Sari la conținut

Cereri pentru comuniste


madcox

Postări Recomandate

Are mosu'...am si janta cheala, fara spite, din tabla, am si roata completa, din aluminiu, se gaseste si un carbelitoriu model CZ 250 Sport...Cu ce sa va servesc, domnu'? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

caut aripa spate Carpati primul model cum se vede aici , deasemeni daca mai are cineva piese de Carpati /Carpati Super /Simsoneta dati de stire va rog

Dupa curatire

 

tn_abf23e705500434cbeb9caece08e79ab.jpg

-daca te ajuta cu ceva asta de Simson....http://cgi.ebay.es/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=300389239001&ssPageName=STRK:MEWAX:IT :(

Mesaj completat

Nu am reusit sa pun acces direct dar numarul de articol este valabil .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are cineva de vanzare cauciucuri -camere de 3.00 sau 2.75 x 19 ?

 

Salut Alexutule! Poti gasi cauciucuri pentru MZ-ul tau la CHEMTRADERS. Firma comercializeaza toata gama de cauciucuri si camere, chiar daca nu au pe stoc, iti aduc pe comanda repede. Eu de la ei mi-am luat pentru MZ-ul meu, acum vreo 3-4 ani. Au sediul langa Bucuresti, in Popesti Leordeni. Telefoanele lor: 021/361.19.13 si 021/311.37.48, dar uita-te si pe net ca au site cu toate detaliile.

Numai bine ! Spor la treaba !

Vlad

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Alexutule! Poti gasi cauciucuri pentru MZ-ul tau la CHEMTRADERS. Firma comercializeaza toata gama de cauciucuri si camere, chiar daca nu au pe stoc, iti aduc pe comanda repede. Eu de la ei mi-am luat pentru MZ-ul meu, acum vreo 3-4 ani. Au sediul langa Bucuresti, in Popesti Leordeni. Telefoanele lor: 021/361.19.13 si 021/311.37.48, dar uita-te si pe net ca au site cu toate detaliile.

Numai bine ! Spor la treaba !

Vlad

 

 

mersi mult, din excelul lor reiese ca ar avea ceva ce caut eu...nu dau preturi insa, o sa sunt sa intreb.Mersi inca odata si toate cele bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...'lumina' alba ,de pozitie , de pe atasul de IJ? nesparta!?

...eventual un model din fonta care sa reziste la un Renault Cangoo...si la un stejar de 90 de ani... :lol:

 

Drobule daca vrei un geam de "fonta",am eu asa ceva.Si daca dai de beut,promit sa-ti fac unul ,integral,din inox,ca sa scapi si de rugina.da nu ai specificat.Vrei sa si lumineze?Pentru stejari poti adopta o "drujba"si o folosim si la intalnirea anuala de comuniste.daca vedeai cu ce au taiat baieti ,anul trecut,niste brazi de 12 m,liniari,te cruceai.Cu toporiste de facut surcele.Dar au avut imaginatie si inventivitate si destul bord ca sa -i marunteasca.Asta a fost off topicul de rigoare.On topic.N-am.N-am nici atas de IZH.Da o sa-mi iau,macar unu.Spor la treaba.Bunu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drobule daca vrei un geam de "fonta",am eu asa ceva.Si daca dai de beut,promit sa-ti fac unul ,integral,din inox,ca sa scapi si de rugina.da nu ai specificat.Vrei sa si lumineze?Pentru stejari poti adopta o "drujba"si o folosim si la intalnirea anuala de comuniste.daca vedeai cu ce au taiat baieti ,anul trecut,niste brazi de 12 m,liniari,te cruceai.Cu toporiste de facut surcele.Dar au avut imaginatie si inventivitate si destul bord ca sa -i marunteasca.Asta a fost off topicul de rigoare.On topic.N-am.N-am nici atas de IZH.Da o sa-mi iau,macar unu.Spor la treaba.Bunu.

...vreau si sa lumineze...da' , tot timpul, nu numai cand il palesti de ceva! :lol:

si gata cu bascalia, ca nici nu mai stiu ce moderatori avem, si ne muta in Teleroman una doua!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are cineva un geam pentru ceas de km de IJ sau de care o fi sa se potriveasca, eu am de IJ are pe el 140km/h.

Imi trebuie numai geamul ca sa spart... :lol:

 

Nu are nimeni un geam de bord ? Poate sa fie si de plastic, si un ceas stricat poate sa fie, il cumpar daca e ceva.

Geamul meu are 9.3-9.5 cm.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare!

 

Are cineva si pentru mine, sau stiti unde as gasi:

-o aripa spate clasica, rotunjita, pentru ETZ? a mea e dreapta si cu colturi.

-un maner pentru pasageri unde as putea gasi?

-o oglinda rotunda de dreapta, daca sunteti buni ;)

 

si niste preturi daca are cineva dintre voi, domnilor.

 

Numai bine! :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Are cineva si pentru mine, sau stiti unde as gasi:

-o aripa spate clasica, rotunjita, pentru ETZ? a mea e dreapta si cu colturi.

-un maner pentru pasageri unde as putea gasi?

-o oglinda rotunda de dreapta, daca sunteti buni :laugh:

 

si niste preturi daca are cineva dintre voi, domnilor.

 

Numai bine! :angry:

Daca iti convine de Jawa de 350 fabricat prin 1970 pot sa-ti trimit pun si foto pret fixezi personal

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine are un piston de CZ 175 ?.........cota 0, cred ca acum cam toate sunt cu ceva cote de reparatie, poate mai e careva care nu l-a aruncat.

diametru 58 mm, eventual si alta cota.

caut si un ceas de kilometraj, tot pt. CZ sport, acela cu diam. de 60 mm, nu modelul cu bord separat , eventual si alt ceas cu diam.60 mm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine are un piston de CZ 175 ?.........cota 0, cred ca acum cam toate sunt cu ceva cote de reparatie, poate mai e careva care nu l-a aruncat.

diametru 58 mm, eventual si alta cota.

caut si un ceas de kilometraj, tot pt. CZ sport, acela cu diam. de 60 mm, nu modelul cu bord separat , eventual si alt ceas cu diam.60 mm

ceau caline!

am de minsk,daca te ajuta cu ceva.. cu deosebita placere ca de fiecare data.

bafta si numia bine! :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi pune poze are roata pe 18 eventual se poate schimba si cea din fata ca sa se potriveasca

Numai bine

2ns3wp5.jpg

http://i50.tinypic.com/9hicft.jpg[/imgPrecis trebuiesc fadute alte prinderi nu cred sa fie la fal fixate pe ETZ si pe Jawa in rest daca tot nu va fi ETZ ul original se poate personaliza putin airpa sa arate cum iti place

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2ns3wp5.jpg

http://i50.tinypic.com/9hicft.jpg[/imgPrecis trebuiesc fadute alte prinderi nu cred sa fie la fal fixate pe ETZ si pe Jawa in rest daca tot nu va fi ETZ ul original se poate personaliza putin airpa sa arate cum iti place

Numai bine

 

 

Din pacate eu caut ceva care sa se potriveasca cat mai bine pentru ETZ, sa fie original daca se poate, iar la aripa asta cred ca s-ar vedea destul de urat diferenta. Multumesc foarte mult oricum, pentru oferta :angry: numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau si eu far original cu tot cu vitezometru pt mz rt 125 1961,,,, cine are si vrea sa vanda,,sau sa faca vreo donatie.... :):D sa ma contacteze... abnu jos dak nu se doneaza:))) multam anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...