Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

Sânteț pă trend vara asta?

10401475_808470572497387_232440637411010

wtf. si aia cu putza mica, care n-au ce baga in seseta aia, ce fac? nu ca as purta eu asa ceva, dar..... sunt doar curios :lol:

 

totusi, am o dilema chiar si pt cei cu ea mare. cum drecu sta aia acolo? sau doar stai ca nemiscat sa nu cada.

 

baaaaa, ala e ursul lu nea Dan?

 

10257492_645813985513405_255375008640548

 

 

http://www.academiacatavencu.info/actualitate/foto-tot-ce-voiai-sa-stii-despre-mondial-dar-ti-a-fost-frica-sa-te-califici.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1895

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma , dar cum se prinde sfertul asta de soseta ?! i-l baga in gaura c.rului ?

Eu nu sunt atat de CURios.. oare Botezatu o sta pe bara cu colectia 2014? Poate ne explica el :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma , dar cum se prinde sfertul asta de soseta ?! i-l baga in gaura c.rului ?

da... tot... se bronzeaza cu dunga...

si eu ma intreb cum draqu sta inventia aia ...

si apoi... daca ai oo... mergi fara soseta.

e ceva de genul... "uite la mine ca-s wannabe si ma dau mare cu chestia asta!"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' remarcati epilarea perfecta inghinala..In plus este f simplu la pisare..

oare? trebuie indesata inapoi dupa scurgere...

si ar mai fi un mister... nu strange de oo?

daca te apleci / sari in apa... nu sare?

 

sa remarcam si frizurile, ochelarii si ancora :crack: de pe piept, nu?

 

mare-i gradina si aglomerata rau.

Editat de jerry_mcrie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oare? trebuie indesata inapoi dupa scurgere...

si ar mai fi un mister... nu strange de oo?

daca te apleci / sari in apa... nu sare?

 

sa remarcam si frizurile, ochelarii si ancora :crack: de pe piept, nu?

 

mare-i gradina si aglomerata rau.

Da' tu nu stii de gluma? Si petecu' acoperitor de oute este doar pt defilare,cred.Pt ca n-au cum sa fie practici nicicum..Iar aia este o banda care inconjoara pulpa..N-o indeasa nici unde..Despre design sunt de rahat.Normal ca daca-si ia elan catre piscina,sa zicem,pe la jumatatea saltului a ramas in mataranga goala..Despre epilat pot spune ca mi se pare benefic chiar si unui barbat.Inclusiv la axile.

Editat de iulia_boris
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' remarcati epilarea perfecta inghinala..In plus este f simplu la pisare..

Pisare? Mi-ai invocat imaginea unor c.oaie intr-un mojar de usturoi. Te rog sa nu mai faci lucrul asta.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


Un tânăr sta de vorbă cu un domn mai în vârstă.
- Când mă însor, primul lucru pe care-l voi face va fi să o trimit pe soacră-mea doi ani în vacanţă!
- N-ai vrea să te însori cu fiica mea?


Un barman era atât de sigur că e cel mai puternic om din zonă încât a pus în bar un afiș cu un pariu permanent: cine poate să mai stoarcă o picatură dintr-o lamâie stoarsă de el primește bautură gratis pe viață. Într-o zi apare un prăpadit slab și cu ochelari și spune:
– Aș vrea să încerc și eu!
După ce s-au potolit râsetele, barmanul ia o lamâie, o stoarce și i-o dă omului. Acesta o ia, o strânge și mai stoarce cinci picaturi din ea, lasând mută pe toata lumea din bar. Barmanul stupefiat acceptă că a pierdut și il întreaba pe om:
– Unde lucrezi? Tai lemne, ridici greutați sau ce faci?
– A, nu, sunt contabil la fisc.


