Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pai asta e "farmecul" zilei de joi. Toti refuleaza stresul de peste saptamana si fiecare o arde cum stie si cum poate.

La plimbarile organizate, de W-E, se merge cum trebuie sa se mearga intr-un grup.

Adica eu, joia, nu as avea rabdarea sa stau dupa grup asa cum fac in week-end-uri. :friends:

 

Nu ti-oi face si io cum mi-ai facut data trecuta? sa vezi atunci ca incepi sa te enervezi - oricum marele noroc cu mine este ca rareori ma enervez si refulez asa ca poti sa-mi faci d-astea cate vrei... :friends: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ti-oi face si io cum mi-ai facut data trecuta? sa vezi atunci ca incepi sa te enervezi - oricum marele noroc cu mine este ca rareori ma enervez si refulez asa ca poti sa-mi faci d-astea cate vrei... :friends: :cheers:

Tot nu stiu ce ti-am facut... :rusinica: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot nu stiu ce ti-am facut... :rusinica: :cheers:

 

Mai tii minte drumul ala de super cacao din Targoviste?

De ne-am oprit sa injuram si sa fumam o tigara de draci si nervi? :P

 

In alta dezordine de idei: Ce facem WE-ul asta? unde mergem? ca in sfarsit sunt si eu liber ca pasarea cerului :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As iesi si eu sa mai largesc pantalonii =)) Numa ca ... Administratia Nationala de Meteorologie a emis o informare meteo, in care precizeaza ca vineri, intre orele 03 si 21, se vor produce ploi torentiale, descarcari electrice, intensificari ale vantului si grindina in toata tara.

Sper sa nu se extinda si Sambata/Duminica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da-mi voie sa iti arat ce imi spune mie Administratia Nationala a iPhone-ului , also known as WeatherPro

 

 

numai grindina vad... toata ziua...

 

si asa arata din satelit...

 

 

O GRAMADA DE NORI!! dar nu la noi....

 

 

sigur te uiti pentru tara care trebuie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu dau pe www.imnh.ro care sa schimbat si nu se mai numeste asa si te redirectioneaza in noul site al lor www.meteoromania.ro

 

link-ul de la INMH cu PROSTnozele este http://vremea.meteoromania.ro/

 

Ei emit conform DEX-ului: PROGNĂZĂ s.f. 1. Previziune, prevedere bazată pe date științifice; (p. ext.) pronostic. Text în care se arată modul cum va evolua vremea într-un anumit interval de timp. 2. Anticipare a desfășurării în viitor a unor fenomene și procese din domeniul economiei, tehnologiei, științei, societății în ansamblul ei etc., plecând de la experiența anterioară și folosind metode și tehnici necesare obținerii de cunoștințe privind evoluția acestora într-o perspectivă mai îndepărtată. 3. Prevedere a apariției unor boli criptogamice sau a unor dăunători ai plantelor în vederea luării din timp a măsurilor de combatere. [Cf. fr. prognose, lat., gr. prognosis < pro – înainte, gnosis – cunoaștere].

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aaaaaaaaaa.....

1. @pusy: de ce crezi tu ca pantalonii nu se largesc daca sunt purtati si pe ploaie?

2. @basarab: eu in W-E cred ca sunt plecat; vorbim azi.

3. iar sunt blond (stiu) dar nu am retinut unde ne intalnim azi; Eh, oricum nu conteaza ca plec mia devreme si dau si o tura de recunoastere.

4. ma doare la basca de toate prognozele meteo; asta dupa ultima intamplare in care afara era putin innorat si mai tarziu a iesit soarele, iar toate site-urile dadeau cea mai favorabila vreme: sansa de ploaie 60%. :finger:

5. @basarab: la Targoviste nu a fost vina mea; ala era singurul drum pe care-l stiam si nu l-am stricat eu; in plus eu am fost primul si, daca m-ati vazut topaind, trebuia sa mergeti mai cu grija.

Editat de claudiu*
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Initial lumea migra la 600RR sau 900RR. Acuma se trece la Gixx'uri, asa e trendul?

 

Pai lumea mai vrea si putere nu acceleratie de masina :crack: :cheers:

 

Cine a fost aseara la plimbare stie la ce ma refer ;)

 

Berserk :friends:

 

Ma abtin :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am uitat de berserk... :D

Oricum, el n-a trecut de pe gixer... la el e doar brandu` schimbat...

 

 

Dar el macar are o scuza... e imprumutata....

Adica daca ii dadeai si un Hornet, se plimba cu el... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am uitat de berserk... :D

Oricum, el n-a trecut de pe gixer... la el e doar brandu` schimbat...

 

 

Dar el macar are o scuza... e imprumutata....

Adica daca ii dadeai si un Hornet, se plimba cu el... :D

am pastrat doar ideea de suzuki :P

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rog un moderator sa schimbe poll-ul in "Ce model de Suzuki GSXR calaresti?"

 

Eu ma gandeam la altceva: oare de cate ori o fi votat fiecare motocicleta aici? A mea cred ca a votat de 2-3 ori deja :cheers:

 

Si in aceasta ordine de idei, eu zic sa le faceti pe plac oamenilor si bagati si gixxerele in poll, oricum va numaram pe degetele de la o mana inca... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...