Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2110

  • Penetru

    1899

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1587

Top Posters In This Topic

Posted Images

Chiar si cu duba este mai rapida decat unii motociclisti.

 

fordul tranzit, de la primele modele avea reputatie de "duba preferata de hoti cand dadeau spargerile" in anglia, ca era o duba f rapida pt vremea ei... Deci nu e orice duba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce naiba de cursa e aia ca depaseste sabine la aia ca pe valea oltului...

doar 3 sau 4 au fost mai greu de luat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum ma dau eu destept, dar anul trecut cand a venit fii-mea cu problema asta la mine, m-am invartit vreo 10 minute in jurul mesei, injurand tot sistemul care a aprobat un manual cu glume :) :)

 

Dupa ce m-am prins a fost nostim totusi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La fel si eu. A venit fi-miu cu o problema de mate de clasa a 3 a de mi-a pus capac.

Pana nu am citit manualul de clasa a 3 a, ala pe care am invatat eu prin anii '80 n-am stiut s-o fac.

Manualele scolare din ziua de azi sunt o mizerie. Cel de fizica de clasa 10 e mai subtire decat un caiet din ala cu 48 file. Nu explica mai nimic in ele.

Iar ala pe care am invatat eu e ditamai manualul cu coperti cartonate. eeee ce batai trageam cu ele :) viata nene :)

Editat de finu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stati sa vedeti ce fatalitate ne-om luai cand vor fi prin a 5-a. Eu si acum imi amintesc de o problema de geometrie plana care se face in 10 secunde sau in 30 de minute, depinde de cum iti vine inspiratia cand te apuci de ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eeee, acu sa va vad

Fi-miu (clasa 0) a ghicit-o in fix 2 scunde! :)

Eu recunosc ca atunci cand am citit-o mi-am zis un WTF!?!?! Apoi m-am prins!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

""Gradina Botanica din Bucuresti a inaugurat ieri pavilionul plantelor ierbivore, care se afla chiar langa cel a plantelor carnivore.

Plantele ierbivore, printre care se numara si deja celebra Udris Helenensis Fitofaga, sunt de dimensiuni mari si necesita furajare intensa.

Angajatii nu mai prididesc cu caratul fanului

"Mananca enorm, cam 2-3 snopi de lucerna pe zi fiecare" ne-a declarat Codrut Plantescu, angajat la Gradina Botanica si a carui indatorire este sa hraneasca plantele.

Unele sunt rumegatoare

"Priboiul de Mediterana, sau Ristix Torturix Maxima, rumega in fiecare noapte de-ti ia mintile" sustine doamna Paranoiescu, care locuieste in apropierea pavilionului si nu poate dormi noptile datorita, spune dumneaei "zgomotelor infernale, ragete, urlete, pe care le aud in fiecare noapte din pavilionul cu plante ierbivore".

Se pare ca plantele carnivore sunt mult mai linistite

Desi au existat si evenimente neplacute in Pavilionul Plantelor Carnivore, un pensionar fiind muscat grav saptamana trecuta de Iliescus Mineris Comunista, totusi in general plantele carnivore sunt mai cuminti, ragaind uneori, insa firav.

Daca aveti drum pe la Gradina Botanica nu ezitati si intrati si in Pavilionul Plantelor Carnivore. Asigurati-va ca ati adus cu voi macar un buchet de garoafe, pe care le vor aprecia foarte mult. ""

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. daca nu esti tu motociclistu, nu e gresit deloc!

1b. eu cred ca m-as amuza si de as fi eu motociclistu... care-s sansele sa ti se intample asa ceva?

Editat de ®azvan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...