Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Va multumesc si va iubesc! Pana si tipul de la care am inchiriat mobra cu atas a zis ca a fost cea mai misto parada de la cate nunti a fost! Sunteti niste nebuni frumosi!

 

 

 

O sa te convingi si tu cand o sa vezi filmarea si trec toate emotiile si agitatia.

Astazi am impresionat Bucurestiul...sau o parte din el :friends:

 

:hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si una la un semafor care se uita la cer si isi facea cruce :unsure: :crack:

o fi crezut ca tuna si fulgera cu soare,distributia auzului se pierde la batranete :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si una la un semafor care se uita la cer si isi facea cruce :unsure: :crack:

 

Da da da ... cand am intrat pe Nerva Traian

 

crackup.gifcrackup.gifcrackup.gifcrackup.gifcrackup.gifcrackup.gifcrackup.gifcrackup.gifcrackup.gifcrackup.gif

 

PS: post 299 .. ma prinde :))))

Editat de Xeqtor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pusy am auzit ca ai dat in minte copiilor si ca nu-ti mai plac lucrurile fiabile :D :spsmile:

:goodposting: :agree:

 

Salut tuturor. Are cineva de vanzare gemulet DB pt F4?? Fumuriu si in stare buna. Modelul din poza. Multumesc

Care poza? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna,am o intrebare,pt honda cbr f4,modelul ca in pozele de mai sus a lui andrey,exista capac monopost daca e saua dintruna?se poate pune?

nu exista capac monopost produs de fabrica sau firme custom dar pe cbrforum.com am vazut ceva capace confectionate manual din fibra si aratau ok,sau daca dispui de ceva bani poti schimba codita cu totul cu una de f4i sau rr,totusi o idee cu design foarte placut si ieftin pe deasupra ar fi doar customizarea seii,iti pun o poza cu o sa asemanatoare de F 3 facuta la Darian.

 

hai inca un post pentru pagina 1900

post-45936-0-89597400-1343913790_thumb.jpg

post-45936-0-48769000-1343913811_thumb.jpg

post-45936-0-78121100-1343913825_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am inteles...da,e chiar foarte buna ideea cu customizarea seii cum e cazul si in pozele ce le-ai pus,e chiar foarte tare...si atunci as rezolva si problema pt ca intrebam de capac pt ca in partea din spate e destul de uzata saua,dar unde sta cel care conduce e ok...asa am luat motorul si deaia intrebam de capac pt ca deocamdata oricum circul doar singur si eram curios de capac...dar cred ca raman la ideea cu customizarea seii totusi.mersi mult!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna,am o intrebare,pt honda cbr f4,modelul ca in pozele de mai sus a lui andrey,exista capac monopost daca e saua dintruna?se poate pune?

Exista after-market, dar se pune peste jumatatea din spate a seii. Parerea mea e ca e cam tiganeala.

Ceva in genul asta:

4e52581b50af9c106e2241aa4.jpg

sau

motociclete_2254549_4_honda_vtr1000f.jpg

 

Sau mai e varianta sa schimbi codita si sa pui una din fibra, custom, cu monopost; in schimb daca ai nevoie sa iei pe cineva - ghinion.

Varianta sa pui codita de f4is e cam scumpa si nu merita deloc.

Mai bine reconditionezi saua, sau o customizezi asa cum ti-a recomandat Neutralul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am inteles...da,e chiar foarte buna ideea cu customizarea seii cum e cazul si in pozele ce le-ai pus,e chiar foarte tare...si atunci as rezolva si problema pt ca intrebam de capac pt ca in partea din spate e destul de uzata saua,dar unde sta cel care conduce e ok...asa am luat motorul si deaia intrebam de capac pt ca deocamdata oricum circul doar singur si eram curios de capac...dar cred ca raman la ideea cu customizarea seii totusi.mersi mult!

Da, gasesti monopost. Arata asa:

post-7727-0-40566400-1343950072_thumb.gif

post-7727-0-87669000-1343950067_thumb.jpg

 

Gasesti in special pe ebay daca dai un search la: Seat Cowl Honda CBR600 F4/F3 ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multi au tras chiulul ieri de la intalnire .

 

Pentru duminica cine se mai baga la o distractie,baie si plaja la WaterPark Otopeni?

 

pana acum suntem 7 persoane

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multi au tras chiulul ieri de la intalnire .

 

Pentru duminica cine se mai baga la o distractie,baie si plaja la WaterPark Otopeni?

 

pana acum suntem 7 persoane

 

nu stiu undei asta, dar as veni si eu, ramane sa stabilim, daca nu am alt program ma bag friday.giffriday.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut tuturor.

 

 

 

Sunt incepator si vreau sa iau un CBR F3 sau un Suzuki SV 650 care credeti ca este mai ok dintre cele doua, nu ma intereseaza viteza, ma intereseaza ca manevrabilitate si sa merg mai mult in afara orasului .

 

 

 

Toate bune si asfalt uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...