Sari la conținut

Accident Mortal Bobocica. 09.03.2007


B_50 GS
 Share

Postări Recomandate

Pacat,pt acest copil,nu il cunosteam,este prieten cu copilul meu,am fost anuntat telefonic,cand a fost adus motorul la mine in garaj era inca in viata RIP.

nume ceva? detalii ,ce nr ave motoru....????????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 263
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu stiu ce sa zic despre tipul asta,sa mori in aceasi zi in care iti iei motorul :crack: R.I.P. :wave: :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P nu este bine delok...anul asta se lasa sangeros!....DOamne fereste..>! ce sa mai vorbim..in Spania este unu pe zi aprox... e un fapt real! cu cate mai multe moto...atatea accidente!

 

pe vremea noastra cu comunistele parca era mai safe si mai funny! aveam niste cotetze de motoare dar nu era asa...acum sunt multi care si cumapra motoare puternice! si socul este si mai puternic!

 

inca o data R.I.P.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-l odihneasca!

mare pacat.

Sfatuiti-va prietenii care vor sa se apuce de motociclism si viseaza dupa 100 CP+ inca de la inceput sa nu faca asa ceva

 

Dumnezeu sa-l odihneasca...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca!...Nici nu vreau sa ma gandesc la familia lui...Sa le dea Cel de Sus putere ...20 de ani.... :eek: :ok: avea toata viata inainte si uite ca prima decizie nu a fost una favorabila...CHIAR NU STIA PE CE RACHETA SE URCA? CHIAR NU A FOST NIMENI SA-L SFATUIASCA??

Mare pacat....Nu mai am cuvinte...

:crack: :wave: :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau ca a murit dar fiti obiectivi:

 

1. nu avea carnet

 

2. s-a suit pe racheta

 

3. PUTEA SA IA SI PE ALTII DUPA EL

 

 

 

Daca era un conservar nu il scoteati din "conservar nenorocit", "ar fi trebuit impuscat de mic".

 

Deci FITI OBIECTIVI.

 

 

 

RIP :crack: :wave: :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne iarta-l!

sa-i fie tarana usoara!

 

 

c.a.c.a.n.a.r.i.i. aia de i-au vandut motoru ar trebui luati in P.U.L.A ... nu ar trebui sa se vanda motoare asa oricui

parca era o lege ca nu poti incredinta un autovehicul unuia fara carnet de conducere.... macar asta trebuia sa-i opreasca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau ca a murit dar fiti obiectivi:

 

1. nu avea carnet

 

2. s-a suit pe racheta

 

3. PUTEA SA IA SI PE ALTII DUPA EL

Daca era un conservar nu il scoteati din "conservar nenorocit", "ar fi trebuit impuscat de mic".

 

Deci FITI OBIECTIVI.

RIP :crack: :wave: :hug:

 

 

 

Corect, dar avea o pasiune pentru motoare...si daca era sfatuit de un PRIETEN MOTOCICLIST nu se intampla asa...Dar deja exista cuvantul "DACA" ce implica multe ....

Asta e parerea mea...

Pacat totusi pentru parinti si pentru cei carora le-a fost aproape!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In general, cu foarte putine exceptii, prima iesire cu motorul este printre cele mai sigure. Te obisnuiesti cu motorul, ti-e frica de el, nu ii dai gaz pentru ca nu ii stii inca reactiile.

 

 

Dar uite ca sunt si exceptii care confirma regula. Accidentul asta si fata cu GS500 care si-a rupt splina la prima iesire (e topic pe forum).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P. :hug: :eek: :ok:

:crack: nu e un inceput promitator pentru sezonul asta... Chiar vroiam sa ies la o plimbare acum.. Mi-a trecut de tot! Condoleante familiei!! Lasati rachetele pentru altii!! :wave: Nu sunt jucarii!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...