie maghiara vreau sa cunosc tanar roman, inalt, dotat, cu cunostinte de istorie, dornic de razbunarea neamului".

Editat de vintze
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Divortul californian :bounce:

 

Un nene american a fost extrem de determinat de a incheia relatiile cu prietena, asa ca a mierlit-o pe cumatra. CU TUNUL!!!

In incaperea respectiva era gagica-sa, copilul si inca vreo 3 adulti. Iar el, tragand cu un tun fabricat in balcon, a matrasit-o doar pe cumatra, ceilalti scapand fara nici o zgarietura!!!

ASTA DA SKILL!!

 

Comentarii: :crack:

 

* A cannon!!! what happened with good old way of strangling your wife :-)

* Here honey, hold up this target. Perfect. Say good-bye

* She was canonized....

* My wife recently bought a wood chipper and a backhoe....should I be scared?

* I guess that was cheaper than getting a divorce.

* could happen to anyone. cut the guy some slack, I'm sure he feels terrible about the whole thing.

* He wanted to take another shot at fixing their relationship

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- Ce v-ar plăcea? mă întreabă barmanul.

- Ce mi-ar plăcea?… Păi, o casă mai mare, bani mai mulți și o soție mult mai frumoasă.

- Nu, zise barmanul calm, am vrut sa zic: “Ce doriți?”

- Îmi doresc să cîștig la loterie, să moară soacra-mea iar copilul meu sa se nască sănătos.

- Ce să fie ?? …zise barmanul începînd să-și piardă răbdarea.

- Băiat sau fată … nu contează, îi spun.

- Domnule, (enervat de-a dreptul), m-ai ințeles greșit, te-am intrebat doar: “Ce vrei să bei ??!”

- Aaa … îi zic, păi de ce nu spui așa ?!…Ce ai ? la care barmanul:

- Absolut nimic! Sînt perfect sanatos!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ciclu "ei sunt prietenii mei" :cheers:

 

CAZ ADEVARAT!!! (originalul este din Bucuresti altii sustin ca vine din Mehedinti).

 

 

Din ciclul realitatea depaseste ORICE IMAGINATIE

Niste tipi au dat un baieram intr-o casa undeva pe Primaverii (o casa din aia veche, cu scara interioara rotunda). Pe la ora 11 au ramas fara bere si au zis ca sa pleace sa cumpere. Faza e ca persoanele erau putin luate si s-au hotarat sa coboare cele 4 etaje cu SCHIURILE, s-au echipat si au coborat. :D

 

In drumul lor, pe la etajul 2 dau peste o baba de 84 ani care ducea gunoiul. Evident ca unul nu a mai putut sa o ocoleasca si a dat peste ea, accident, vine salvarea, o duc la Floreasca cu fractura de bazin.

 

Se trezesc astia din betie, si merg la Floreasca sa vada despre ce este vorba, la spital baba nu mai era (patul gol, proaspat aranjat). Toti au inghetat.. a murit baba!! Se hotaresc sa se duca la medicul de garda sa vada despre ce este vorba. De la gardian afla intr-un tarziu ca baba era transferata la spitalul 9 (psychiatry) pentru consult, de ce?!?! pentru ca baba a insistat toata noaptea ca o lovise un SCHIOR pe casa scarii!!

 

:crack: :crack:

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...