Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Parca H7 are (ori 2).

Dar daca i-a facut instalatia cineva cu cap, si nu i-a taiat firele, trebuie doar sa scoata mufa din instalatia de xenon si sa puna becurile originale la loc. E treaba de 10 minute maxim...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare!

Apelez cu o intrebare la voi.

Are cineva o rampa injectie de F4i am nevoie de ceva piese de pe ea,respectiv regulatorul de presiune.

Multumesc anticipat cu respect TNG!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca H7 are (ori 2).

Dar daca i-a facut instalatia cineva cu cap, si nu i-a taiat firele, trebuie doar sa scoata mufa din instalatia de xenon si sa puna becurile originale la loc. E treaba de 10 minute maxim...

 

Salut,

Da.. am rezolvat :) are slot de H7 insa mufe de H1 (cel putin motocicleta aia). Pana la urma am pus H1 acolo in socket asa mai cu chinuri dar a trecut rar-ul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello. Am nevoie de un mic ajutor. Levierul de frana de la F3 este identic cu cel de pe hornet(aceeasi vreme) f4 sau f4i? Sau chiar 929? Imi amintesc ca forma si materialul era acelasi la Hondele de prin anii 98-02. Am nevoie sa inlocuiesc levierul de frana la f3 si sant in cautare.

 

De asemenea daca are cineva un pont unde pot gasi, fie noua(aftermarket) sau sh la un pret acceptabil primesc recomandari ca la dezmembrari gasesc cam greu avand in vedere ca sant cam primele piese care fie se rup fie se vand. Multumesc mult!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello. Am nevoie de un mic ajutor. Levierul de frana de la F3 este identic cu cel de pe hornet(aceeasi vreme) f4 sau f4i? Sau chiar 929? Imi amintesc ca forma si materialul era acelasi la Hondele de prin anii 98-02. Am nevoie sa inlocuiesc levierul de frana la f3 si sant in cautare.

 

De asemenea daca are cineva un pont unde pot gasi, fie noua(aftermarket) sau sh la un pret acceptabil primesc recomandari ca la dezmembrari gasesc cam greu avand in vedere ca sant cam primele piese care fie se rup fie se vand. Multumesc mult!

 

Salut,

Eu am folosit maneta de F3 pe pompa de F4 si maneta de f3/f4 pe pompa de f4i, deci da.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Eu am folosit maneta de F3 pe pompa de F4 si maneta de f3/f4 pe pompa de f4i, deci da.

 

Multam de raspuns.

 

Momentan am gasit unul de 929 insa nu l-am vazut. Are idee cineva daca merge?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multam de raspuns.

 

Momentan am gasit unul de 929 insa nu l-am vazut. Are idee cineva daca merge?

am eu de vanzare, nu sunt in stare perfecta, dar si pretul e pe masura :bounce: click

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...