Un profesor de matematica, observand ca are ceva probleme cu chiuveta din bucatarie, a fost nevoit sa cheme un instalator. In urmatoarea zi, instalatorul a venit, a strans cateva suruburi, a infiletat cateva chestii, apoi totul a functionat ca inainte. Profesorul a fost multumit. Totusi, cand instalatorul i-a dat nota de plata, acesta a fost socat. Profesorul:
– Asta inseamna o treime din salariul meu lunar!!!
Pana la urma, totusi, a platit, iar instalatorul i-a zis:
– Va inteleg, sa stiti. De ce nu veniti la firma noastra, sa depuneti dosarul pentru o slujba de instalator? Veti castiga de trei ori mai mult decat o faceti acum. Dar nu uitati, cand depuneti dosarul, sa le spuneti ca ati terminat doar 7 clase. Nu le plac oamenii educati.
Prin urmare, profesorul nostru si-a luat o slujba de instalator, iar viata lui a devenit mai usoara din punct de vedere financiar. Tot ce trebuia sa faca era sa stranga un surub-doua.
Intr-o zi, seful companiei a hotarat ca trebuie ca fiecare angajat sa se duca la seral, pentru a-si termina si clasa a 8-a. Profesorul nostru a trebuit sa mearga, evident. S-a intamplat ca primul curs sa fie de matematica. Profesorul, vrand sa vada nivelul de cunoastere al studentilor, i-a intrebat formula ariei cercului. Cel pe care l-a numit a fost chiar profesorul. Ajungand la tabla, si-a dat seama ca a uitat formula, asa ca a inceput sa o deduca. A umplut tablele cu integrale, diferentiale etc. La sfarsit, rezultatul pe care-l avea era „minus pi r patrat”. Neconvenindu-i acel minus, s-a apucat iarasi de calcule, de la inceput. Nimic nu s-a schimbat, tot acelasi rezultat a obtinut. De fiecare data a obtinut aceeasi chestie. S-a uitat putin spre clasa, speriat, moment in care a observat ca toti instalatorii ii sopteau:
– Schimba limitele de integrare!


Mergeam cu masina si am observat flash-ul camerei de filmat. Am inteles ca am fost inregistrat pentru depasirea vitezei, desi stiam ca nu am depasit-o. Pentru a ma convinge de asta am inconjurat un cartier si iarasi am trecut pe acolo, cu 20 de km mai incet decat limita prevazuta, dar camera iarasi m-a inregistrat. Parandu-mi-se amuzant am mai trecut asa de inca trei ori pe acolo, de fiecare data filmand cu mobilul bordul masinii pentru a avea proba indubitabila a faptului ca este defecta camera rutiera de inregistrare si deja ma gandeam ca imediat ce imi vine amenda, ii dau in judecata.
Dupa doua saptamani, prin posta primesc cinci chitante de amenda pentru ca am mers fara sa am centura de siguranta pusa.


I-am dat azi neveste-mii 100 de lei si i-am spus sa iasa diseara si sa nu se intoarca pana cand nu se termina fotbalul.
- Dar nici nu trebuia atat de mult…imi zise ea, razand.
- Lasa, zic, o sa ai nevoie…Campionatul dureaza cinci saptamani.


Doctorul:
- Nu-mi place deloc cum aratati.
Pacienta:
- Ei, doctore, nici dumneata nu esti vreo frumusete!


Doi batrani,80 si 87 termina de alergat si se aseaza pe o banca.Cel de 80 se uita mirat la celalalt:
- Cum faci sa ai energia asta la 87 de ani?
- Pai eu mananc in fiecare dimineata o paine de secara,creste energia si vigoarea cu doamnele.
Cel 80 de ani, se duce direct la brutarie.
- Doamna, paine de secara aveti?
- Da,cate dotiti?
- As vrea 5 bucati.
- 5?! Vai, pana o sa ajungeti la a 5-a o sa se intareasca deja!
- Nu pot sa cred, toata lumea stie de asta in afara de mine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pisare? Mi-ai invocat imaginea unor c.oaie intr-un mojar de usturoi. Te rog sa nu mai faci lucrul asta.

Ce sa-ti fac daca ai imaginatie bogata?

 

Și pensatul sprâncenelor e util. :D

Vezi tu,esti norocos pt ca n-ai o dunga neagra pe frunte in loc de 2 sprancene..Ca atunci sa vezi pensat.Nu intra in discutie metrosexualii care fac cozi la cosmetica mai ceva ca femeile.Una-i igiena alta-i damblageala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   1 membru


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...